0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (1,425 puan) tarafından
Genel anestezi ile kızımın dişleri tedavi edilecek 12bin masraf çıkar diyor doktor bu nasıl bisey bir bilen varmı altın mı kaplayacak anlamadım ki bu fiyat normal mi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir dış cektirdim oda devlette sigorta yok 170 TL 5 diş tedavisi 700 e yakın masraf cikti
tarafından
GSS karşılamıyor mu böyle durumlarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden okadar canim 
(1,425 puan) tarafından
8bin kusur kendisi alacak mış bir saat için yaptığı hastane 4bin alacak mış bir saat den fazla sürerse dahada fiyat artıyor muş
tarafından
Canim cocugun rahatsizmi oyle olunca yukseltiyolar firsatcilarkardesimin kizina yapildi kucik durmaz diye 3bin aldi
(1,425 puan) tarafından
Dişi ağrı yapmaya başladı dahada çürük ilerleme yapmasın diye tedavi yapmak istiyoruz
tarafından
Canim sen nerdesin istanbul avrupa yakasindaysan Ahastanesi var guneslide musa beyi bul yardimci olur yegenimede oyle demislerdi saolsun yardimci oldu
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne şikayetiniz var canım geçmiş olsun herşey ateş pahası doğrudur
(1,425 puan) tarafından
Kızımın dişleri çürük ağrı yapıyor onu tedavi ettirme k için gittik masraf çok devlete gideceğiz mecbur yeniden
(14,428 puan) tarafından
Devletin çok güzel diş hastanleri var canım araştırın
(1,425 puan) tarafından
Aynen izmirde yim araştırıyorum bakalım buluruz burdan da soracağım bakalım
(14,428 puan) tarafından
İnş canım
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Nirmal bence 
(1,425 puan) tarafından
Çok değil mi ya
(1,048 puan) tarafından
Canim teyzeme tek bir dis icin 5 bin istediler oda dolar felan yukselmeden once idi
0 oy
tarafından
Özelse normal bence 1 dişi 500e çekiyorlar ama başka dişçilerede sor bence 
(1,425 puan) tarafından
Devlete gideceğim tekrar mecbur devletteki de zor bir süreç oluyor herkes yapmıyor demişti ondan özele gidelim dedik ama altından kalkamayız şuan masrafın
tarafından
Devlettede virüs var artik eskisi gibi degilmis
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Ortodontik işler. Varsa normal canım. 
(1,425 puan) tarafından
30aylık kızım genel anestezi ile yapacak
(3,550 puan) tarafından
30 aylık daha çok ufak canım ama ufak yasta tedavi çok basarılı oluyor. Benim de ufak kızının damağında sorun var düzelmesi lazım. Para yokki götürüyüm.
0 oy
(28,397 puan) tarafından

Çok tabiki sonuçta implant yapmıyor

(1,425 puan) tarafından
Aynen implant parası gibi birde küçücük çocuk yani ne gidecek onun dişinin dolgu suna
0 oy
(14,890 puan) tarafından
30.aylik cocugun dişine ne yapacakki. Impilant yapacak gibi para istemiş. Baska hastanelere fiyat sor. 
(1,425 puan) tarafından
Aynen araştırmam gerekli
0 oy
(3,951 puan) tarafından
Biz 16 diş yaptirdik 8 bin verdik nerde oturuyorsunuz bizim doktora yonlendirebilirim sizi. Uzman cocuk diş doktoru
(1,425 puan) tarafından
İzmir canım
(3,951 puan) tarafından
Tam da yeri canim biz manisada bi doktora gittik. Pırıl  çakır  doktorun ismi ameliyatlarini izmir gazihastanesinde yapıyor instagrami var ordan da ulasabilirsin bence bi gidip baktirin derim cok iyi bir doktor biz cok memnun kaldik
(1,425 puan) tarafından
Yıl başında zam gelmiş aamgm canım 100de 100diyorlar bakalım onunda araştırayım
(3,951 puan) tarafından
sanmıyorum cok fazla zam yapmaz gibi doktor sen bi sor canım.  Bu arada bize hastane icin saat 6 ya kadar durabilirsiniz ucreti odendi dediler ama oglum kendini iyi hissedince ciktik biz
0 oy
(9,273 puan) tarafından
Diş malzemelerinin sanırım çogu ithal o sebebten ablam 9 bıne diş teli taktırmıstı 3 yıl once 
(1,425 puan) tarafından
Zam gelmiş 5gün önce
0 oy
tarafından
normal sanirim:) görümcem de tel taktırdı dişlerine 8 bin 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yanlış anlamayın ama küçük coxuk için gereksiz pahalı nasıl olsa o dişler dökülüp yerine yenisini gelecek. Çocuk kaç yaşında açaba
(1,425 puan) tarafından
Ağrı yapıyor canım 12 yaşına kadar kullanması gerekiyor muş o dişlerini
(1,850 puan) tarafından
Devlet hastanesi de yapıyor
0 oy
tarafından
Komsum da oglunun dislerini yaptiracakmis daha demin soyledi 15 ila 12 bin dedi duzeltmek icinmi ne oyle dedi
0 oy
tarafından
8 bine tel taktırdım ben 4 ay önce canım çok demiş araştır bence 
0 oy
(120,771 puan) tarafından
normal cunku dis teli bile 8 10 bin nerdeyse 
0 oy
tarafından
Çok demiş. Devlet Hastanesi'ne gidin durumunuz iyiyse bilemem tabi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 305 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bebsiimin annesiyim (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde abnw (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 760 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,117 soru

11,877,510 cevap

35,994 kullanıcı

...