0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar konuya nasıl gideceğimi bilmiyorum kaynanama çok sinirlendim bana geliyor yemeğe ...sulu yemek yapıyorum dün mesala etli patates yemek yaptım eşim çok lezzetli olduğunu söyledi ama kaynanam ikidir geliyor tenesini yiyip suyunu birakiyor zoruma gitti sürekli laf çakıyor salçalı acıli yapma die .. ben oraya gidince geçenlerde sulu yemek yapmış bildiğin salça koymamış yağlı tavuk kokuyor ben açlıktan yedim ama bişey demedim eşime söyledim oda anneme şöyle dedi 

4 Cevaplar

+2 oy
(11,217 puan) tarafından

demek ki ikinizinde yenek kulturu damak tadi farkli senin onunkini begnmedigin gibi oda senin yemegini begenmeyebilir ;)

(18 puan) tarafından
Belkide ☺️
(18 puan) tarafından
Ama ben onun gibi saygısızlık yapmadım en azından yedim bende aynısını yaparım artık
-Reklam-
0 oy
tarafından

Beğenmiyorsan yeme anne derim vallahi ben olsam :D

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ahshs ya gelde çıldırma :D benim kayınvalidemde ne yemek yapsam mesela geçen gün tavuk sote yaptım kremalı diyor ki e bu kadar malzemeyle tabi güzel olurr yok çok malzeme koydun tavuk kızartıyorum mesela benim eşim paneli sever KFC tavuğu gibi yok ne gerekk var işte bu kadar malzemeye der ama en önde o yer :D yani yesin helali hoş olsun iki lokma yemeğin lafını yapacak değiliz ama madem yiyeceksin ne diye söylemiyorsun madem söyleneceksin yeme o zaman dimi yinede insanlık namına gönderiyorum böyle güzel bişey yaptığımda e ne gerek vardı çok kilo aldık bilmem ne eline sağlık güzel olmuş lafı çıkmaz ağzından ama hapir güpur yer yani :D
0 oy
(6,992 puan) tarafından
O farklı yaptığı için o tada alışmıştır canım. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 446 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 452 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Tatli bir anne (32 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 523 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde sarenn (50 puan) tarafından soruldu

379,202 soru

11,351,239 cevap