0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (892 puan) tarafından
26 aylık kızım var en büyük ablam kızım daha bu aylarda bile değilken kızıma sürekli pis pis der anneligimi eleştirir beraber katıldığımız ortamlarda çocuk ikram edilenlere elini atsa ne kadar pis bir çocuk der nasıl yetistiriyorsun filan der.bi keresinde telefonla konuşurken sohbetimiz bitti abla yapılacak işlerim var dedim aman kimseye böyle deme millet sana guler dedi neymiş tek çocukla ne işiymiş kırıldığımi o zaman söylemiştim ama geçen yine telefonda bana aynı şeyi söyleyince sinirlenip telefonu suratına kapattım ve 1 haftadır konuşmuyoruz.diger ablamla konuşmuşlar.beni kızımı eleştirmiş manas ablami bi iftara çağırıyim filan demiyo demiş.ablam benden uzak üç çocuğu var üstelik sürekli kızımı pis diye eleştirip bide benden davet beklemesi saçma değil mi siz olsanız cagirirmiydiniz. 

23 Cevaplar

+1 oy
(119,251 puan) tarafından
abinler daha sendemi
(9,571 puan) tarafından
Unutmamış da sjsjdj
(892 puan) tarafından
yok gittiler
(119,251 puan) tarafından
yaa bu bacimiz ne zaman post acsa aklima abileri geliyo
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çağırmam kusura bakmasın kendi evidne yesin
+1 oy
(27,348 puan) tarafından

Çağırmam o ne biçim abla direk muhabbeti keserim hiç uğraşamam

0 oy
tarafından
Bunu yapan söyleyen öz ablan mı
(892 puan) tarafından
evet canim
tarafından
Kusura bakma şaşırdım vallahi insan yeğenine nasıl der öyle ben canımı veririm yeğenlerim için ki bu çocuk yani piste olur temizde. Çağırma trip atarsa benim kızım pis senide kirletir de
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ablam da olsa kimse benim çocuğumu anneligimi elestiremez kimseye düşmez benim çocuğumu eleştirmek lafı orda o an sokarım davette etmem açıkçası 
(892 puan) tarafından
anlamadığım 26 aylık bebenin farklı bir ortama girmesi gördüğü objeleri ellemesi yada ikramliklara elini atması abes bisey mi pis mi yani tüm cocuklar
(48,642 puan) tarafından
yok kiz pis olur mu masum melek o
0 oy
tarafından
B.k yesin diyecem olmayacak, öyle abla mi olur la, carparim ağzına valla, hadsiz şey. 
0 oy
tarafından
Pis diyen temizlik abidesinin evini ve kişiseş temizliğini merak ettm , benm çocuğuma ikide bir pis diyen saçma sapan konuşan biriyle işim olmaz benm çağırmazdm bu yüzden 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bende ablayim.bnde kardesimi elestririm cocuklari konusunda bilgi ve tecrube arz etmek icin. ama bunu asla kotu niyetle yapmiom oda bozuluo ama biliorum benm kadar ozenmio cocuklarinin egitimine
(892 puan) tarafından
canım ablamı eleştirmek için yada eğitimi olmayan annelere için demiyorum kimse yanlış anlamasın lütfen ama benim ablam okula bile gitmemiş ben iki üniversite okudum bunlardan biride çocuk gelişimi.kizima aldığım eğitici oyuncakların kitapların ona ayırdığım zamanın haddi hesabı yok.neymis çok şey öğrettiğim için çocuk böyleymiş.
(11,217 puan) tarafından
ha sizde durum tersi :)
(892 puan) tarafından
aynen canim:)
0 oy
tarafından
çağırmazdim.. onun çağırması gerek 
0 oy
tarafından
Çagırmam ben cocugumada laf söyletmem
0 oy
tarafından
Çağırmadım ben 
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Kızına pis dedikce

Herkes teyzesine benzetiyor de 
0 oy
tarafından
çağırmam. özür dileyene kadar da yüzüne bakmam. abla da olsa herkes haddini bilmeli.
0 oy
(803 puan) tarafından
Kız bu nasıl abla aynı elti gibi
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Çağırmam hem yorulayim hemde lafını mi çekeyim gerek yok
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben de ablamla mesafeli yasayan bi insanim zarari cok dokundu zamaninda bana. Ailemden uzak tutuyorum cocuguma laf soylryene bi de sofra kuruo ikram edemem 
0 oy
(240 puan) tarafından
Nasıl ablaymiş o kız öyle sanki görümce gibi düşman basına 
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Diger ablama derdim biz pisisya pis yerde yemek yenmez der cağırmazdim hem buyukluk yapip o cagirsaymis bi zahmet
0 oy
(6,997 puan) tarafından
Asla çağırmam  
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben ve kizim pisim ya yemeklerimizi yemezsiniz diye cagirmadim dersin :) ;) 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 416 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,186 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 459 göst.
0 oy
13 cevap 228 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu