0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (251 puan) tarafından
Size kızıma ilk adım arabasi almalimiyim araba gibi değil bu tutup ittirmeli kullanıp faydasını gören veya görmeyen varmi varsa ne gibi zararı ve faydası oluyor

3 Cevaplar

0 oy
(13,099 puan) tarafından
Üstündeki sekillerle felan oynadı içine top attı geri aldı topladı Vs. Yürümesi de yardimci olmadı yürüdükten sonra sürdü biraz ters yaptı bizimki 
(251 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Her çocuk farklıdır kimisinde tüm çabaya rağmen geç yürür ama onun faydasından mi yoksa bizim oglandan dolayimi bilmiyorum ama ben çok faydasını gördüm yaşına gelmeden yürüdü 
(251 puan) tarafından
Himm almak istiyorum bende
(9,626 puan) tarafından
Al canim sende faydasını görürsün hep oyuncaklariyla da oynuyolar eger alacağın modelde oyuncak varsa onlarla da oynar
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ben aldım kızım tutunarak kalkıyordu kanepeden falan ama yürümüyor su bı kaç defa ben yardımcı oldum yürüme arkadaşını tutup itmesinde  sonra tutunup kendi kalktı hin hım diyerek suremeye başladı önündeki oyuncaklarıyla oynadı ama sade olanlarından aldım amacını aşmasın önündeki oyuncaklara çok dalmadin diye sadece top var yukardan atıyorsun assagiya dönerek iniyor onlardan sonra alıştı şimdi maşallah kendi kendine yürümeye geçti Bir iki haftada ben faydasını gördüm hâlâ da görüyorum 
(251 puan) tarafından
Maşallah bende alayım o zaman

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 200 göst.
29 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 114 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu