0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Daha once spor salonundan yardim alanlara kilo verenlerede soruyorum her gün spor yapmak şart mi yapiyormusunz bazenn haftanin sadece 4 5 günü yapabiliyorum sizler nasılsınız bide sadece leslie yapıyorum yeterlimidir teşekkür ederim. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eğer kardiyo yapıyorsan amaç zayıflamaksa haftanın hergünü yapmak daha iyi. Ama ağırlık çalışıp sıkılaşmak istiyorsan haftada 3   4 gün yeterli. 
(886 puan) tarafından
Amacim yağ yakmak lesliede etkili ama iç bacak sarkmam var malesef onun icin özel hareketler yapmam gerekiyor sanırım
tarafından
Kesinlikle özel hareketler gerekiyor ve ben evde sıkılaşma olayına çok inanmıyorum hafiften toparlar ama spor salonlarındaki aletlerle sonuç çok daha iyi oluyor. En azından ben yıllardır salona gidiyorum şimdi bebek olduğu için evde devam ediyorum mecburen.
(886 puan) tarafından
Tanıdıklarım var ilk 30 kiloyu evde veren
tarafından
Kilo verilir evde ama sıkılaşmak evde çok zor ve yavaş oluyor. he hiç yoktan iyidir belki ama ben salona gitmeden sıkılaşamıyorum evde.
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bu konuda uzman değilim ama sporu hafta içi yapmaya çalışıyorum 5 gün kas ağrım olursa bir gün ara veriyorum ağrıların geçmesini bekleyip devam ediyorum her gün yapamıyorum ya
0 oy
tarafından
Her gün 1 saat canim
(886 puan) tarafından
Sporumu yapıyorum da bogazimi bi tutsam
tarafından
Ben diyet yapıyorum canım kilom uok ama insilun direnci için diyeti i düzenli yaparsan farkı anında gorursun
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bekarken Spor salonuna haftada 5 gün gidiyodum  şimdi doktorum leslie yap 1 gün arayla dedi
(886 puan) tarafından
Peki neden  gün arayla yap dedi birde kaç mile yapıyorsunuz
(3,282 puan) tarafından
Hergün yürüyüş dedi bebeğim var çıkamm havada soğuk dedim o zaman 1 gün arayla 30 dkk leslie yap dedi
(886 puan) tarafından
Hani hergün neden yapamiyorsnz bebek yüzünden mi
(3,282 puan) tarafından
Yok canım doktor öyle söyledi bnde sormadım zaten insanı çok yoruyo bacaklarım kollarım ağrıyo ertesi gün tekrar yapmam zor olur
(886 puan) tarafından
Bende ilk zamanlar oyleydim daha sonra alıştı vücudum
0 oy
(503 puan) tarafından
Bn çok üşeniyorum yaa:(
0 oy
(503 puan) tarafından

Bn çok üşeniyorum yaa:( diyette olsam bile. İçimden glmiyor

(503 puan) tarafından
Boyda sıkıntı 159:(
(886 puan) tarafından
Bende 1.58 bi zamanlar o kilodaydm simdi 66 67 arasym
(503 puan) tarafından
İlk hamile kaldığım da bnde 66 nasıl kaç zamanda verdin canim
(886 puan) tarafından
Valla kacamak flan yapmasam arada bırakmasam 4 5 ayda verilirdide benim 8 9 ay i buldu malesef
(503 puan) tarafından
Doğru diosun canım irade önemli spor yapıyornuydun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 166 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
0 oy
5 cevap 195 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedeff (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeli00022 (289 puan) tarafından soruldu

381,197 soru

11,411,969 cevap

34,955 kullanıcı

...