0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar galiba kafayı yedim geçmiş olsun

Durduk yere aklıma geliyor kendi kendime soleniom  esime anasına kiziom eşim herzamn anasina hak veriyo bn haklı olsam bile sn küçüksün haksizsin dio böle saçma. Bişe olabilirmi onun edebiyatı anam kırılmasın karım Allah'a emanet yani anasini tutcam die bni uzuyo napcam bn napayım nasıl davranayim çok sinir bozucu bı durum hiç bı zmn bna hak verdini bni savundunu gormedim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcn olsun sabır versin
-Reklam-
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Sen küçüksün mü? Büyükler hep haklı olmaz maalesef eşin saçmalamasın. Tecrübe sadece yaş ile olmuyor yaşanmışlık da lazım
0 oy
(241 puan) tarafından
Aynı kız vallahi köküne kadar aynı ne yaparsa yapsın anası haklı ben haklı olsam da haksızım kendimi savunmaya gelince karşısında konuşmuş oluyorum susmam lazımmış..... 
tarafından
Bni anlation resmen
Susmadimiz içinde suçlu biziz işte
(241 puan) tarafından
Valla ben kendimi savunmaya geçince eşim sana haksız diyenin dili kopsun sen haksız olur musun hiç tamam abla tamam biz haksızız diyor dalga geçerek daha çok sinir oluyorum
tarafından
Komikmiş enazindan dışardan bakilinca')):))))
(241 puan) tarafından
Ben onun deme şeklini içinden ne geçirerek konuştuğunu bildiğim için tepeme tepeme vuruyor o laflar deliriyorum
0 oy
tarafından
Bende burda beklim akıl veren olursa bende dinlicem

Bende aynı sendenim bacım
tarafından
Kız böyle saçma bişe olabilirmi bn anasindan küçüğüm die suscam haksız bnm oooooo. Bn sussam varya bunlar bni deli eder iy yapiorum şimdi bni sınırlı biliolar ama bilsinler bn durduk yere böle olmadım oldurana sor
(241 puan) tarafından
Yanlız değilsin toplanalım :D
tarafından
Aynen valla konuş
Ben konuşunca benden kötüsü yok
0 oy
(4,493 puan) tarafından
anam kırılmasın derken hanımlar paramparça oluyor haberleri yok 
tarafından
Çok doğru dedin vla
Esime bu yüzden gıcık oluyorum düşüncesine baksana n kadr sacma
(4,493 puan) tarafından
en basitinden doğum yapacam haftaya kendi annesi 70 yaşında benim annem 45 yaşında mecbur annem gelecek bakmaya ayrım  meselesi değil yani sezaryan olacağım diyorki bana eve gelince ertesi gün annemgilde gelir diyo hayır dedim ben biraz toparlanayım bir hafta sonra gelsinler dedim nasıl söyleyim kırılırlar diyo yahu dedim ben yatacağım ameliyat olacagım kalkamayacagım bebeği emzireceğim farkındamısın dedim ayıp olur diyo yahu karını düşünsene biraz canı yanacak felan diye yok anası kırılırmıs =))))
0 oy
tarafından

10 senelik evliyim daha bir gün eşim benden yana olmaz :D çok da takmıyorum çünkü ben haklıyım her zaman :D genelde de her zaman sözümé gelinir. 

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Her zamn hak vermese de bende çok sinir oluyorum bu kadar düşkün olmasına bizde anamızın çocuklarıyız 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 340 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 270 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 429 göst.
0 oy
3 cevap 415 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu