0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından

Ay kızlar linki paylastım herkesin kaynanasını sevdirecegi bir post atıyorum. Hadi yine iyisiniz :D (aramzda kaynanası böyle olan varsa cidden aşırı üzülürüm) :-/

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz daha beterleri var
(114 puan) tarafından
İnanamıyoruğğğğğmmmmmm
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Yav hepsi yalan bunların inanıyor musun gerçekten bunlara:D Yaptıklarından,anlattıklarından bile belli ama böyle cahil ve meymenetsiz Kaynanalar tabi ki var :D Allah bana iyi ki böyle kaynana vermemiş gece uyurken bogardim
(114 puan) tarafından
Kadın evet biraz değişik konusması ama izlemiyorum youtubede denk geldi snra izleynce bunun bölümleri öneri olarak geldi daha bska bölümlerdede boyle dedm insan yalan yere rezil edermi kendini insanlar nasıl sövüyo siliyo :D bende sövdm yalan degl
(6,204 puan) tarafından
Ayyy yok yok köpek gibi para aliyolar çünkü ve Instagram'da fenomen oldukları için bir de ordan para geliyor yani o yüzden arkada planlanıp,önde oynuyorlar
(114 puan) tarafından
Burnundan gelesice ama olsun hcbisi bana kaynanamı sevdiremezdi bnu izledm sevdim sempatim arttı :)
(6,204 puan) tarafından
:D canım kaynanam diye sarıl ama çokta seyetme
(114 puan) tarafından
Biricik kaynanam benim :D
0 oy
tarafından
Bi dahaki bolum, sunucu benim. Haberiniz olsun kizlar
(114 puan) tarafından
Hahah :D yırtarsın artk kadını ama ztn hep sunucu degişiyoms bu programda kalıcı olursun en azndan
(7,791 puan) tarafından
Cidden mi kiz
0 oy
tarafından
Bebe uyutmaya çalışıyorum nolmuş kız anlatin sesi acamiyom
(114 puan) tarafından
Cadaloz bir kaynana gelinini istemeyerek alms sanki kendi girecek koynuna şirret gece gece gunaha soktu :D
0 oy
(12,908 puan) tarafından
Amann hiç sevmem bunları. Eskiden inanıyordum :D şimdi inancım da kalmadı 
(114 puan) tarafından
Olsun en azndan kaynanamı sevdirdi bana bak yararı oldu :D
(12,908 puan) tarafından
Ahahaha ne mutlu sana :D
0 oy
(119,062 puan) tarafından
ayy 14 dk izleyemem yaa 
(114 puan) tarafından
Basını izledignde gerisi geliyo ztn :D
0 oy
(294 puan) tarafından
Bunların hepsi yalan ya ben inanmıyorum böyle saygısızlık saçmalık yok inanki 
0 oy
tarafından
Bu prgrmaada ne zman gorsem sunucu degisiyo..(•‿•)
(114 puan) tarafından
Hatta smdi Yeni sunucuda şu üstteki @moayailesi olacak :D
tarafından
Bir ara baktım.baska biri vardı..hatta bir ara sunucu yoktu sanırsam.(•‿•) Kendi kendjlerini sunuyolardi...bir iş yeri sürekli elaman degistiriyosa orda bir problem vardir
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Gene sevemedim... Buda olmadı be :)) 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kurgu bu ya seni sevmiyom eltini seviyom demez hic bi kaynana. Sinsirellalik kuralina aykiri bu :D
(114 puan) tarafından
Haha:D dogru bukdr acık sözlü olunmaz kaynanalk kuralo geregi bu direk diyo nerde kaldı zevki :D
0 oy
(684 puan) tarafından
Bizim Urfa'da da düğünden sonra hediyeler cumada takılır ailem tarafında böyle bişey yok tabi davetiyeye hediyeli yazıdiralim dedik kıyamet koptu meğerse planı varmış düğünün ertesi günü eşimin izni az olduğu için yaşıycagimiz şehire gittik neyse cuma olunca bütün gelenleri kaynanam cebe atmış arayıp ben bir ay sonra Urfa'ya geldiğim de konuyu açınca gelenleri alım dedim yok benim taktıklarımi getirdiler benim onlar dedi ve asla vermedi gelen züccaciye eşyalarını da kullanmam sat parasını ver bana dedim satmış meğerse ordan da bir kuruş alamadım yani beterin beteri kaynanam Allah ıslah etsin elle ayağa düşmesin çok ahımı aldı ama bunun yaşlılıgida var
(114 puan) tarafından
Uuwww seytan. Bunlar yaslancagını hic dusunmuyo hep byle diri kalacaklar sanıyo yaptıklarına bak.

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,983 göst.
2 Mart 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 808 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 566 göst.
12 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 557 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,334 cevap

34,739 kullanıcı

...