+1 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (643 puan) tarafından
tarafından kapalı
Aklı başında hatunlar cevap versin lütfen kızlar konu şu ki eşimin isteksizligi. Sıkıldım artık çok ilgisiz isteksiz başka şekilde tatmin oluyor ama birliktelige gelince olmuyor uykusunu işini bahane ediyor olmuyor yani. Bunuda bana bağlıyor evin içinde firikik dahi vermiyorsun ben seni nasıl istim ki diyor yav kışın günü ne giyim ben evde bikiniylemi gezim canımı çok sıkıyor bu konu ne yapayım siz söyleyin? :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her erkeğin hoşlandığı farklı şeyler vardır. Kendi ağzıyla senden bazı şeyleri isteyip dile getiriyor ise demek ki biraz onun için fedakâr olman gerekiyor. Belki giyinmen farklı gözükmen ona zevk veriyor yani sen kocanı daha iyi tanıyorsun ne desek boş 

Arada sırada farklılık iyidir. Biraz daha özen göster
(643 puan) tarafından
Haklısın ama kışın günü yarı çıplak gezemem ortalıkta napimm
tarafından
Yeri gelir bizde geziyoruz bu soğukta o kıyafetlerle canım yanlış anlama ama biz onların özeliyiz eğer erkegimizin gözünün dışarıda olmasını istemiyorsak bunun için de bir gayret içinde olmamız lazım

Bak benim eşim her zaman ne der biliyormusun ayıp olacak bu konuşma ama ( hep derki çoğu şeyi ben istiyorum diye değil sen istiyorsun diye yapalım ) yani ben istiyorum diye benimle birlikte olmak zorunda değilsin bunu sende istemelisin ki sende mutlu ol der hep kadın sexs objesi değil der hep
-Reklam-
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Bence sen bu kadar usteledigin için eşin kaçıyor birde tersini dene göster ama elletme demişsin ya benle başka şekilde tatmin oluyor nasıl oluyorsa müsade etme sen kaç bu sefer
(643 puan) tarafından
Bende kaçıyorum zaten ama dırdır yaparım yani
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Frikik dersi al :) 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Yani evde nasıl dolaşacaz eşin bahane bulayım demiş ama kimse evde çıplak dolaşmıyor
0 oy
(337 puan) tarafından
Ben iki çocukla uykusuzlukla başa çıkıp banyo yapmaya bile fırsat bulamıyorum oyle gecelik su bu benim için hayal yani eşimde o kadar uykusuz kalıyor ki zavallı işten gelip yemek yiyip devriliyor hemen 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Oda saçmalıyor kendisi o kadar bakımlı tertipli mi acaba öyle beklentiye giriyor biz olmazsak onları bit basar kirden :)
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Ben bu iğrenç zihniyetinle seni istiyorum da sen kim oluyorsun beni istemeyecek. Terbiyesiz derdim ben olsam 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 455 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 485 göst.
0 oy
12 cevap 400 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,572 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,309 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...