0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sobalı evde oturan kızlar siz geceleri nasıl giydiriyorsunuz bebeğinizi malum gece soba yanmadığı için ev soğuk oluyor.

Ben Bi tayt Bi kollu zıbın Bi tane de ince kazak 2 tane çorap Bi de uyku tulumu giydiriyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(3,853 puan) tarafından
Sobali evde oturuyorum gecede yaniyor odada soba.ev 20.21 derece fazla olunca terliyorlar.pinjamalarini giydiriyorum bir gonlek bir pantalon pinjama yani.kariatinida salla bagliyorum uzerlerini aciyorkar bazen.kucuyunde ayagina corap kizimada giydiriyorum ama cikartoyor o 3 sasinda oglum 18 ay olucak
tarafından
Benim kızım 1 yaşında yeni girdi ben yükseltisi fazla olan yerde yaşıyorum Bi de. Benim ev yeni yapı bu yıl ilk kez kışı geçircez o yüzden biraz daha kalın giydiriyorum sanki
(3,853 puan) tarafından
Bilmem kuzum her evin kendi kurallari olur.sen biliyorsun evinin nasil olgudunu .ona gore goydir sicaksa terler zaten terlemiyorsa demekki iyi giydirmissin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde aynı şekil canım ama benim iki essek sipasi üstünde hiç bişey bırakmazlar gece sabaha kadar onların üstlerini ortmekle geçer 
tarafından
Benim kız da üstünü örtmüyor ben örtünce ağlıyor ve bana bağırıyor :-)))
tarafından
Valla benim kız nenesi glin yanında yatiyo onlar sabaha kadar ortuyar benim oğlum 11 aylık onu sikida ortuyom ama üstünden atiyo ben örtmeye çalışıyor iteliyo bide guluyo dalga geçer gibi :)
tarafından
İnatçı bunlar inatçı :-))))
tarafından
Oooo :D
0 oy
tarafından
Gecede söndürmüyoruz canım 7/24 yanıyor vallahi gece de bir alt üst altina da zibin var o kadar terliyor bile 
tarafından
Kız bu kaldığım köy çok değişik Bi köy. O yüzden korkuyorum geceleri hem dışarı bakmaya hemde dışarı çıkmaya. :-)))
tarafından
Kız bende allahin dağında köyde yaşıyorum bacım bir görsen
tarafından
İnşallah köylere de doğalgaz verilir de rahat ederiz ya
tarafından
Vallahi zor canım ama verilse de ben kullanmam kız soba miss gibi Vallahi şuan cayır cayır sesi var ya bana huzur veriyor
tarafından
Soba güzel ama zahmeti çok ya. Valla doğalgaz verseler hemen çekerim evime ne güzel. Bütün odalar aynı ısı da pisliği yok zahmeti yok mis gibi. Sen gece soba da yakıyon odun u nasıl yetiştiriyorsun ya
0 oy
tarafından
Annemler soba yakiuor oraya gitttigim de normal alt üst eşofman üstüne tulum giydiriyorum çünkü babam çok evhamlı sobada bişey kalmamasına yakın yatıyoruz altını kapatıyor zaten içindekiler bitmiş oluyor birde yorgan battaniye tam geliyor ☺️
tarafından
Yorgan battaniye bende örtüyorum :-))
tarafından
Mis gibi ya
tarafından
Öyle valla. Benle kızım beraber yatıyoruz :-))
0 oy
tarafından
Normal pijama etlet kilot giyiyo
tarafından
Üşümüyor mu bebekler biz yetişkinlere göre daha hassas ya
0 oy
(636 puan) tarafından
Normal giydiriyorum 1 pijama bi kazak. Sobamiz gecede yaniyo sıcak oluyor. Üzerinide yorganla örtüyorum sürekli aciyo sıpa .dd
tarafından
Bütün bebekler bence üstünü sürekli açıyor :-))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 350 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 309 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 574 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.