0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar iyi aksamlsr herkese bana akıl verin ben isin icinden cikamadimm biraz uzun. Şimdi biz hepimiz yatak odasinda yatiyoruz buyuk kizimin kendi yatagi bizim yatagin biraz yanida hani ilerde buyuk yataga donusebilenlerden ve nisanda 3 yasina girecek hala salliyorum beşikte oyle uyuyo kucuk kizim da 1 yasinda hamak küçük besik var ayak ucumda onda uyuyo. Ben artık buyuk kızımın yatagini ayirnak istiyorum küçüğü de ablasinin besigine koymak istiyorum ama buyuk kızım çok deli yatiyor sürekli dönüyor kendi besigindeki korkuluga bile çarpıyor tek kişilik bazam var misafir odasinda onu yanımızdaki odaya getirip yanina korumalk takıp oraya mi yatirsamm gece fazla kalkmaz bazen rüya görüp uyanır ben kızım burdayim uyu derim uyr tekrar. Birde küçük kızım kendi besigine sığmıyor garibim :)) cesaret edemiyorum nasil yapsam kızlar

7 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Canım çok deli yatiyorsa kızın yerde de yatirabilirsin 
(1,243 puan) tarafından
Üşür mu ki acaba  canim yerden soğuk gelir derler ya
(1,730 puan) tarafından
Yok kız döşek serersen neden ususun
(1,243 puan) tarafından
Dimi ya buda mantikli gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bir odanız varsa evde kızlarımıza bir oda yapın ablali kardeşli yatsınlar 

İmkanın varsa alçak baza al kızına yanına korumalık diğerini de beşiğe yatır
(1,243 puan) tarafından
Oyle yatirirsam yani ilk dedigin gibi benim buyuk kiz döner kardesini ezer canim cusseli biras soylemesi ayıp  ;)
Ikinci dedigin gibi Olanilir çünkü  büyük kizimin besiginin altinda uzun cekmecedi var  orayi acip yatirabilir ama odada adim atacak yer kalmaz  :) yine de sagol canim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Alışır canım 3yaş ayrı yatmak için çok iyi
(1,243 puan) tarafından
Ne kadar surede Alışır acaba bi iki haftayı bulur dimi
(14,428 puan) tarafından
Yok ya belkide çok sevecek çocuk
(1,243 puan) tarafından
Insallah oyle olur ya
0 oy
tarafından
Oda ayırın bnce ikisini ayni odada yatırin 
(1,243 puan) tarafından
Küçük kızım hala kalkiyor canim emmeye baska odada ben duymayabilirim duyma problemim var benim malesef sagol yinede
tarafından
Bnmde sağ kulağımda problem var. Yavastan odayı ayırcam kamera kullanıyorum sesini ordan duyuyorum
0 oy
tarafından
Geç bile kalmışsın canım benim oğlum 7 aylıktan beri kendi odasında yatağında yatiyor  ayri odada yere yatak sererek yatıra bilirsin 
(476 puan) tarafından
Maşallah abla nazar değmesin siz böyle yazınca heveslendim bende yapicam gece uyanırsa duyuyomusunuz peki
(1,243 puan) tarafından
Masallah canim aynencbende gaza geldim suan walla
tarafından
Canım  gece emmesini bıraktığı sürece uyanmiyorlar zaten oğlum şimdi 2.5 yaşında uyandığı zaman kalkip yanımıza geliyor kendi
0 oy
(13,103 puan) tarafından
Bence alışır ikisini de bir odada yatır. 
(1,243 puan) tarafından
Küçüğü duyamam canim kulagimda sorun varr
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yere yatır canım döşek at bnm kızda deli yatiyo ama alisiyorlar şimdi düşecek olsun toplar kendini üç buçuk yaşında kizim
(1,243 puan) tarafından
Walla masallah canim ne guzel insallah benimki dr oyle olur diger arkadaslae da  demis döşek fikri mantikli geldi cok sagolasin
(4,430 puan) tarafından
Sende sağol canım bizde çok yattık dosekte valla ilk zamanlar inip yere yatiyolar yatağa gecincefe yeni yeni alisti

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,039 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 218 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 322 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 221 göst.