+1 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum gece abartmıyorum hiç inanın 6 7 defa bazen 10 defa uyanır kaliteli bir uykusu yok doğduğundan beri böyle artık uykusuzluktan çok yıprandım bazılarına bakıyorum 6.aydan sonra uyuyolar neden böyle hiç anlamıyorum ya yapmadığum şey kalmadı yardım edecek kimsemde yok eşim desem bencildir hep kendini düşünür 1 dkk bakmaz böylelerine nşye çocuk doğurduysak neyse uyumuyor işte aç değil altı temiz bütğn dişlerini çıkardı köpek,azı,yan kesiciler ama yok

8 Cevaplar

0 oy
(14,574 puan) tarafından
Emiyor mu.      
tarafından
Evet canım
(14,574 puan) tarafından
Emdiği içindir canım
tarafından
Sanmıyorum canım emdiği için olsa süt içip yatar ama bu yatmıyorki beşikte gözleri açık etrafa bakınıyor
(14,574 puan) tarafından
Uyku saatlerini düzenle canım
tarafından
İNŞALLAH canım sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyku eğitimi kesinlikle 

Benim oğlanın doğduğundan beri uykusu güzeldir ama 15 aylığa kadar geceleri çok kalkıyordu uyku eğitimi verdim maşallah hiç kalkmaz kalksa bile su içer geri yatar 
tarafından
Uyku eğitimi vermeye kıyamadım ya odalarıda ayıramıyorum çok uyandığı için
tarafından
Uyku eğitimi odasını ayırmak demek degilki benim oglan25 aylık yatak odasında yatıyor park yatağında kendisi uyuyor
tarafından
Sen nasıl verdin eğitimini canım ben bir kaç yerden baktım hiç mantıklı gelmedi
tarafından
Aslında o kadar mantıklı ki kendisi uyuyor böylece uyku kalitesi artıyor uyansalar bile mesela gece kendi kendine uykuya dalmayi biliolar . Uyku saatlerini düzene sokman lazım her gün aynı saatte uyuması lazım mesela
tarafından
Teşekür ederim
0 oy
(2,597 puan) tarafından
11 gün sonra 19 aylık olacak deliksiz uyuduğum bir gece yok emmiyor 5,5 aylıkken bıraktı bir ara su için kalkardı şimdi hem mama hem su içiyor sallattıyor kendini valla 3 yaşına kadar gider diye düşünüyorum gündüzde aman aman uyumuyor 13 ayından beri tek uyku yapıyor maksimum 2 saat oda deliksiz değil ben birde çalışıyorum artık ruh gibiyim eşimde asla uyumaz mecbur ben kalkıyorum geceleri 
tarafından
Oda?zor canım ya
(2,597 puan) tarafından
valla tükendim artık ama kabullendim de ne yaparsam yapıyım düzelmiyor hala kendini yenidoğan sanıyor hatta ilk 3 aylıkken akşamları yıkandıktan sonra 3-4 saat uyurdu şimdi o bile yok
tarafından
İNŞALLAH düzelirler zamanla
(2,597 puan) tarafından
inşallah canım bütün bebeklere güzel uykular iştahlar versin rabbim
0 oy
(1,947 puan) tarafından
17 aylık oğlum var geceleri 2 kere emmek için kalkar.ama son 1 aydır disj  yüzünden ve hasta olmuştu o yüzden geceleri çok uyaniyordu.gunduzleri enerjisi felan nasil bizimki enerjisini atamadığı zaman geceleri fazla uyuyamiyor
tarafından
Yok gündüz iyibsürekli oyun ıynatıyoruz
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Benm oğlumda çok uyanyo artık yanımda yatıryorum kalktıkça memeyi açıp uyuyorum oda emip uyuyakalyo. Anca böyle yoksa ne o uyuyo ne bizi uyutyor.
tarafından
Haklısınız valla
0 oy
(7,552 puan) tarafından
Benim kızım emmiyor ama yine uyanıyor ne zaman deliksiz uyuyacak merak ediyorum bu arada 20 aylık olacak.
tarafından
Demeki zamanı var canım
0 oy
tarafından
Emiyorsa aliskanlik yapmistir benimki suan 3 yasinda ama o yaslardayken 2 3 defa kalkar uyanmadan mama icip uyurdu
tarafından
Canım emdiği halde uyumuyor
0 oy
(5,800 puan) tarafından
Evet yaa kızım 16 aylık inanrmın 10 dakkikada bir kalkıyro ben de post açaçaktm diş çıkaryrı habire meme de meme emzdryırum dayanamıyırum vala
tarafından
Canım emiyor ama tekrar uyumuyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 386 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 273 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 347 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,209 puan) tarafından soruldu