+1 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhabalar kızlar ben çok sinirli bir insanım hemen patlıyorum herkese ama sonrasında çok çok.pisman oluyorum ama o an sanki.her şey gözüme başka gözüküyor. Sanki başka bi ben oluyorum.  Soyle naif kolay kolay sinirlenmeyen sakın insanlara çok özeniyorum. Çok tez canlıyım bi şey aklıma koyduysam o.gun olsun bitsin.istiyorum acaba huy değişir mi:angel:

33 Cevaplar

+2 oy
(7,654 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Valla pitikcan Yılanın kuyruğuna basmazsan dönüp seni ısırmaz 
(119,141 puan) tarafından
puhahahhahaha
-Reklam-
+2 oy
(2,186 puan) tarafından
Walla aninda sinirleniyorum boyle kulaklarimdan ates cikiyo gozumden kan fiskiriyo ama perdelerimi kaldirdigimda kedi gbi bir insanim ☺☺☺
tarafından
Ay bu ben yeminle:D
+1 oy
tarafından
Aniden sinirlenmemeyi o kadar çok isterdim ki. Ömrümüz olumsuz ozelliklerimizin geçeceği ümidiyle yitip gidiyor ama değişen bir şey yok be kardeş
tarafından
Hic deme bacim valla ama bazen diyorum acaba ben mi abartıyorum ama.ne biliym.o an sanki beynim devreden çıkıp duygularım beni esir alıyor
+1 oy
(6,946 puan) tarafından
Eskiye göre sabrım kalmadı Valla ama yine fena sayılmam. 
tarafından
Bazende insanı buna mecbur birkaiyolar ne yalan soyliym:/
(6,946 puan) tarafından
Hay ağzın bal yesin bacım aynen öyle.
0 oy
(116 puan) tarafından
Bende çok sabirliydim hata bana Sabriye derlerdi ama şimdi bndedesabir kalmadi
tarafından
Bazen insanı buna mecbur ediyorlar ama ne.bilim bacim:/
0 oy
tarafından
Bende sinirliyim cok cabuk patlarim lafin altinda kalmam
(1,154 puan) tarafından
Ben sandım
0 oy
tarafından
Ben tabiki nezaman gordunuz sinirlendigimi hee söyleyin
(928 puan) tarafından
Yok balım sinilenmissende demek damarına basmışlardir :)
(6,946 puan) tarafından
Valla bu doğru işte o kadar yorumuna denk geliyorum bir kere sinirlendiğini görmedim ne sabırlı gacıymışsın beeee :))))
tarafından
Ah sibelim nasilda biliyo benim guzel yurekli minnosum ❤️
tarafından
Kiz sabir tasi benim yanimda neki ahahha
(928 puan) tarafından
O senin güzel yüreğin canımın içi gördüklerimi söylüyorum ben :) ❤️
0 oy
(748 puan) tarafından
Valla ben usengecim o konuda bacı sinirlenmeye bile üşenirim karşındaki sınır olur ben oturur onu izlerim öyle sakin öyle kenfi halinde biriyim
0 oy
(60 puan) tarafından
Ben hic biseye ses cikarmazdim cok dedigin gibj naif idim :) tski evlenene kadar :D suanda her dakika patlamaya hazır bomba
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Malasef bende hemen parliyorum en Son soylucegim lafı en başta söylüyorum sonradan da üzülüyorum 
0 oy
(1,152 puan) tarafından

O kadar guler yüzlü sakin bi insandim ki esimin ailesi beni dellendire dellendire sinir küpü oldum herseye patliyorum valla:D

(6,946 puan) tarafından
Keşkem damat olsaydık onlar daha çok seviliyor  anam :)))
(1,152 puan) tarafından
Aboo hemde nasil annemler cok sever valla esimi oda saygida kusur etmez sagolsun
(6,946 puan) tarafından
Kız bizimkiler de aynı ne severse annem kalkıp hemen yapar eşim de saygısızlık etmez gerçi ben de etmiyorum ama nedense eşimin ailesine yaranamıyorum nedir gelinlerin bu derdi.
(1,152 puan) tarafından
Bende etmem ama onlar kaynanalarindan cektiklerini bizede cektiriyor ondan cikaramadiklarini bizden cikariyor benim annem hep derki cok cektim ama gelinime yapmam cunku bilirim nasil oldugu vallada yapmaz masAllah cok iyi aralari bizden once o der bizlerde oyleyiz yengemle kardes gbiyiz cok sukur oda cok iyidir iyi olana iyi olunur bu boyledir onlar bize iyi gelmiyor ki biz onlara iyi gidelim
(6,946 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık canım onlar bir gelse biz bin gideriz ama nerdeeee .
Hadi senin ki kaynanasından çekmiş benim ki kaynanam çok iyiydi diyip duruyor keşke kendi de gelinine öyle olsa.
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Yerine göre bazen sabirliyim ama sinirlenince kendime hakim olamıyorum 
0 oy
(119,141 puan) tarafından

acilin ben geldim :D

0 oy
(1,921 puan) tarafından

Ben ben         :P:ninja:

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kolay kolay sinirlenmeyen insan naif insan demek değildir ki. Naif insan kırılgan, narin insandır aksine. Ben de çok naifimdir aslında ama çabuk sinirlenirim. Sadece sinirimi karşıdakine çok yansıtmam kendi kendimi yerim 
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Aynı ben sinir küpüyüm ya hele bugün sinirden başım ağrıdı sakin olmak isterdm fakat ne mümkün :(
tarafından
Aynrn bende bugün çok büyük patladım birine hala boğazım ağrıyor bağırmaktan
(17,651 puan) tarafından
Bazen çıldırtıyolar ay
0 oy
tarafından
Ben canım sinirlerim alınmış gibi:))
tarafından
Masallah kuzum
tarafından
Ya kavgacı olamıyorum sinir oluyorum ama içime atıp sessizlesirim.kimseye karşı dokemiyrum çok çok damarıma basmaları gerek birde birine sinirlenmek için onu çok onemsemem lazim
0 oy
(242 puan) tarafından
Ben sinirlenir im ama kendimi bozmam karşındakine kizmsm bagirmam ağzımdan kötü kelime çıkmaz hakaret etmem karşımdaki kızar sinirlenmiyorum  diyegenel yapım biriktirip biriktirip sonradan felaket patlarim 
tarafından
Ben o anda patlıyorum sonra bi müddet yani ıcimi soğutana kadar söylenmeye devam ediyorum :/
0 oy
(48,496 puan) tarafından
Tezcanli aceleciyim bu huyumu hic sevmiyorum ve sakinim 
0 oy
(930 puan) tarafından
Ben o yum her kez kızıyor niye bu kadar sessiz sakin kimseye bir şey demezsin diye 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 339 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
+4 oy
40 cevap 752 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 362 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 216 göst.