0 oy
253 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
tarafından kapalı
Oğlum memeden ayrıldı gögüslerim çok şişti ve agrıyo afedersiniz yattıgım yataktan kalkamaz eğilemez hale geldim bide üstüne oğlum sallarken tepti şimdi daha fena yok mu bunun ilacı falan 2 gündüz3 gece oldu daha ne kadar böyle devam edecek
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sagim yapiyormusun. Birde emzirme danışmanına sor yardımı dokunur baya
(2,565 puan) tarafından
Pompam yok canım elimle de çok şiştiği için hem elimi basamıyorum hemde damla damla geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde ya 1,yaşında süt içmiyor göğsün çok kötü 
(2,565 puan) tarafından
38 saat doğum sancısı çektim bu kadar kötü olmadım ya ne yatabiliyorum yatsam yerimden kalkamıyorum
tarafından
Niye süt icmiyor cnm
(2,565 puan) tarafından
Ben kendim ayırdım canım memeden 22 Aylık oldu
0 oy
(424 puan) tarafından
Duşta sağ canım sen yapamazsan eşin yardımcı olsun lahana yaprağı satıyorlar o kesiyo birde bı arkadaşımdan duydum beyaz sabun ufak bir parça kes göğüs ucuna köy sütü küstürüyormus ama önce sagip bosaltman lazım geçmiş olsun
(2,565 puan) tarafından
Canım pompam yok elimide süremiyorum çok agrıyo
(1,048 puan) tarafından
Al o zmnn yardim istiyosun ama ypk deyip grcistiriyosun canm el pompasi al
(2,565 puan) tarafından
Bu saatte pompayı nerden bulayım canım ben şimdi hem çektikçe daha çok gelmezmi süt
(2,203 puan) tarafından
Iyide sagdikca süt üretimi bitmezki yineleniirr
(1,009 puan) tarafından
Iki defa çekince gelmez artık ben iki bebeğimi açınca 2 3 defa el pompasıyla sağarak açmıştım zamanla da kesilse zaten
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım Taze nane yaprakları koy sutyenine bir iki defa da gün içinde değiştir. Hem sütun kesilecek hem ağrısını alacak. Eskiden büyükler öyle yaparmış . Ben denedim 3 günde ağrısız sizisiz herşey oldu bitti. Aynı tavsiyeyi arkadaşıma da verdim oda aynısını yaptı. Aynı etkiyi gordu
(6,047 puan) tarafından
Bu süreçte göğsünü hiç sağma. Sütün o şekilde kesilmez sürekli yenilenir
0 oy
(3,685 puan) tarafından
Sağım yapmalısın canım surekli değil ilk gün günde iki kere sabah akşam sonra ki günlerde bir kere derken çok sağım olmadığı için sütte üretilmeyecek zamanla hani bebek ne kadar emerse o kadar çoğalır hesabı sen günde bir kere sağmalısın el pompası al o yeter sana yoksa süt kanallarında tıkanıklık olur dikkat et 
(665 puan) tarafından
Kız bugün ne yap ne et bı pompa.aldie el pombasi adamı deli eder o sut aboo çok kötü sen çek popayla kesilir o sut coxuk emdiği için beyin üretir ama çocuk emmezse üretmez birikir birikir iltihap oluşur yani ateslenirsin...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 194 göst.
0 oy
12 cevap 454 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 289 göst.
7 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serosum (124 puan) tarafından soruldu

380,346 soru

11,388,358 cevap

34,893 kullanıcı

...