0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim çok zayıf herkes bakmıyorsun diyor üzülüyorum ama elimden geleni yapıyorum almıyor mememi tutmadı mama içmiyor 4 aylıkken ek gıdaya başladım tabiki sağlıklı olsun ama kilo aldıran ek gıda ne verebilirim 

6 Cevaplar

0 oy
(8,858 puan) tarafından
Şu an kaç aylık ve kaç kilo 
tarafından
Canım 4 aylıkken 5 buçuk kiloydu 6 aylık aşisina hala var bu ayın 21 inde bakmadım hala
(8,858 puan) tarafından
21 temmuz mu doğum günü :) benim oğlum da 16 temmuzda doğdu. Benim oğlum da 4 aylıkken 5.5 kiloydu. Herkes zayıf diyor ama ebe de doktor da normal dedi. Ek gıdayla beraber kilo almaya başlar canım dert etme.
tarafından
17 temmuzda doğum yaptım kuzum canım 2 aydır nerdeyse ek gıda veriyorum hiç yaramıyor
-Reklam-
0 oy
(12,968 puan) tarafından
Kaç kg kaç aylık ? Olabilir canım anne baba zayıfsa bebek de zayıf olabiliyor ya da tam tersi 
tarafından
4 aylıkken 5 buçuk kiloydu 6 aylık aşisina hala var bakamadım canım benim ya bilmiyorum ama moralim baya bozuk
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Kilosu ayi ne canim üzülme seb elinden geleni yapmissindir eminim her anne yapar mamayi kabul ettirsen daha kolay toparlanir ek gidaya gectiyse terbiyeli unlu yumurtali corbalar yap canım bide bebek irmigi al hasla yogurtla karistir yedir hem keyifli yiyolar hem kilo aldiriyo benimkiler 35 haftalik dogdular ikizler ve hic meme emediler ben hep boyle tarifler yaptim
0 oy
tarafından
Pirinç unu ver sağlıklı ve kilo aldırıyor. Sen milletin ağzını kapatacaksın. Bakıyorsam bakmıyorum size ne sizi ilgilendirmez kendi işinize bakın diyeceksin 
0 oy
tarafından
Öyle diyenlere önemli olan sağlıklı olması obez olup sağlıksız olacağına böyle olsun sağlıklı olsun ben kızımı manken yapacak şimdiden alıştırıyorum de bak o zaman bir şey demezler 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
İnsanları kilo konusunda hiç memnun edemezsiniz. İlla konuşacak bişey bulurlar. Sağlık ocağında ki ebe ye bi danışın. Onlarda genellikle beslenme listesi oluyor, tarifler falan. Ayrıca kilo değil, sağlığı önemli. Dert etmeyin

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 707 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 805 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 343 göst.