0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından

image

paşamn bim ganimetleri teyzoşları.. Henüz 3 bucuk aylık ama hazır indirimde iken alalım dedik. Pijama takımı yelek şapka çoraplar da aldık. Sizler neler aldınız. 

22 Cevaplar

+1 oy
(4,586 puan) tarafından

Iyi yaptın ben gidemedim bugün yoksa alırdım kaldıysa alırım daha sonra ama hiç zannetmiyorum :D Güle güle kullanın.

(3,551 puan) tarafından
Sağol canısı. Darısı daha iyileri size olsun inşallah.
-Reklam-
+1 oy
(616 puan) tarafından
Güle güle kullansın minik 
(3,551 puan) tarafından
Sağol teyzesi daha. İyileri sizlerin olsun.
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
En iyisini sen yapmissin kiz:DD cok beğendim vallahi 
(3,551 puan) tarafından
:) sagol teyzesi daha iyisi sizlerin olsun.
+1 oy
(119,380 puan) tarafından
aahh bim olsada gitsem özeniyom yaa
0 oy
tarafından
Ya şu yürüme arkadasini eşim saniyelerle kaçırmış cok uzuldum baska yere de bakacak insallah bulur
(3,551 puan) tarafından
Benim aldığım yerde de 1 tane koymuşlardı canım. Ben sabah acılmadan 5 dk önce gittim kapıda bekledim kaç tane hamile vardı sırada ama buna pek bakmadı lar.
tarafından
Iste 1 tane oldugu icin baskasinin elindeymis saniyelerle kacirmis hamile ona bakmaz yenidogan ihtiyaclarini alir ama sen erkenden alarak iyi yapmissin benim oglum 10 aylik ben gec kaldim insallah esim bulur baska yerden
(3,551 puan) tarafından
İnşallah canım. Bim aktüel de görümce İnternet den baktım fiyatlara. 300 dn aşagı yoktu sitelerde.. Bugün alacagım yoktu aslında dedim ayı gelsin öyle alırım. Geri duramadım..
tarafından
Iyi ki almissin canm onceki geldiginde 130 du simdi 150 oldu sen alana kadar 200 belki 250 bile olurdu. Ben de ayi gelince alirim dedim o yuzden gec kaldim
0 oy
(67 puan) tarafından

• image

:angel:Buda bizim ganimetler saglikla kullansınlar
(3,551 puan) tarafından
Yürüme arkadaşının içine var 6 7 tane canım. İdare etsin onlarla. Arada Bi avm ye kızları götürüyorum orda da var baya baya büyük havuzda buda orda oynasın artık. Zaten ablaları büyüdü bowling istiyorlar artık oğluş girer
(67 puan) tarafından
Evet dokusu da güzel büyük yoktu sadece yada kalmamisti burda 3.6 vardı
(7,973 puan) tarafından
Anladım canım sağol ❤️
(3,551 puan) tarafından
Çoraplar çok hoş. Biraz dikiş yerleri belli. Olsa da bebek çorabı cabuk büyüyor bebekler. Renkler o kadar tatlı ki. Ben aslında h. m den alıyorum kıyafet tarzını doğumdan hemen önce Bi aldım bimden pijama takımı ile zıbın. İnan baskıları bile solmadı haftada iki kez de yıkanıyor ha
(7,973 puan) tarafından
Bende aldım biraz kucuk gibi ama olsun 5 aylık 12 ay aldım :)
0 oy
(226 puan) tarafından

image

bizde bunları aldık:)
(3,551 puan) tarafından
Sizde güle güle kullanın canım. Yürüme arkadaşı hem çok güzel hemde çok uygundu gerçekten.
0 oy
tarafından
Bu yürüme arkadasi ne kadardı ay ben de çok almak istiyorum ama evden dışarı çıkamam yaaa
(3,551 puan) tarafından
149 liraydı galiba canım. İnternet sitelerinde 250 300 den aşagı yok. Birer tane koymuşlar her markete..
tarafından
Nasip be kuzum evet fiyatlarını biliyorum aşağı yukarı bime uygun geliyor zaten hep yürüme arkadaşları da bebe küçük bir de hasta asla çıkamam daha fazla pahalanmadan alayım istiyordum o yüzden sordum teşekkür ederim
(3,551 puan) tarafından
Rica ederim canım.
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Babynest yenisoğan takım ve patik
(3,551 puan) tarafından
Güle güle giysin canım.
(1,097 puan) tarafından
Valla çarşambadan ayırdım bimde çalıştığım için :D sizde güle güle kullanınn
0 oy
(13,044 puan) tarafından
Saat ne kadardı kız 
(3,551 puan) tarafından
Kanka 49 liraya aldım. Baktım nette daha pahalıydı. Bim de de indirime girmiş ta ne zamandan kalmıştı bu saat. Baska türlü oyuncaklar vardı yine de 59 liraya bu fisher price marka çok hoşuma gitti. Hem Türkçe hem İngilizce o kadar çok konusma şeysi varki.
(13,044 puan) tarafından
Yaaa tüh bugün bende ugrayayim bı su saat çok güzelmiş fiyatı da uygun
(3,551 puan) tarafından
Şu elektronik eşyaları koydukları camlı yere bak Bi canım. Kalmıştır belkide. Kalmadıysa da diğer yine eğitici oyuncaklar var. Onlara bakarsın. Onlar da çok güzeldi. Gene kalırsa Bi ay sonra indirimle satılır bende aklımdan öyle geçirdim. Bu saat ilk geldiğinde 59 liraymış sonradan düşmüş hemen hemen 2 aydır var.
(13,044 puan) tarafından
Burda çok kalacağını sanmiyorum anneme de resim attım o da bakar bugün bende bakarım. Fiyatı çok iyi gerçekten güle güle kullansın yavru ☺️❣️
0 oy
tarafından
BİM'in bebek.kiyafetleri hiç güzel değil geçen yıl Şubat'ta baya bişeyler almıştım ilk yikamada ağzı yüzü yamuldu. Hemde 30 derece kısa programda.

Ama a101 çok kaliteli valla yumuşacık ve defalarca yıkadım bişey olmadi. Hele ikili altları ,ince mavi zibinlari ve yeleği vardı kapitoneli e bebek ayarında hepsi.
(3,551 puan) tarafından
Canım bende oğlan doğmadan aldım. Pijama takımı ve 2 li alt. İnan ne rengi ne baskısı soldu. Ben birde 40 derece de yıkıyorum en az. Bugün de aldım pijama takımı. Zıbın lar da organikti bu sefer getirmemişler. 3 lü çorap aldım renkleri çok güzeldi.
tarafından
Belki toptancı değişmiştir bilemicem ben alalı bir yıl olacak ama hiç memnun kalmadım. Pijama takımı, ağız mendili ,tulum, ikili alt,yelek hatirladiklatiklarim. Sadce çoraplardan memnun kaldım
(3,551 puan) tarafından
Olabilir canım. Ben alalı 5 ay oldu galiba.
0 oy
tarafından
Üstteki ne oluyor ve ne kadardi
(3,551 puan) tarafından
Yürüme arkadaşı canım. Örümcek yerine kullanılıyor. 149 liraydı galiba. İnternet sitelerinde 250 300 arası. 9 aydan. İtibaren kullanılıyor.
tarafından
Güzelmiş güle güle kullansın kuzucuk
(3,551 puan) tarafından
Sağol teyzesi daha iyileri sizlerin olsın
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ayy bu oyuncak güzelmiş canım ya benimkide 2 aylık alsam mı simdiden napsam 
(3,551 puan) tarafından
Tavsiye ederim canım İnternet sitesinde baya pahalı 250 300 arası.
(1,964 puan) tarafından
Hem yürüme arkadaşı hem oyun oynar vallahi çok güzel görünüyor eşime diyim akşam baksin
(1,964 puan) tarafından
Güle güle kullansın canım.
(3,551 puan) tarafından
Sağol canım darısı size olsun daha iyisi olsun inşallah. Her bime bir tane getirmişler galiba inşallah bulur denk gelir de alır canım
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Güle güle oynasın minnoş♥️
(3,551 puan) tarafından
Sağol teyzoşu daha iyisi sizlere inşallah
(44,718 puan) tarafından
Büyüdük almiyoz oyuncak  artık alsakta oynamiyo legenlerle tabaklarla oynuyoz :D
(3,551 puan) tarafından
Hahah bütün bebekler öyle değil midir. Demi ama çdaha çekici geliyor onlar.
0 oy
tarafından
Güle Güle kullansın paşan 
(3,551 puan) tarafından
Sağolasın canısı..
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok tatlı güle güle kullansın

Bayılırım çocuklar için alışverişe
(3,551 puan) tarafından
Sağol canım. Bende öyle. Uzun zamandır kendime bişi almadım ama çocuklarıma bişi alınca kendime Ferrari almış gibi oluyorum.
0 oy
tarafından
Kaç aylıkken kullanılıyor cnm bunlar 7 aylık oğlum kullanabilir mi
(3,551 puan) tarafından
9 aylık yazıyor canım üstünde ama doktorlar örümcek zararlı dedikleri için bundan aldım ben. Kullanır işimiz biter de sağlam kalırsa dolaptan uyguna satarım geri. Geri dönüşümü seviyorum.
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Güle güle kullansın bizde 3 boyutlu Kitaplardan aldık oğluş parçaladı bile❤️☺️ bi de dolap kilitlerinden aldık çorap pijama ☺️
(3,551 puan) tarafından
Çoraplar çok hoştu demi hele hardal sarılı olana bayıldım. Salata kasesi çerezlik aldım pijama yelek şapka 347 lira harcamışım. Eşime eve girerken oğlum bak baban sana neler aldı diye giriyorum :D
(2,374 puan) tarafından
Evet yaa çoraplardan 2 tane aldık çok hoştular ☺️❤️ Güzel taktik bende uygulayacağım eşime ☺️☺️☺️
0 oy
(220 puan) tarafından
Kalmamış bime geldim de kaç ₺ ye aldınız siz
(3,551 puan) tarafından
149 lira galiba canım.
(220 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
Kız bundan alacaktım kalmamış bebek daha doğmadı gerçi yaza doğru çok gelir demi :(

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 612 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 455 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 245 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 711 göst.
1 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,687 cevap

34,899 kullanıcı

...