0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Merhaba kardeşler... Elbette vardır da. Hani hamilelikte strese girmeyin deniyor. Ama benim hayatım sorun dolu. Her gün başka haber alıyorum. Bazen ağlıyorum bunalıp, bazen de tüm gün yüreğimde bir ağırlıkla stres içinde geçiriyorum. 

Bebeğime zararı olur diye çok korkuyorum. 

6 Cevaplar

0 oy
(13,033 puan) tarafından
Hormonlar da ağlatıyor ne yazık ki ota b.oka ağlardım ben 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile olduğumu öğrendikten 3 gün sonra esim askere gitti ve çok büyük stres yaşıyordum kiramı faturalarımı ödeyecek kimse yoktu her akşam dua ediyorum ağlaya ağlaya stresten mi bilmiyorum bebeğimi kaybettim sana diyeceğim stres yapma hoc bir şey için değmiyor ağladım günlere çok kızıyor keşke ağlamasaydım diye 
0 oy
(319 puan) tarafından
Kuzum ben 2 hamileligimde de bir gün olsun gülmedim.. 1. Cocugum saglikli oldu sorun olmadi normal dogum yaptim o kadar cok hirpalandim ki ilkinde. Ona bise olmadi sukrediyorum ikinci de de esim cezaevindeydi siddet yoktu ama sikinti vardi yani anlayacagin hic kolay gecmedi..
0 oy
tarafından
Hamilelikte ne olduysa hepsi hamileligime denk geldi elhamdülillah oğlum çok sağlıklı 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ben hamileyken kardeşim kaza geçirdi, evime hırsız girdi ne var ne yok topladı götürdü. Eşim saçma sapan bir kaza geçirdi, neredeyse hamileliğimin yarısı hastanede diğer yarısı karakolda geçti.. oluyor malesef hayat yani, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben kaynana ile uğraştım eşim üç iş değiştirdi hamileyken çok zor oluyor cidden daha çok takıyorsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 161 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 292 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 356 göst.
26 Nisan 2019 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 183 göst.