+1 oy
522 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
şoklar içinde kalıyorum kaynanam köyden geldi bizde kalıyo aşırı kıskanc kadin yaptıgim yemekleri yemez illla kendi yaptıgi yemekler olcak   geldiginden beri yemeklerim aşırı tuzlu oluyo dün makarna yaptık tutsuz yiyen biriyiz eşimle  cok az tuz attım yemege   mutfaktan çıktim bide baltım kapidan yemege tuz atıyo  sonra yerken yine tuzlu yapmışın dedi bende ben az tuz attım yemege dedim öncesinde nie ye.eklerim tuzlu olmuyodu dedim mutfaga sokmadım kaynanamı  eşime nasil söyleyebilirim 

29 Cevaplar

+4 oy
(2,186 puan) tarafından
Kiiizzz fitne fucura bak seeen tuzlugun ustune kagida yaz kayananlar ve kopekler dokunamaz diye pembe misali ☺☺☺ 
(50 puan) tarafından
hani desemki tuzlu  yiyen biriyiz 1 paket tuz 6 ay gidiyo evimizde kaynanam geldiginden beri yemeklerim aşırı tuzlu oluyodu bende şasırıp kalıyodum bi gözlemledim kadin yemegimi yemiyo  kendi yapınca tabagi silip süpuruyo  bide baktımki kapıdan tuz atmiş karıstirio
(2,186 puan) tarafından
Cek videoya gizlice hazirla telefonu yemegi ocaga koyduuktan sonra koy kenara kaynanain whatsabbi varsa kocana solemeden once ona gonder
tarafından
:D :D ay Allah iyiliğini versin
tarafından
Ya şura alemsin
tarafından
Kız bi film vardı kanal 7de. Burçak tarlası diye oradaki kaynana geldi aklıma ahahahahha
-Reklam-
+1 oy
(2,499 puan) tarafından
Ay tövbe ya Allah akıl fikir versin 
0 oy
tarafından
Bence telefon kameranı gizli bir yere koy yine yemek yap çık atarsa eşine gisteririsn
0 oy
(305 puan) tarafından
Direk söyleyebilirsin gördüm diye ya da pusuda bekle video cek elinde delil olur annem yapmaz derse gosterirsin 
(50 puan) tarafından
esim inanır ama video cekip ispatlıcam berabeer yemek yaparken
(3,419 puan) tarafından
En mantıklısı canm yemek yap çık mutfaktan ama tlfon guzelbir yere koy önceki görmesin yemeğe tuz atarsa hiç ses etme yemek yenirken tuzlu derse videoyu önüne köy rencide et ve birdaha mutfağıma girme xe
(305 puan) tarafından
Aynen canım boyle konularda fevri olmamak lazim bazi erkekler anam yapmazcı
0 oy
(27,311 puan) tarafından

Oha yaaa ne kadar fitne kötülük böyle

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu kadının psikolojisi iyi degil söyle tabi eşine uygun bir dille
(50 puan) tarafından
eşim annesine söylüyo sürekli ayni yemekleri yapion sürekli yenmez dio bemde cesit cesit yaparim elimde lezzetlidir kıskanc bi kadın
(7,654 puan) tarafından
Kıskanır cahil kadın ya
0 oy
(9,450 puan) tarafından
Kaynana değil şeytanın avukatı mübarek:))
0 oy
tarafından
Ohaaaaaaaaaaaa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bize söylediğin gibi söyle 
0 oy
(450 puan) tarafından

Böylesi de ne bileyim dağlara taşlara :D ay çok komik kadınmış deli mi ne 

(50 puan) tarafından
kadın dedigim dedik kendi istedigi olcak hep
(450 puan) tarafından
Kız bu dediğim dediklik değil baya baya fesatlık yani
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Ayyy evlerden ırak 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tuzsuz geliyo demekki kadına belki ondan atıyo canım söyle kendi tabağına eksin 
(50 puan) tarafından
yok  ben zaten tuzsuz yiyen biriyim  ama yinede yemege tuz atarız ama bu yemekler aşırı tuzlu bide kendi dio bu yemek cok tuzlu yapamion sen yemek die
(50 puan) tarafından
bi tek o deil yiyen herkes asiri tuzlu dio
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Ayy koskoca kadının yaptığına bak yaa direkt şöyle eşine inanmaz mi ki yalan söyleyecek halin yok ya 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Eşine söyle gizli gizli yemeklere tuz atıyo diye. Yapmaz anam derse videoya çek. Çom tuzlu yiyosa yerken lendi tabağına atsın. Deli mi ne
0 oy
tarafından
Allah fest insanın şerrinden korusun
0 oy
tarafından
Ohaa ya nelerle uğraşıyor insanlar 
0 oy
tarafından

Töbe töbe ya :)

0 oy
(932 puan) tarafından
Direk tuzu sakla canım,  esin zaten ne yapsın,  boşver hem eğlenceli de olabilir bakalım.bu sefer şeker mı katacak:))
(50 puan) tarafından
mantıkli tuz yerine şeker koycam ikisini bi karıstirip bakalım ondan atacakmı direk seker koysam anlar tuzluga
0 oy
(3,695 puan) tarafından
O an deseydin keşke anne sen sonradan attın ya o fazla gelmiştir diye
(50 puan) tarafından
desem yalancı bide yaptıgıni yapmadım der kavga çıkarir sofrada ama ispatlayıp esime söylersem esim söylesin annesine
(3,695 puan) tarafından
Allah ırak etsin öylesini yaa.. Telefonun kamerasını açıp mutfağa koysan o yapacak zaman, oyle ispatlarsın böylece
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yok artık ya bukadar da kötu kalpli olunmazki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 319 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esra gezer (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
13 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,324 puan) tarafından soruldu

377,373 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı

...