0 oy
949 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar kocam zaman önce babasının kredi kartı ile ilgili bişey için bankacı bir kızla konuştu kızın numarayı rehbere kayıt etmış neyse sonradan baktım ki kızda kocamın numarayı kayıt etmış vatsap wep yükledim annemlerde kaliyorum bakalım ne halt yiyo diye dün akşam sadece ona açık durum paylasmis watsap profilden ikimizi kaldırmıştı bir kaç hafta önce demekki sebebi buymuş kızla konuşmaları oldumu bilmiyorum ama birbirlerini rehbere eklemeleri normal gelmedi siz olsanız ne düşünür naparsiniz ?

28 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sen kimsin bacım bismillah :D 
(8 puan) tarafından
Aman neyimi gizlicem diğer gebelikle ilgili olan yerdeydim konuyu orda açmıştım da gebelik dışı soru sohbete açın dediler buraya ayrı kayıt gerekiyormuş yeni öğrendim :))
(462 puan) tarafından
Valla canim sadete  gelelim benm kocam öyle bir kızı ekleyip  de ona özel  durum falan koyamaz hayırdır yani   ki bunlar watsaptan konuşuyorlardirda eşine tepki vermedinmi peki hiç
(8 puan) tarafından
Elimde kanıt olmadan versem ne yazar üste çıkacak konuşmalarını bekliyorum bir konuşsalar ben biliyorum napacamı
tarafından
hosgelmissiniz. aynisi ben de de oldu bebek bakımı bölümündeydim megersem burasi da varmis anfnfndb
(8 puan) tarafından
Aynen yeni öğrendim :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tehlikeli işler bunlar aman takibe devam.  ..
(8 puan) tarafından
Takipteyim :)
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Durum da ne paylaşmış 
(1,524 puan) tarafından
Hmmmm şüpheli ://
tarafından
Kadın köpekleri sevip yorum atsın sohbet başladı  diye yapmış olabilir mi
(8 puan) tarafından
Olabilir
tarafından
Yazismaya sebep arıyor. Ayyy ne güzel köpekler dicek ordan muhabbet başlayacak aklınca. Daha çok başında .
(8 puan) tarafından
Aynen burdan öyle yorum gelince jeton düştü başta anlam veremedim köpekleri ona özel paylaşması
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Bilemedimm :ermm:.     

0 oy
tarafından
Belki kızın profili herkese açıktır o müşteri tutmak için anlayışlı olmak zorunda eşinde bu tarz konulara meilliyse yanlış anlamış olabilir 
tarafından
Bankada mı tanıltılar müşteri hizmetlerinde mi
(8 puan) tarafından
Bir kağıtta gördüm önce bu kim dedim ziraat yeliz yazılıydı babamla ilgili olan kart hakkında konuscam dedi oraya kadar normal daha zaman sonra baktım rehbere kayıt etmış e onada normal diyelim kızda bunu kayıt etmış ama dün de sadece ona açık durum paylaşması saçma geldi
tarafından
Bankacılar genelde yüklü musterilere kredi musterilerine özel numara veriyor
(8 puan) tarafından
2 bin liralık kredi kartı ödeme gecikmesi hakkında konuştu bunun neresi özel müşteri olacakki
tarafından
Genel olarak veriliyor benimde bankada konuştuğum bir kadın var kayinpederiminkide var ama senin durum meselesi celiskili
0 oy
(570 puan) tarafından
Durumda ne paylaşmış ki bide bu whatsapp web te ona kod gitmiyor mu
(570 puan) tarafından
Tuhaf gelen kod gidiyor ya ondan dedim bildirimi nasıl kapattın nereden kapatılıyor
(8 puan) tarafından
Whatsap uygulamasından diğer bildirimleri kapata basınca başka cihazda açık oldunu gormuyo bildirimden tüm bildirimleri kapatma ama anlasiliyo mesaj falan gelmeyince
(570 puan) tarafından
Wp üzerinden mi
(570 puan) tarafından
Tmm cnm saol sen takipte kal ozmn düşündüğün çıkmaz inşallah ama çıkarsa da ağzına et :)
(8 puan) tarafından
Evet vatsap uygulama bilgilerinden
0 oy
(227 puan) tarafından
Kendimden biliyorum bacım kocan meyilliyse zaten her türlü yapar gizli veya açık Allah uyandırsın tüm insanlığı çok üzülüyorum valla Allah yardımcın olsun inşallah öyle bişeyler yoktur
(8 puan) tarafından
Aynen orası öyle tabi
(227 puan) tarafından
Namazlarında dua et inşallah Allah'ın izniyle düzelir yanlış yapıyo demiyorum yanlış anlama hani varsa böyle düşancesi bile inşallah kaybolur gider Allahın izniyle
(8 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah
0 oy
(616 puan) tarafından
Vala bacım kocanın kıza özel durum yapması niyetini ortaya koymuş zaten bide watsap profilden ikinizin resmini kaldırmışsa iş tamam gerisini sen bilecen artık
(8 puan) tarafından
Takipteyim ah bı mesajlaşsalar ben biliyorum napacamı da
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Bence kocan daha bir halt yememiş ama yemek üzere canım çünkü kız bunun durumuna bakıyor mu yada gece yaptıysa paylaşımı uyuyor mu görecek ni gibisinden yapmış olabilir konuşmaya yeltenmeden ya engel ol yada bekle yapacağını yapsın tükür yüzüne çık gel belkide bişey yapmayacak ama anlattığına göre niyet iyi değil ben olsam beklerdim konuşmaları ss alıp yüzüne çarpardim
(8 puan) tarafından
Konuşmalarını bekliyorum yazmadan etmeden kavga çıkarsam üste çıkar niyeti bellide işte kanıt gerekiyor
(1,534 puan) tarafından
İşte bende ondan dedim canım inşallah yapmaz yanlış anlaşılmadir yuva kolay kurulmuyor güven kolay aşılanmıyor gerçekten zor şeyler bunlar
(1,850 puan) tarafından
Eee belli bı mesafeyi astımı vstsap vep işlemiyor kocan evde yokken yazışmaları göremezsin
(8 puan) tarafından
Yoo kendisi köyde ben merkezde annemlerdeyim bağlantı devam ediyor
0 oy
(961 puan) tarafından
Belki sadece şu kişilerle paylaş olanı yanlıs seçmiştir farketmeden 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Tabiki de normal değil ne alaka kocam bankaci kızı kayıt etsin yolarim ben
(8 puan) tarafından
Kızda onu kayıt etmış hadi onada neyse dedim ama dün ona özel durum paylaşınca kıllandım
(2,165 puan) tarafından
Kesinlikle peşini bırakma canm takipte kal bişey yakalarsan delil olarak da kullanırsın ama inşallah da dediğimiz gibi değildir
(8 puan) tarafından
Aynen hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Peki ne paylaşmış canım
(8 puan) tarafından
Garip olan yanı da o besledigi köpekler ile ilgili video paylaşmış ama ona özel niye paylaşıyor onu anlamadım
tarafından
Kadının köpeklere ****** Lara sevgisi vardır oda burdan vurmak istiyordur
(8 puan) tarafından
Olabilir Allah vere bir mesajlaştıklarini öğrenirim de ben biliyorum napacamı
tarafından
Allah korusun belkide değildir
0 oy
tarafından
Köpekleri görüp yorum atması ve sohbet etmek için mi paylaştı acaba cnm
(8 puan) tarafından
Öyledir büyük ihtimalle
0 oy
tarafından
Bazı insanların profili herkese açık olur belki onunkide öyle bir şeydir 
(8 puan) tarafından
Vatsap herkese açık evet ama durumlarina falan bakıyor kayıt etmese nasıl görecek
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ne saçma sadece ona durum paylaşıyor ve sen hala napmaya çalışıyor diye mi soruyorsun
(8 puan) tarafından
Konuşma mesajlaşma yakalamadan sorsam üste çıkacak bı şekilde yani sorma amacım da şu şüphe duymakta haklıyım degilmi herkes olsa aynı tepkiyi verir
0 oy
tarafından
Eklemiş olabilir ama sadece ona özel durum paylaşması değil
(8 puan) tarafından
Ondan şüphe duydum zaten
0 oy
(7,519 puan) tarafından

Eşim emlakçılık yapıyor telefonunda yüzlerce bayan var hepsini tek tek kafama taksam keçileri kaçırırım :woot:

(8 puan) tarafından
Benim eşim emlakçı değil sorun orda . Sıradan bir kredi kartı hakkında konuştu niye rehbere kayıt ediyolar birbirlerini ayrıca eşiniz sadece tek bir bayana özel durum paylaşsa şüphe ederdiniz bence
(7,519 puan) tarafından
Doğrudur ye sizde takip edin inşallah kötü  bisey çıkmaz
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Kıza açık ne durumu paylaşmış. Onu söylersen yorum yapabiliriz. Bu arada kaydetmeleri normal gelmedi
(8 puan) tarafından
Ya durum alakasız aslında eşimin kendi beslediği köpekleri var onu paylaşmış bunu herkese açık değil de niye ona özel paylaşıyor ki saçma geldi
(1,060 puan) tarafından
Valla canım şuanda bişey yoksa bile eşinin aklında bu kadın var üzmek istemem ama ilgi duyuyor besbelli. takip et.
(8 puan) tarafından
Ne üzülcem tekmeyi koyarım gider en fazla :))
(1,060 puan) tarafından
Tam aradığım cevap. Ben söylemek istemedim çünkü burda alenen aldatılıp gidemeyen kadınlar çok fazla var.
(8 puan) tarafından
Valla onları bilemem ama benim gözüm görmez umrumda da olmaz kendi kaybeder
0 oy
(12,794 puan) tarafından
Durumu sadece ona açmış suphlendirici 
(8 puan) tarafından
Evet o yüzden şüphe ettim zaten
0 oy
(17,592 puan) tarafından
Sadece ona özel durum paylaşması kızın onu kaydetmesi işkillendirici bi durum kızda çalışma namusu yokmuymuş her müşterinin numarasını alırsa evin yolunu bulamaz sonra
(8 puan) tarafından
Bende onu düşünüyorum işte her müşterinin numarasını niye kayıt etsin ki niye benimkini kayıt etti orasinida anlamadım
(17,592 puan) tarafından
Allah korusun yuvalarımızı valla ne deyim

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 531 göst.
0 oy
7 cevap 229 göst.
0 oy
18 cevap 417 göst.
0 oy
31 cevap 484 göst.

377,327 soru