+2 oy
611 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Akşam post açmıştım. Bebeklerim 39 derece ateşledi. Hastaneye götürdük. Yakın diye burda hastaneye götürdük normalde hep özele götürdük ama orası uzak taşındık çünkü. Baygın yatıyorlar ateş 40 i buldu. 3 saat tam sıra bekledik. Sonra klasik doktor hareketini yaptı pislik doktor sirtini dinle göğsünü dinle tamam. Bebeklerimin ateşine bile bakmadı ser.fsiz kadın. Ilac yazdı bi 17 aylik olana antibiyotik kucuk olana calpol gonderdi bqsindan savdi. Lan zaten evde ben onlara 3 satte bir calpol veriyorum co uçlar baygın serum takmadı hiç bisi yapmadı. Serum takarmisiniz dedik. Kadının dediği laf şu ağır hasta olması lazım.kisacasi oluyo olması lazım dedi. Lan k.opek bebekler 40 derecw ateşli daha ne bekliyorsun.taktiramadik serumu.eve geldik Bebeklerimin artık nefesi kesildi ağlamaktan ilaçlarını verdim. Ağlamaktan yorgun düştü artık uyudu biri diğeri küçük olan çok huzursuz hep agliyo. Saglikciyim diye geciyino bide bu gibi şeref yoksunu pisli,kiler . Allah topunu bildiği gibi yapsın. Valla hersey paraya bakiyo.

30 Cevaplar

0 oy
(320 puan) tarafından
Valla cok haklısın para verdin mi ilgi alaka oluyor devlet hastanesi öyle değil 40 derece ateşle götürdüm hiç biseh yapmadılar yani işleri ne orda mecbur bakmaları lazım bazı doktorlar için diyorum sanki ücretsiz çalışıyorlar 
tarafından
Evet canm en azından atesini ölç nasil düşünülebilir ona yardım et bilgilwndir. Ama nafile. Bazıları iyi bazılar kötü
-Reklam-
0 oy
(48,742 puan) tarafından
İsleri garanti ya ondan havalari gecmis olsun
tarafından
Evet. Ama bizde hyvam değiliz sonucta.karsindaki bebek bebek. Az ilgilen bilgilendir
(48,742 puan) tarafından
Kendilerini h.ayvan gibi iste devlete gidince dua ediyor insan merhametlisine ddnk gelelim diye ozele gidincede hepsi yagla bal
tarafından
Hepsi kötü değildir elbet bana kötüsü geldi
0 oy
tarafından
Benim oglum 42 dereceyle havale nobeti gecerdi oldu sandim kucagimda goz bebekleri bembeyaz oldu vücudu sapsari kus gibi kaldi kucagimda gece 5de gittik acile havale olduğu için cok guzel baktilar 12saqt sonra ciktik gece yine gittik baygingibiydi acildeki doktor bakmadi bile evde kontrol edin dedi havale geçirmesine ragmen 
tarafından
İşte iyiside var kötüsü de. Bana kötüsü geldi. Allah yardım etsin bebeklere
0 oy
(5,008 puan) tarafından
Hangi hastane orasi. Ben basaksehir cam ve sakuraya gidiyorum Allah razı olsun çalışanları doktorları gerçekten insan muamelesi yapıyor hatta geçen oğlumu götürdüm doktor sanki 40 yıllık dostumuz nasıl sohbet muhabbet eşimle. Oğluna şakalaşıyor falan. Neyse burnunu temizletmeye gönderdi ordaki çalışanda ne kadar nazik efendi muhabbetli ya sizden Allah razi olsun dedik. Ama Kanuni Devlat Hast gitseydim köpek muamelesi görecektik . Seni çok iyi anlıyorum burda yok şöyle böyle diye sallayanlar olmuş ama aynısı evladına yapılsa ne olacak bakalım. Sen haklısın bazı sağlık çalışanları gerçekten aldığı parayı zerre kadar haketmiyor. Eee 2 senedir salgınla uğraşıyorlar yazmış birileri benim gittiğim hastanedede uğraşıyor doktorlar ona niye köpek cekmiyor ? Allaha havale ediyorum öyle vicdansizlari
tarafından
Aynen öyle canm Allah her iyi insanlarla karşılaştırsın bize denk gelmedi ama.
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Kaldıramadın mı ortalığı ayağa 
tarafından
Malesef iki bebegimde krize girdi onlarla ilgilenmem lazımdı.qllah bildiği yapsın ne diyim.
0 oy
tarafından

Aynısını kendi çocuklarına yapsalar adama sövecek kişiler gelmiş duyar kasıyor. Ortada bir evlat var hasta bir evlat. Ve  ona tek yardımcı olması gereken doktor bile başından savıp yardımcı olmuyor. Böyle bir durumu yaşayıpta " yok ben doktora kızmıyorum olsun onlar bizim doktorlarımız ben oğluma evde calpol vermeye devam ederim doktora sinirlenmek kızmak yok" diyecek olan varsa siler giderim hesabı :) 

tarafından
Haha.:) aynen valla anlayamıyorum bazılarını.
Şuan gram uyumadım.ve bebeklerim ateş içinde yanıyor benimde ateşim 38.4 oldu bu halde evlatlarıma bakıyorum uykusuzum doktor ilgilenmiyo eew napiyimmm
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Devlet has. hep öle yaa bazısı gerçekten aldığı oarayi hak etmiyo basimdan savar gibi iş yapiyolar böle hakkıyla işinizi yaomicaksaniz bu meslegi seçmeyin
tarafından
Katılıyorum canm
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sirf bu yüzden  ben de gitmiyorum hastaneye  ben evde de aynı  ilaclari veriyorum. Öksürük ve ates var benimkilerde de
tarafından
Valla iyiside var kötüsüne ama bana malesef kötü geldi
(3,950 puan) tarafından
Aynen ben geçen gün  kendim icin gittim kasilmalarim var diye bi hemşire vardı  cok güzel ilgilendi
tarafından
Ne güzel senin adına sevindim canm
0 oy
tarafından
Kadın haklı uyarı verenler dağılın 

Çocuk kır derece ateşle götürmüş ne yapmasını bekliyorsunuz 

Benimde 39 bucugu gördü özele götürdüm hemen serum soğuk uygulama iğne ilac la düşürdüler 

Bu devlet in herseyi boyle
tarafından
Hiç bisi yapmadılar bizde calpol verip gonderdi. Ateşe bile bakmadı.
0 oy
(795 puan) tarafından
benim kizda da basima geldi uc kere gece acile devlete gittik her biri ilac degistirdi atesi 39 u gecti derceleri bozuk cikti ben olcuyorum 39 kusur onlar 37 cikartti  gosteriyorum yine bakmadilar sadece birbirlerinin ilaclarini degistirip recete yazip yolladilar yine dusmedi atesi mecbur ozele götürdüm atesi cok yuksekti hemen bi igne iki poset serum taktilar yemin ederim cocugum serum biter bitmez duzeldi ateşi düştü kendine geldi cubuk kraker istedi benden Allahim kimseyi oyle doktorlara dusurmesin cok zor herkes bir degil tabi ama sizlere cok gecmis olsun imkaniniz varsa goturun zamaninda 600 lira para odedik ama cocuklardan degerli degil tabi keske devlette de iyi bir doktor bulabilsek 
tarafından
Keşke canm keşke. Goturucem özele mahvoldu yavrularum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 433 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yusraaa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 538 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,376 puan) tarafından soruldu