0 oy
549 göst.
Moda kategorisinde (886 puan) tarafından
Mesela.yarim saattlik uzaklikta olsa  makyaj yaparmsnz giderken üstünüze nasil.giyinirsiniz hani dışarı dahi çıksanız bakım yaparmsnz kendinize şık giyinirmisnz

29 Cevaplar

+6 oy
(1,850 puan) tarafından
Ya kizlar biliyomusunuz ben burada bazı postlara verilen cevaplara bazen şaşıp kalıyorum geçen gün yine bir post açılmıştı eslerinize ne sıklıkla seni seviyorum diyosunuz diye maşallah herkes her zaman deriz diye cvp vermis şimdide maşallah herkes makyaj yapıyormuş saç baş hani nerde kavga edenler nerede evi bile zor temizleyenler nerede saçını bile tarayamayanlar 
(25,225 puan) tarafından
KIz bırak Allah aşkına :D
(1,122 puan) tarafından
Ay anladm hanım çok güldüm yorumuna:))) vlla doğru bir yorum yazmssn:))
(28 puan) tarafından
Şey birde  daha dogurmadan en rahat hissettigim sekilde giyinip giden ben varım çünkü orayı da resmen kendi evim gibi görüyorum kanyanamla napicagimiz hiç belli olmaz o yüzden nasıl canım istiyorsa öyle
tarafından
Ah ah iç sesim olmuşsun canim❤
(1,850 puan) tarafından
Aaayyy hepinizin iç sesi olmuşum hhhaaaaa :))))
-Reklam-
+1 oy
(22,072 puan) tarafından

Ben evin icinde bile tayt kazak giyom kiz saçlarımı duzlestiririm hep .d dışarı içeri farketmez dün mesela saçımı boyucaktim paspal şeyler giydim kizim bile bi hoş bakıyo cocuk alışkın dgl :Dddd

Sen de yap aşkommmm her zaman
(886 puan) tarafından
Ayyy seni niye bu kadar cok sevdiğim bellli adaşım benim bende süsluyum senin burcun nekine:)))
(6,675 puan) tarafından
Ayni benn :D
(22,072 puan) tarafından
Balık aşkom :DD pek duygusalim cok cabuk ağlarım:D
(886 puan) tarafından
Sende miiii:)))
(886 puan) tarafından
Ahahaha eşimde balık severim balik burcuyla iyi anlaşırım:)))
+1 oy
(118,473 puan) tarafından
gitmeyenlerde halay basi olan ben
+1 oy
tarafından

Evimiz yan yana her gün de düzgün giyinirim kimse görmese bile eşim için giyinirim kendime saygımdan ötürü süslüyümdür:)

Zaten kaynanam da görür her gün 

0 oy
tarafından
Benim aynı bahçede giderken eteğimi hırkamı giyerim makyajımı yaparım giderim kuzum sen nasıl gidersin 
(886 puan) tarafından
Valla süslü gidiyorum makyajsiz cikmam
tarafından
Bende öyle yapıyorum kuzum
0 oy
(108 puan) tarafından
Oldukça şık ve usturuplu giyinmeye özen gösteririm :)
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Gezmeye gider gibi  giynir giderim eşofman vs gitmem pantolon tunik giynirim makyajımı yaparm şalımı falan yaparm
0 oy
(202 puan) tarafından
Makyajımı sürekli yaparım evde dahil olsam abartmadan kıyafet konusuna gelince eee sonucta dışarı çıkıyorsun ve evdeki hesap çarşıya uymaz hiçbir zaman ordan da kaynananla bir yere gitmek istersin fln her zaman temkinli giyinirim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Köyde oturuyor o sekilde giyinip giderim yani pantolanla falan gitmem 
0 oy
tarafından
Kaynanam yok :D 
(3,456 puan) tarafından
Şanslı gelin :D
(7,018 puan) tarafından
Allahın sevgili kulu :)))
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Benşmki arabayla 10 dk lık uzaklıkta kendi arabamız la gidiyorum zaten her hafta sonu oradayız genelde bıktım ama napayım :) normal günlük giyiniyorum etek kazak elbise başıma tülbent hiç şal takamam köyde oturuyor zaten makyaja yapmıyorum ne gerek va ronun için anca evde kocama veya dügüne giderken  ama otobusle gitsem işler degişir farklı şal falan takarsın kendi arabamız la gittigimiz için gerek görmğyom 

0 oy
tarafından
Cmm ben kaynanama gitmedigim için 
0 oy
(553 puan) tarafından

Ay deli mısın tabiki yaparım ev de bile  yaparım saçlarımı yaparım hafif rimel sürerim kremlenirim paspallik bize hiç yakismaz:D

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Fondöten falan bende sivilce yapıyo :) bide ben makyaj yapınca daha çirkin olanlardanım sade halim daha iyi bence o yüzden yapmam etek bluz elbise falan giyerim ama şık bir şekilde tabiki :) 
0 oy
tarafından
15 dk yürüme mesafesi var aramızda. Makyajımı yaparım üstümü de günlük giyerim giderim 
0 oy
tarafından
10 dakikalık uzaklıkta dün akşam saat 7 de kayınpederim aradı beni buranın meşhur yemeği var demisim canı çeken olur annen onu yapacak kocanla ikiniz gelin dedi hemen üstüme bir tunik altına pantolon geçirdin kafama yazma taktım gittik ama evde misafir gelecekse güzel bir tunik göz kalemi rimel hafif ruj sürerim yuzuklerimi takarım giderim 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Evlerimiz baya yakın ben temiz giynirim hep nereye çıkarsam çıkayım makyaj yapmayı da seviyorum ayrıca:) yani kaynanam için değil kendim için daha çok 
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Makyaj filan yaparim ama hafif pantolon tunik öyle yani :))
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Kendime özenmeyi severim erkek bakimli kadını sever elimden geldiğince yapıyorum küçük bebeğim var :)
0 oy
(3,675 puan) tarafından
Makyaj falan yapmam normal de de yapmıyorum çünkü :) ama kapalı olduğum için malesef paspal gidemiyorum mutlaka bi pantolon tunik giyiyorum iyi ki kapalıyım açık olsam her yere pijamayla giderdim :D

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 608 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ozlem.23 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 176 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Minikii (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 509 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 513 göst.