0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (427 puan) tarafından

Kizlar kapalıyım bu tulumu çok beğendim ama üstüne ne giyebilirim nasıl kombin edebilirim rengi felanda bana çok yakışıyor beyaz tenliyim sizce güzel mi 

image

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Güzel renk ama tesettüre hiç uygun değil arkasını önünü kapatsan ceket ile havası Söner
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle bir vücudun varsa olur
(427 puan) tarafından
165 boyum ve kilom 57
(1,766 puan) tarafından
Kız aynıyız
0 oy
tarafından
Bence çok güzel canim 
(427 puan) tarafından
Tek bu sekilde giysem belli olur vücudumda üstüne giycem bulamadım
0 oy
tarafından
Bence guzel kurk gibi bişeyler oluyor ya tuylu muylu onlardan olur bence bubun ustune ama tulum kapanır
(427 puan) tarafından
Var canım üç tane kürklü yelegim beyaz siyah krem var
tarafından
Krem güzel olur
0 oy
(849 puan) tarafından
Pek tesettüre Uygun bulmuyorum tulumları ama üstüne uzun triko  hırka olabilir
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Tesettür kombini cok anlamam güzel rengi modeli vucut yapiniz kadirsa guzel bir parça
(427 puan) tarafından
Salopet felan giyiyorum canim boyumla kilom orantılı ama tulum hiç denemedim beğendim ama kararsız kaldim
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Arkadan nasıl durur bilemedim üzerine yelek giyilebilir ama o zaman da pek güzelliği kalmaz gecen bende bı tane tulumu çok beğendim deneme şansım yoktu benimde hoşuma gidiyor ama emin olamıyorum ben pantolonun üstüne en az diz kapağına kadar uzun tunik giyiyorum
(427 puan) tarafından
Kiz keşke deneseydin fikir verirdin bana :)
(9,022 puan) tarafından
Benim çingen oğlum durmadı fiyatı da.cok iyiydi. Ama.benim boy kısa :D bende durduğu gibi durmaz sende sende durduğu gibi bende durmaz :D
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Bende cok begeniyoorum ama onu arkasi kabak gibi meydanda ustune bisey giysen ne anlami kalir tunik pantolondan o yuzden bosver kuzum beaaa
0 oy
(867 puan) tarafından
Kapaliysan olmaz ki sanaaaaaa
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Bı anlamı kalmaz ki 
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Poponu örtecek dizinden biraz daha yukarida olacak şekilde yelek ile olabilir sanki
0 oy
(114 puan) tarafından
Tesettür icin uygun degil ama şöyle yaparsın anca buna omuza atılan kabanlar varya krem olablr msela oyle bi kabanla giyersn anca. Altınada topuklı bot pörfekk :D 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
ben bu rengi cok seviyorum
0 oy
(262 puan) tarafından
Tesettüre uygun değil ama yine de sen bilirsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
20 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Behiye2020 (1,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
23 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma ay (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 106 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 139 göst.
15 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu

381,483 soru

11,421,348 cevap

34,977 kullanıcı

...