0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Merhabalar kızlar.

Sorum yukarıda.

Ben Bebsi marka kullanıyordum. Bebeğim doğduğunda bir kutu almıştım, bitmek üzere. O zaman fiyatı 38 liraydı. Trendyol'da çok daha uyguna gördüm. Ancak son kullanım tarihi geçmiş ürünler gönderen satıcılar varmış, güvenemedim. Hepsiburada'da karıştırırken da başka markalarla karşılaştım. Siz hangi markayı kullanıyorsunuz?

6 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
Doktorun tavsiyesiyle almıyor musun?
(299 puan) tarafından
Hayır. Eltim ebe. O Bebsi tavsiye etmişti. Onu kullanıyordum
(537 puan) tarafından
En iyisi tuzlu serum iğneli oluyor ya onu kullan bence eczaneden al daha iyi bence
-Reklam-
0 oy
(4,467 puan) tarafından
100 luk serum fizyolojik  alabilirsin canim serum seklinde enjektorle cekip yapabilirsin hem uygun hemde hastanelerde kullandigimiz yontem
(299 puan) tarafından
Marka söyleyebilir misin canım? Enjektör ile kaç ml çekiyorsunuz, nasıl uyguluyorsunuz?
(4,467 puan) tarafından
Kuzucum markasi onemli degil 100 luk serum fizyolojik dersenjz verirler normal serum icinden 2.5luk enjektor ile cekip burnuna 1 cc 1cc sıkiyorum sonra islemi tekrarlıyorum 1 2 dakika sonra
(299 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım
(4,467 puan) tarafından
Ne demek hocam =)
0 oy
(410 puan) tarafından

image

bunu kullanıyorum ben 7 aydır memnunum eczaneden alıyorum 
(299 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(410 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Valla bende başta öyle alıyordum sonra herşeye zam zam bıktım. Eczacı önerdi ve burda okudum büyük izotonik serum aldım bir ay kullanıyorum. Dra sordum o da olur dedi. Eczacı biz kendi çocuğumuzu da böyle büyüttük boşuna para vermeye gerek yok dedi. Adam kötü niyetli olsa ötekini al der daha pahalı . Çokta memnunum siringayla hergun birkaç defa yapıyorum . 
(299 puan) tarafından
Ben de öyle kullanayım bari. Gerçekten bu tekli kullanımda çok pahalı olmaya başladı
0 oy
(547 puan) tarafından
Ben ilk bebeğimde Bruno baby kullandım çokta memnun kaldım. İkinci bebeğime hamileyim ona da aynısını kullanacağım inşallah 
(299 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gifrer, nbl, Bruno baby en iyileri canım hepsini dönüşümlü kullanıyorum 
(299 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 196 göst.
0 oy
8 cevap 142 göst.
0 oy
5 cevap 168 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltemmmm (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,843 cevap

34,845 kullanıcı

...