0 oy
308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,390 puan) tarafından
Kızlar eşimin 2 gündür 39.5a kadar çıkan ateşi vardı. Sabah test verdik negatif, infuluenza olabilir dedi. Antibiyotik ve ağrı kesici verdi. Şimdide ateşi 34.5 35 fln çıkıyor normal mi? Çok terliyor sabahtan beri ben ona bağladım ama başka da sıkıntısı yok şükür 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Atesi suan yüksek degil ama dusuk cikmis ilacin etkisinden olabikir bazi cihazlar bazen eksik gisterebikir tekrar edin 2 3 defa
(1,390 puan) tarafından
Ölçtük sabahtan beri aynı. Koltuk altı ateş ölçerle
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İnfluenzaysa zaten ona göre test yapılır öyle kafaya göre influenza olabilir teşhisi mi konur.Vucut ısısının da 35altina düşmesi iyi bir şey değil hipotermi geçirebilir 
(1,390 puan) tarafından
Saçma sapan bişeydi bende anlamadım. Covid testi negatifti. Acilden gittik yönlendirin diye üstüne basa basa kan testi istedik yok yok gerek yok büyük ihtimal infuluenza dedi antibiyotik yazdı. Ateşi düştü ama bu sefer de fazla düştü yani anlamadık ilk defa başımıza geliyo
(6,203 puan) tarafından
Ateş olcerlerde bazen serveti yanlış gösterebiliyor.Soguk bir terlemesi varsa üstünü gitmesin hatta mümkünse bı duş alsın
(1,390 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
(780 puan) tarafından
Bu ara öyle bı salgın var galiba canm eşim de aynı şekilde hastalandı bizde covit diye.dusunduk ama çıkmadı 15 günu buldu düzelmesi ama 3 gün ateş 40 kadar çıktı sonrasında antibiyotiğin etkisiyle soğuk soğuk terledi öksürük basliyo sonrasinda da 
(1,390 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. İnşallah çabucak biter ya
(12,895 puan) tarafından
Bizde öyleyiz eşim 39 derece ateş çıktı 1 güne düzeldi sonra yjne okrusuk başladı sesi değişti bana geri şimdide kızıma sürekli ateşi yükleyip çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 191 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sevgi bahar (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 276 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
23 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (24 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,324,058 cevap

34,775 kullanıcı

...