0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (1,463 puan) tarafından

Kizlar makinem 1 yıllık tuzu parlatıcısı tam ama neden böyle yaptığına anlam veremiyorum içime sinmiyo tortulu olanları tekrar yıkıyorum neden kaynaklaniyo olabilri. Tablet de değiştirdim yine yapıyo. Önceden Finish Qantum kullanıyordum. Şuan Finish Powerball Hepsi 1 arada Max kullaniyorum.

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok sıkısık atıyosan bulasıkları ondan ypar bıde kurumus lekeler bırz zor cıkıyo oda olabılır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazen benim de öyle yapar tekrar yıkarım kısa programda deterjansız 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Fairy daha iyi deneyimlediğim kadarıyla onu kullansanız daha iyi olabilir ama bazı makinelerden de kaynaklı oluyor.
0 oy
(857 puan) tarafından
Filtresini ve pervaneleri temizleyin bizde de olmuştu servis çağırdık adam temizledi düzeldi sonra
tarafından
Bende deniycem
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Fairy kapsül kullan
0 oy
tarafından
Aynısi bendede oluyo makinam daha 1 bucuk yıl oldu alalı Arcelik deterjan Finish kullaniyom ama yinede bendede kaliyo kasıklarda bazen pirinc kaliyo mesela yogurt vardi suya tutmadan koyfum biraz kurumuz diye kasikta oldugu gibi kalmiş bardaklar hep seninki gibi oluyo 2 3 tanesi 
0 oy
(118,488 puan) tarafından
deterjan ve parlaticini degistir filitreni duzenli tenizle
0 oy
(48,090 puan) tarafından
Benimde boyle oluyo tableti bölüp koyuyorum 
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Tamamen bulaşık makinesi tableti ile alakalı bir durum bu finish kullanmayı bırakırsanız böyle bir sorunla karşılaşmazsınız çünkü finishin tableti hep bu şekilde iyi çözünmüyor ve tortu kalıyor bi kez aldım bir daha asla almadım finish
(25,225 puan) tarafından
Finish Quantum kullanıyorum bende asla böyle çıkmaz hiç yeni alınmış gibi pırıl pırıl çıkıyo makine ile alakalı tamamen
(3,812 puan) tarafından
Bilmiyorum ben 1 defa aldım bir daha asla almadım bu sorun tamamen ortadan kalktı bende .. Finishin tableti tam çözünmüyor ama bende sorun ortadan kalkmıştı belki makine ile ilgilidir o zaman
(25,225 puan) tarafından
Bence tabletler de bebek bezi gibi. Nasıl onlar her popoya uymuyo tablette her makineye uymuyo:D
(3,812 puan) tarafından
Olabilir:-)
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Finish Quantum kullanıyorum bende hiç böyle olmuyo makinede sıkıntı olabilir temizlettir
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Finsh guzel pahali olan ilaci termeiz yapiyo ondan aldim bu sefer benimkide oyleydi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
0 oy
1 cevap 94 göst.
0 oy
14 cevap 1,040 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (267 puan) tarafından soruldu

374,698 soru