0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar mutfakta iş yaparken dalgınlığıma geldi tezgah üstünde duran gazozdan 1 bardak içtim.sonra dank etti tabii jeton geç düştü. Şimdide bebeğim uyumuyor gaz çıkarmaya çalışıyor. Ondan olabilir mi?

4 Cevaplar

0 oy
(930 puan) tarafından
Yok ya alakası bence hava almıştır normal 
(2,746 puan) tarafından
Oh be geçer dediler... Zaten gazoz beklemiş gazozdu asiti yoktu
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yediğiniz ve içtiğiniz şeylerin %1 bebeğe geçer yani yediğiniz şeyler bebeği etkilemez ve gazozun da gazi bebekte gaz yapmaz.Bebeginize düzenli olarak gaz damlası+probiyotik kullanin
(306 puan) tarafından
Peki bebeklerde herhangi bi sorunda sayın buyuklerimiz neden sütünden geçer amannnnn yapma diyor??:/
(6,203 puan) tarafından
Aynen alabilirsiniz :)
(6,203 puan) tarafından
Sütten geçecek tek şey sizin hastalanma iz bebeği gerçekten çok etkiliyor bu durum ama bu yemektir falan onlarda sorun yok ben her yemeği yedim.Bebeginiz gazliysa eğer o gaz siz 3gunde yemeseniz yine olacak
(2,355 puan) tarafından
Sütten gecmeseydi eğer oğlum şuan süt alerjisi olmazdı. Maalesef ki hiç bir süt ürününü bir lokma dahi yiyemiyorum hemen yüzü kızarıyor. Demek ki geçiyormuş sütten.  Ve gaz da yapıyor yediklerimiz deneyip gördüm
(6,203 puan) tarafından
Sütten geçmiyor demedim zaten yorumları düzgün okursanız %1 geçiyor demişim ayriyeten bilgiye ihtiyacım yok ben de bir anneyim ve onun yanısıra da hemşireyim fazlasıyla bilgim var
0 oy
tarafından
Tam bilmiyorum ama tahminen 2 3 saate geçiyor çünkü ben ne zaman gaz yapacak bişey yesem 2 3 saate sancılanıyor du kıızm 
(2,746 puan) tarafından
Gazoz beklemiş gazozdu asiti yoktu ama bilemiyorum
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ya iyi bişey değil ama ben kola içiyorum. Doktor bebeģime kolik demişti ama bi sorun yaşamıyoruz çok şükür. Yani pireyi deve yapıp kendini strese sokma canım :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
21 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevimlipanda07 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
14 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikcikiletaaa (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 272 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,408 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı

...