0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şehir hastanesi hala yapmıyormus. Oğlum 15 aylık. Yaptırmak istyrm artık. Şuanda yanlış bir zaman mi ? Annem tutturmuş laf dinle şimdi yaptırma 

Evim doğalgazlı ve çok sıcak. Ve çocuğum git gide aklineriyor birşeylere. Geç kaldığını düşünüyorum. 

Buarada bana sünnet yöntemlerinden bahseder misiniz. Ankaradayiz

19 Cevaplar

0 oy
(220 puan) tarafından
Oğlum 5,5 aylıkken evde ettirdik sünneti. Ben ve eşim 2 aylikken yaptıracaktik daha küçük dediler kısmet o güne oldu şuan 7 ay 1 haftalık . İlk iki gün çok sıkıntısı oldu bir hafta sonra iyileşmeye başladı. Ne kadar erken o kadar iyi
tarafından
Şimdi kistir yaptırma  demesi mantıklı. Yaptırmayim mi
(220 puan) tarafından
Siz bilirsiniz doktora danışın . Eviniz sıcaksa sorun olmaz kasimda oldu oğlum da havalar soğuktu ama evin içi sıcaktı
tarafından
Ben yaptırma taraftarıyım. Annem de.oyle deyince  bilmediğim bı noktami var diye tecrübeli insanlara sorayım dedim. Yani anlamış değilim neden kışın yaotirilmaz deniyor. Ben şimdi yaptırmak istiyorum. Eğer bir farkı yoksa şimdi yaotiracagim
(220 puan) tarafından
Annemle kaynanam da yazın yaptır dedi yaza yaşında olacak şimdi aklı etmezken olması iyi olur dedim.
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
40 i çıktı yaptirdim iyiki yaptirmisim hic birsey hissetmedi çişi ilac dedi dr ertesi gun bakdim gecmis kizarikligi genel anestezi olmasin diye 40 cikinca yaptirdim 20 dk geldi bebek hemen eve geldik krem yazmis vazali bezine surun bolca yapismasin dedi 
0 oy
(597 puan) tarafından
Bence mutlaka yaptir kimseyi dinleme.ben 18aylikken yaptirdim çok geçmiş. iyiki özele gittim iyiki o doktor yapti yoksa oğlum ağla ağla çok zorlanicakti.uyurken yapti doktor sadece pipisini uyuşturdu hiç fark etmedi bebeğim.
0 oy
tarafından
zaten 2 yasindan sonra yapilmaz o yuzden yaptr
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben Ankara'da özel hastanede yaptırdım 1 yaşında doktor tam zamanı dedi 2 yaş öncesi sonrası önerilmiyor çünkü
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bende ankaradayim erken değil geç bile kalmışsınız canım iyice aklı ermeden yaptir ben 6 aylıkken yaptırdım küçüldü rahat geçirdik klips yöntemi ile dikişsiz pipiden iğne ile uyusturd sadece oldu bitti  çok memmun kaldik doktorumuzdanda
(2,849 puan) tarafından
Hangi doktordu acaba deryaa☺️
(44,758 puan) tarafından
Onursal yıldız dr.adi özel bı klinikte yaotirdik
(2,849 puan) tarafından
Ankara nın yarısı onursal hocaya geliyor onu merak ettim de ondan sordum kuzu. ☺️ Kız kardeşimin bebeği de o etmişti. Nasipse kucağımıza alınca artık bizde çalacağız kapısınıı☺️
(4,518 puan) tarafından
Diger yarisida ali vedat beye =)))
(44,758 puan) tarafından
Pişman olmazsın canım
0 oy
tarafından
Sünnet yazın daha iyi olur canım istersn yazın yaptr 
0 oy
(190 puan) tarafından
Yaptir yaz kis ne farkeder eskisi gibi degil ki artik sunnet kulotlari var 1 hafta demeden iyilesiyor hastanede yaptirdik biz 2 yasindaydi 

Once krem surup sunnet kulodu giydirip bezledim hicbisey olmaz sık sık degistir bukadar benimki wc ogrenmemisti 
tarafından
Sünnet kilodui ney canim ?
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Gec kalmissin gerçekten durması zor olur su an. Hareket etmeyince daha kolay.
tarafından
Enapacagim simdi
(1,950 puan) tarafından
Mecbur yaptir 2 yasi bekleme hemen iyilesiyor zaten yürüyordur durmaz ya ondan zor oluyor.
0 oy
(119,499 puan) tarafından
ne kadar erken o kadar iyi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İki yaş altı öneriliyor canm tam vakti anneni dinleme yaptır 
0 oy
(150 puan) tarafından
kiz bnmkide 15aylik  bnde yaptirayim diye dusunuyordum ama bilemedm napacagimi kış oldugu icon bnde yorumlari okuyunca yaptirasim geldi konyadym bnde sehir hastnesnde yaptrcam
tarafından
Yapiyorlarmi canim. Bizim burda yapmiyirlarmiş
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bence yaptırın,2 yaşını doldurmadan. Oğlumu 2 aylıkken yaptırdık, klasik dikişli sünnet yaptılar. İlaç bile vermediler. Bardak koyduk. Öylece 1 haftada iyileşti, dikişleri kayboldu gitti. 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Biz keçiören de Vedat Ali Canogluna yaptirdik özel klinikte 3.5 aylıktı 

Iğne vuruyor uyusturuyor 25 30 dk sonra operasyona alıyor 4 dk sürüyor klips takiyor 3 gün sonra gidip cikarttiriyorsun
tarafından
Fiyat ne verdiniz canim ?
(7,654 puan) tarafından
600 verdik 2021 haziranda yaptırdık
(4,518 puan) tarafından
Kuzenimin çocukları hep ali vedat beye gittiler
(7,654 puan) tarafından
Vedat ali hoca iyi biz memnun kaldik cok araştırdık dikisli istemedim bu klips yöntemini zaten kendisi bulmuş
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Ah canım bende de var o anneden artı birde annane teyze var ben tepkimi verdim olacak diye benim oglu  6 aylık doktor Tam zamanı dedi cerrahide git dedi yaptır bence daha fazla büyümeden
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Bende istiyorum ya 14 aylık benimki de ama bi fırsat olmadı 
tarafından
Biz özele paramız yok diye bekledik . Yapmıyorlar şimdi çünkü. Ha oldu ha olacak öyle kadı. Şimdi mecbur özele götüreceğim
(1,448 puan) tarafından
Benim eşimden kaynaklı zamanı önemli değil diyo annemde dediğin gibi biraz büyüsün aklı ersin diyo bende onlara uydum bu zamana kadar bekledim
0 oy
(10,562 puan) tarafından
Hemen yaptır cnm sonra daha da zorlar 
0 oy
(4,518 puan) tarafından
Ankara mahmut ferda senel mukemmel bir doktor ama biraz pahali

Bütçenize uygun bir yer ariyorsaniz ali vedat canoglu orasida cok iyi
tarafından
Söylediğiniz doktor nekadar aliyor
(4,518 puan) tarafından
Ben  yaptirdigimda 2500 civariydi muhtemelen zam gelmiştir  ali vedat beyde cok iyi bir doktor onunda en son 600 du

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 121 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
6 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...