0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bilenler bilir burda paylaşmıştım yuvami yıkmaya çalıştılar görümce ve kayinpeder bende sesimi yukselttim diye bana saygısızca davrandı demisler arkamdan halbuki hakarette küfürde etmedim 

Bana daha önceden biz ne dersek yutsun demisler eşim gelip bana böyle dedi şok oldum kötü bi hareketimde olmadı onlara ve eşime karşı sonra bana iftira attilar istemiyoruz bile dediler sürekli gülmeyi sevmediğim için 

En sonunda eşim haksız olduğu halde benim surat yapmamam gerekmis halbuki alkol tedavisini reddetti 2 senedir birakcam diyo 1 hafta sonra yine basliyo gece evde durmuyo sabaha kadar üç dört defa dışarı alkol almaya çıkıyodu neyse 

Babası gelmis baban seni almaya gelsin diyo bende aradım babamı geldiler onlar önceden beri beni istemedikleri için bende sosyal medyadan engelledim sonra ekledim sonra beni eklemediler bende yine engelledim eşimde diyo ki babamın elini öp kusura bakma sesimi yükselttiğim için diyecekmisim siz olsanız ne yapardınız 

10 Cevaplar

0 oy
(63 puan) tarafından
Bırakır giderdim 
tarafından
Gidicektim eşim gitme diyo yalvarıyo
(63 puan) tarafından
Gitmeyeceksem adam olacaksın derim bende hepsinin kahrını sen mi cekecen
tarafından
Ben kızdım en sonunda yüzüne dedim ben senin kardesini babanı çekemem dedim çekmek zorunda değilim dedim benden uzak dursunlar dedim
(63 puan) tarafından
Değişeceğini zannetmiyom ama inşallah değişir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayatta demem o eşinde suratına bakmam arkamda durmayayana adam demem ben
tarafından
Bende arama mesafe koydum artık
tarafından
Eşinde biraz burnu sürtmesi lazım canım
tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Essegin pokunu yesinle ne ozur dileyip elini operim nede suratlarina bakarim iftira atacak ne dersek goz yumsun diyecek karakterinden odun vermemi istiycek he hadi anam yoluna derim gider 
tarafından
Valla öyle diyolar kız şok oldum
0 oy
(3,451 puan) tarafından
İşin içinde alkol varsa bu işin sonu hep bo.k. o yüzden bırakır giderdim istediği kadar yalvarsın
tarafından
Evet bide alkol tedavisini reddetti bunu o terbiyesiz babasıda biliyo ona rağmen beni sucluyolar igrenc insanlar
(3,451 puan) tarafından
Bence hiç kendini savunma bile yani inanılmaz tepkisiz kal, yok say onları tamamen, bak nasıl herşey sana dönüyo o zaman görürsün
tarafından
Çoğu kez öyle yaptım kız valla artık baktım evime gelip yuvami yıkmaya çalıştı artık benimde sinirlerim bozuldu yani
0 oy
(3,419 puan) tarafından
O evde bir dk durmam bana o kötülüğü yapacaklar ve eşimde susacak bir dk durmam bosanirim gitsin kendine ailesine köle olcak karı alsın hoşt k.opeklerim derim
tarafından
Eşim sadece boşanma gitme diyo ama babamdan özür dile diyo olmaz dedim bende istemiyorum dedim beni çok kez ağlattılar gorumceyle kayinpeder o yüzden artık soğudum dedim son noktayı kendileri koydular
(3,419 puan) tarafından
Kimse k.b canm o kadar hakareti kimse kaldıramaz eşinde halt etmiş hep hakaret ettir eşine hemde git el op de hangi dünyada yasiyormus sorsan bi
tarafından
Aynen çok şaşırdım öyle demesine ben onların yüzünden çok ağladım dedim çok üzdüler beni dedim kendileri gelip bi kusura bakma bile demediler gelmis beyefendi babamın elini öp diyo beni hizmetçi sandı garibim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bo.kuma kurban olsunlar derim 
0 oy
(765 puan) tarafından
ne alaka ya senin koca o kadar sey yapiyosa konus adam olursan dururum.yoksa birakir giderim de sart kos hem seni ayirmaya calisiyorlar hemde ellerinj opecekmissin hayatta opmem konusmam onlarla bile kocam da cok istiyorsa onlarda kalsin 
(765 puan) tarafından
ssnin yerinde olsam kocama derim ya duzel ya giderim diye cunku cekilmez yani tedaviyi iptal etmek nedir
tarafından
Evet kendilerini bisey sanıyolar bi onlar iyi sanki ben bavulumu topladim onu laf ediyolar oğlumuz adam olsun demiyolar igrenc tipler onlar ya valla en sonunda büyük kavga ettim saygısız demisler iyi oldu vallahi bana yaklaşmasınlarda saygısız desinler
(765 puan) tarafından
valla saygisizlik yapinca degerli oluyor insan bende ayniyim. damarima basarlarsa her.lafi soylerim  simdi de benden degerlisi yok
tarafından
En iyisi kız güler yüzlü olup susunca bu susuyo nede olsa diyolar laflari saydırıp duruyolar artik yok öyle artık ben konuscam onlar dinliycek en azından bende değerli olurum belki =) devamkee
(765 puan) tarafından
aynen bebekaminn
0 oy
tarafından
Aılesının karşısında karısını savunamaması cok buyuk bır sorun Alkol ayrı illet zaten senle ugrasacaklarına ogullarıyla ugrasıp adam etsınler hıc cekemem oyle ınsanların kahrını
tarafından
Aynen bide 2 seneden beri en fazla 6 gün boyunca içen insandı gece zırt pırt dışarı çıkıyodu bide gitmis anasına babasına karımın yüzü asık diyomus benim yüzümün şekli böyle zaten sürekli kahkaha atmayı gülmeyi sevmiyorum madem yüzüm böyle evlenmeseydin benimle dedim bende
tarafından
Ya Allah askına en guler yuzlu ınsan bıle surat asar 6 gun ıcmek nedır
tarafından
Yani di mi ben biraz güler yüzlü olacakmisim 2 seneden beri güler yüz gosterdimde noldu dedim bende artık güler yüz yok dedim artık herkes işine geldiği gibi valla onlar benden uzak dursunlarda yuvami yıkmaya calisamasinlar bile terbiyesizler kendileri
0 oy
tarafından
Hem itt hem yigittler gerekleri yok canlari cehenneme senin eşin diye evlisin kadinsin diye kahır çekmek zorunda değilsin evlilikte eşler karşılıklı birbirine sabır gösterir her bokumuu senden beklemesinler bogazlayasim geldi tavuk gibi hepsinii Allah sabır versin
tarafından
Kız valla çok ama çok berbat insanlar bide eşim karımın yüzü asık ondan içiyorum demis benim yüzümün şekli biraz sert ama güler yüzlü insanım gerçekten alakası yok gelmis babası ortada yuva yok diyo terbiyesiz kendisi işte
0 oy
(119,343 puan) tarafından
cekip giderim ben
tarafından
Bavulumu hazırladım annemler geldiler eşim yalvarıyo gitme diye benide o kız kardesinle o babanla muhatap etme dedim istemiyorum onları dedim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 546 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Serines (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 959 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 810 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Egeninannesi1 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 736 göst.