+2 oy
577 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Günah diyorlar ne kadar doğru 

55 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kizlar bebişim olduğu için hepinize tek tek cevap vermedim . Fikrinizi paylaştığıniz için teşekkür ederim
(119,275 puan) tarafından
rica ederiz efendim
-Reklam-
+5 oy
(765 puan) tarafından
Günah değil tabiki sadece bebeğin aklı erdikten sonra edebi öğrensin diye sadece sen ilgilenirsin
(403 puan) tarafından
Aradığım yorum. Kesinlikle ne günahı bunun günahı olurmu babasi nie günah olsun canım baskasinin yaninda degismessin o ayri öyle olmalı ama babasi da değişe bilir erince akli kiz çocuksa bide değişmez o bam baska bsy
(765 puan) tarafından
Aynen öyle canım
+2 oy
tarafından
Evet değiştirdi bir kaç defa ne olacak yaa Allah için babası babası işim vardı ben söylemeden almış çocuğun altını ne kadar sevindim vallahi Allah razı olsun dedim 
tarafından
Vallahi kuzum burda iyice millet şey oldu ne bileyim benimde kızdır babası ölüyor onun için ama asla demem yapmasın aklımdan asla kötü şeyler geçmez niye günah daha küçücük çocuk yaa babası kanı canı
(961 puan) tarafından
Valla sapıklık neden çoğaldı bu zihniyetten dolayı çoğaldı kocasından bebeği bu yönde esirgiyorsa demek ki eşe güven yok, öyle bi insanlada neden evli kalınır. Valla sapıklık bunlar yüzünden artıyor
tarafından
Hiç sorma canım vallahi benim güvenim sonsuz Allaha binlerce kez şükürler olsun kim ne düşünüyorsa da kendi bilir onların düşünceleri
(961 puan) tarafından
E öyle simdi annemle eşime dedim surda yazılanları onlar bile sinirlendi eşim kızına da bakmayacaksa ne diye çocuk yapıcam iki erkek oğlum olıcak inşallah o biriyle ben biriyle ilgilencz her zmaan
tarafından
Maşallah canım Rabbım bağışlasın inşallah sağlıkla sağ salim kucağına alırsın aman boşver kuzum yazacak çok şey var ama şimdi kimseyle tartışamam vallahi boşverelim bizimkiler değiştirsinler ☺
+2 oy
tarafından

Hı değiştirdi bezi ters bağlamıştı :ermm:

+1 oy
tarafından
Ne günahı ya elin adamı değil çocuğun babası babası ozaman bende oğlumun altını acmayayim pipi var sonuçta günah olur saçma.sapan şeyler .. yakında çocuk yapmakta günah olur 

Bune ya herşeye günah günah 
(44,603 puan) tarafından
Kız günahından değil işte mahremiyet açısından çok onemli küçükken alışsın istiyoruz bak 6 yasina geldi odasında üstünü değiştirir babası evdeyse anne kapıyı ört ayıp babam var der yada dedem var gibi alıştı bak o ssekil ben o şekil alistirdigim ve buyuttugum için çok mutluyum ağaç yaşken eğilir
tarafından
Ya tamam tamamda 3 5 aylık bebek mahremiyet i nereden bilsin ki . Yani yarın ne olacağı belli değil benim başıma.bir iş gelse kim bu çocuğun üzerini değiştirecek yada ilgilenecek babası . Tabiki ilerleyen yaşlarda öğrenecek bunu asya mesela şimdiden ayıp neresi biliyor herkese bbezini açtırmıyor nenesi altını acacakken hayır anne açsın diyor biliyor bunu benden başkasına da actirmaz . Ama mecbur kalınca elbette açacak babası
(44,603 puan) tarafından
Bilmiyom bizim ailelerimizde yok bole şeyler bak annem 4 tane buyuttu kaynanamda 3 tane ikiside diyo hiç kocalarimizin yanında  çocuklarımızın altını açmadik herşey küçüklükten başlar nasıl alisirsa öle gider bende öle gördüm şimdi çocuklarımı öle buyutuyom biz babamdan hep cekiniriz rahat hareketler yapamazdık yanında gelince bile odaya bı toparlaniriz ama şimdiki nesil babasının yanında ayak ayak üstünü totosunu devirip yatiyo işte istiyorunki hirada babasina karşı cekingenlik bı ayıp ne bilsin istiyorum ba o şekilde alıştı yoksa yarım bı gün büyüdükçe babasının yanında rahat hareketler sergiliycek ne bilim herşey baştan alistirmayla yaa bana tuhaf geliyo çok iyi bişey yaptigimdanda eminim
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Oğlumun altını küçükken çok değişti idrarını yaptıktan sonra 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Neden günah olsun ya ne saçma şey. Onunda kanı canı evladı ne günahı
0 oy
tarafından
Hiç değiştirmedi 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Tabiki değiştirir günah mi bilemem babaşı sonuçta tam ben varken ben hallederim ama duşta olduğumda falan hep değiştirdi yardimci oldu sürekli 
0 oy
(199 puan) tarafından
Valla benim eşim değiştiriyor. Bakiyor yani mamasını veriyor ilacını veriyor. Çok seviniyor Kızına bakmayı. 
0 oy
degistirirdi ama artikin beze bayy baaayyyyy yaptik ☺
tarafından
Nasıl bay bay yaptınız kız maşallah
baby boyum tek disleri gec cikardi gerisi herseyi erken ogrendi ☺
0 oy
tarafından
Mecbur kalmazsa değiştirmez ben bi seferde sen degistiriver nolmuş deyip değiştirmedim o zamanlar değiştirdi 2 yada 3 kere. Neden günah olsun hiç duymadım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ne kızımı ne oğlumu asla değiştirmedim özellikle kızımın altını yanında bile acmazdim kendimi önüne doğru verir öle açardım biz böle gorduk
0 oy
tarafından
Değiştirdi günah mı tut ki anne öldü ozaman alt değiştirecek insan mı aranacak ki hiç Kuran'da böyle birşey yazmıyor yada hadisi şerifte ben hiç duymadım 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Degistirdi.bende oglanin altini almayayim ozman heryerini elliyiruz krem flan suruyoruz oda gunah madem.
0 oy
tarafından
Kakali bez dışında değiştirir canim ama şuan hareketlendi diye zorlaştı o yüzden ellemiyor hiç 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Ilk oglumda cookkk değiştirdi cok hevesliydi ama kakayi degistirmez sadece çiş olursa :D

0 oy
tarafından
Değiştirir tabi günah mı bilmiyorum ama bende o zaman oğlumun bezini değiştirmeyeyim banada günah o zaman  
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglumunkini degistieir ama kızımın altını actirmam zaten oglumu da binde bir acar günahtan ziyade ileride mahremiyeti bilmesi açısından uygun olmaz ama tabi belli zamandan sonra 
0 oy
tarafından
Hiç değiştirmedi , bazen değiş diyorum ben yapamam midem kaldirmaz diyor :)))

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,378 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 835 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,378 göst.
0 oy
65 cevap 575 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu