0 oy
164 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Demin birisi öyle yazmış proflar öyle diyomuş. Bebeğimi doktor olarak proflar goturmedigimden bilmiyom belkide. Öyleyse bende uğraşmayım alayım özeyim yedireyim yani.kullandigim ek gıda ürünleri yulaf, keçi boynuzu unu, hurma tozu,keçi boynuzu unu,bebek sehriyesi,ruseym, keçi boynuzu veya dut pekmezi, tarhana, meyve ve sebzeler, bazen balık veya kuzu kıyma. Çok nadir de bebek irmiği. Evdeki yapılanlar  daha mı sağlıksız?

7 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Şu saydıkların tabiki de en sağlıklısı
tarafından
Yaz lan adresi kskkdjd
(25,224 puan) tarafından
Giderken sağda gelirken solda :D
tarafından
Koseyi donuncemi dönmeden mi :)
tarafından
Kaşık mamadan konunun jartiyere gelmesi puhaaaahaaa :D
tarafından
Bizden ne bekliyon anam normalmiyiz sence skjdjd
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Hayır be olur mu öyle şey hiç
tarafından
Bencede koruyucu yok tatlandirici yok renklendirici yok daha nasıl sağlıklı hazırlayacam bilemedim
0 oy
tarafından

Hazırların içinde ne var biliyo musun hayır :ermm: 

En sağlıklısı elinle yaptığın cnm ❤️

tarafından
Aynen bencede öyle
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Burada sütü olduğu halde mamayı şifa niyetine verenleri okudum. Bu yüzden herkesin her  söylediğine  pek takılmamak gerek bence:)

tarafından
Aynen bencede
0 oy
(119,203 puan) tarafından
ev yapimi olan seyler en sagliklisi
tarafından
Bende öyle düşünüyorum zaten ama port demiş. Sanırım pirinç unuyla bebeleri sisirenlere dedi onu
0 oy
tarafından
Yeni doktorlar pek birşey bilmiyor bence ne verdilerse çocuğuma iyi gelmedi eski usul devam ettim bende en iyisi evde yapılanlar bozulmasın diye kim bilir neler koyuyorlar içine 
tarafından
Aynen bencede koruyucu renklendirici tatlandırıcı Allah bilir neler var. Bana da yeni doğum yaptığında mama yazdılar kilo almiyo diye halbuki sütüm şakır şakır akıyo sorun bebeğin emmemesi. Sonra aldım mama baktım mama veriyorum sütü sağıp dolaba  koyuyorum böyle saçmalık yok yani. Şükür bebeğim emmeye başladı da mama kullanmadık olan 150 liralık mamanın çöpe gitmesi oldu
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Kız tabiki evde yapılanlar daha sağlıklı yani bence onlar daha sağlıklı diyenin kişini vicdanını böyle diyerek kendisini kandirmasi ve vicdanını rahatlatmak gbi brseydir
tarafından
Bencede hiç polemiğe girmedim bende prof murof diye bilmişlik taslayinca

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 260 göst.
18 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kubra2310 (43 puan) tarafından soruldu

378,799 soru

11,337,926 cevap

34,801 kullanıcı

...