0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biri beni gel oturalim diye cagrsa hemen sonra bende cagiririm dip kose temizlerim cok guzel seyler hazrlar cagririm ama karşi taraf ozenmiyo hic bana nasil cagirmamayi umursamamayi ogrenmem laizm kendjme eziyetten baska bisey degl bu bazi insanlari cagririm ama onLr beni asla cagrmazlar ama kendileride gelirler yer icer giderler

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende kendine otur kendin ye iç kimseyi de çağırma bu hastalıkta kiz 
tarafından
Cagrmycaktim ama cagiranlar oldu ve gittim kaynanama beraber cagralim dedim yanaşmadi kendin cagr dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar diyim
tarafından
Haklsn ama bi arkadas var bana gelir yer icer gider ama bi kez olsjn geljn demez
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bende oyledim. Birak ozenmeyi bos bardskla tabagi onume koydu git istedgbi doldur diye .Artik onlar gelelim dese bile ben yok diyorum : D ohhh kurtul gitsin hayatinda sana kiymet deger vermiyen insanlardan. Azicik asim agrisiz basim. 
tarafından
Sanirim akillanmam zaman alacak
0 oy
tarafından
Bana nasıl davranıyorsa öyle davranırım 
0 oy
tarafından
Bu kibarliitir edeptir. Bnde bni cagirsni hemen çağırırım. Ama bn gittiğimde ozensizse az hazırlık yapmışsa onemsememisse. Temizliğini yaparım yine ama onun kadar ozernim. Ve bı daha o kişiye gitmem
0 oy
tarafından
Ne giderim ne çağırırım , ancak kızımın arkasını topluom
0 oy
tarafından
Sana hizmet edene et etmeyene de etme bazı insanlar aşırı fırsatçı 
0 oy
tarafından
Bende cagiriyom ama kimse beni hic cagirmiyo esim cagirma diyo ben mecburum diyom
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben misafir kabul etmiyorum kimseye de gitmiyorum 3 aylık kızım var hamileleiğim yatarak geçti zaten 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Vala eskiden bende öyleydim brak çağırmayı ben gitmek istesem dahi kabul etmezlerdi şimdi bende çağırıyorum onlarada gitmiyorum 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bu yuzdennn gitmiyorum geçen komşu kapıma kadar gelmiş çaya gel tanışalım die isim var dedim gitmedim valla 15 aylık kızımla millete kendimi begendircek değilim ne hazirligiymis gitmiyorum cagirmiyorumda
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bence samimiyet ve duruma göre değişir. Eşimin iş yerinden arkadaşları ve eşleri ile tanıştığımda hamileydim. Hep onlar bizi çağırdı ben çağıramadım. Doğum yapalı iki ay oldu. Cumartesi yine çağırdılar. Üçer dörder kere yemeğe gittik ikisine de. Sağolsun çok da güzel ağırladılar ama ben çağıramadım. Onlar durumumu bildiği için gucenmedi demek ki hala çağırıyorlar :) 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kimseye gitmiyorum kimsede gelmiyor kafam rahat. Ama karşı taraf ozenmemisse bile ben yinede özenerek hazırlardım rahat edemem yoksa.
0 oy
(689 puan) tarafından
Bi tatli bir  tuzlu bide kisir yada patates salatasi yaparim oyle insana tamam daha fazlada yoramam kendimi sende aynen oyle yap ne yoruyorsun kendini
0 oy
tarafından
Bende öyleyim cagrrm gelin bize falan derm :))
0 oy
tarafından
Yapan hiç olmadı çok şükür ama bana yapılsa aynı şekilde karşılık veririm ben,kimse benden üstün değil 
0 oy
tarafından

Yav bacım baktım da günde 10 post açmışsın nasıl misafire hazırlık yapıyorsun hem post açıp sırrını versene  :)

0 oy
tarafından
Valla beni cagirmayani bende hiç cagirmam beni görmek istese o da beni davet eder sonuçta ama beni cagirani bende çağırırım beni nasıl agirladigina bakmam ozenirim misafirime belki o beni çağırırken müsait olamadı işi gücü vardı belki de bilmiyo misafir ağırlamayı derim kendim dört dörtlük ağırlarim Allah bilir beni agilArken ozenmiyosa da o. Benden görsün misafir ağırlamak nasıl oluyomus örnek alsın der yine hAzirlarim hem tanrı misafiri demişler Allah için ozenirim 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yedirdiginin lafını etme kiz günah 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kendini kullandırmadığın sürece misafire karşı gösterdiğin özen kendine ve evine olan değeri gösterir. Sen yine aynı yoldan yürümeye devam et. Herkesin hayat tarzı bir değil sen özenli düzgün bir insansındır karşı taraf pasaklı. Genel olarak pasaklı yani, hiçte sevmem öyle insanları :/

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 863 göst.
30 Temmuz 2018 Aile kategorisinde AylinNicad (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 332 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Manas (884 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,176 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Syma (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.