+1 oy
175 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
Ya arkadaşlar bebeginde el ayak agiz hastalgi geçiren olan varmi ilaci yokmus galiba bugun doktora götrdüm kendi gecer dedi sadece kaşıntı içn krem bogazindada warmis damla verdi o kadar aylardir gecmiyo oyle 10 gn 1 ay flan degl byadir war bizde ne yapicam ben doktorn werdiklerini kullanirsam tamamen geçermi nolur bilgi werin kizimin ayagi cok kötü ve cok kasiniyo ilacini alamadmda daha ne yapicam?;(

3 Cevaplar

0 oy
(12,481 puan) tarafından
Bizde ilk günü aşırı kaşıntı yaptı dağıldı heryerine ertesi günü kurudu doktor krem vermişti bide enfeksiyon için ilaç ama tamamen geçmedi 15 20 günü buldu 
(105 puan) tarafından
Sizdeki ilacn adi ne acaba
(12,481 puan) tarafından
Fucidin krem zaditen damla
(12,481 puan) tarafından
Bide benim kızımda ondan önce de geçmeyen balgamı vardı zaten onun için de ilaç vermişti enfeksiyon olmuştu
(105 puan) tarafından
Ficudiini bende kullandm ama iyi gelmedi benim kizima
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bize ağıza gliserinin içine birşey eklettirdi birde 2 tane krem vermişti günde 4 defa sürdük dolven vermişti ağrısı ateşi olduğunda vermek için çok şükür 1 haftaya iyileşti bizim en çok ağız içindeydi hastalık hiçbir şey yiyemiyordu damladan sonra besle demişti
(105 puan) tarafından
Bnm kizim 8 aylik deli gbi kadiniyo cock ya
(2,593 puan) tarafından
canım benim ya ne kremi verdi
(105 puan) tarafından
Adini blmiyorm daha almadm ama kaşinti önleyici dedi doktor belki kasimasa kuriyp iyilesir ya
(2,593 puan) tarafından
anladım canım inşallah geçer bir an önce
(105 puan) tarafından
Ins canm ya çok tesekkur ederim
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Benim oğlum da oldu canım ilk önce ateşlendi sonra döküntüler başladı günde 3 kere ağrı kesici veridm. Dr kaşımasin yara yapmasin diye losyon ve hamazinc krem verdi birde alerji şurubu verdi gundd Bir kere kullandık toplam günde geçti. Döküntüler geçtikten sonra el tırnakları düştü iki elinde de 3 er parmağın tırnağı düştü yenisi çıktı çok huysuz huzursuz iştahsız 10 15 gün geçirdik kilo verdi eridi çocuğum resmen
(105 puan) tarafından
Blmiyorm ya beynim durdu ne yapsam blmiyorm kremi alsam kasinti gecse iyi olrmu acaba bogandakiler iyi olrmu acaba damlayla cok uzldm bgn morelm cok bzldu
(8,958 puan) tarafından
Üzüleceksin tâbi evlat can sonuçta al kremini rahatlasın çocuk
(105 puan) tarafından
Çabuk gecermi bu ya cok kasiniyo bu bogazndada warmis onuda bgn ogrendm
(8,958 puan) tarafından
Toplamda.10 gün sürüyor dedi bize 5.6 gün döküntüler kurudu günde 4 5 kez sürdum kremi losyonu
(105 puan) tarafından
Bana kendi kendine gececek dedi ama sadece kaşinti onleyici yazablirim dedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
0 oy
9 cevap 221 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,214 soru

11,288,650 cevap

34,696 kullanıcı

...