0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ne olacak halimiz battik bittik diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Görünce kafama bı anda ağrı giriyo sürekli düşünmemeye çalışıyorum var mı benim gibi  :( Allah sonumuzu hayr etsin

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne yazik ki ülke iflas etti. Ama devlet kuyruğu dik tutma peşinde tabii yancilara göre Avrupa bizi kıskanıyor. ₺ dünyada değer kaybeden en çok para birimi oldu. Yakinda bir balya para ile ekmek ya da yağ almaya gideriz. Olsun çay perimiz var
tarafından
Byrc Antalya da yangın çıkmıştı ya Türkiye'nin Bir Çok Şehirinde Aynı Anda Yangınlar Çıkmıştı. Reisi Cumhurumuzda Evi Yanmış İnsanların Kafalarına Paket Paket Çay Attı. Keyif Çayı İçin Diye.
(7,441 puan) tarafından
Köy yanar deli saçını tararmis derler ya tam da buna uygun söz :-)
tarafından
Aslında o dediğiniz söz mahalle yanarken o......u evde saçını tararmis :D
(7,441 puan) tarafından
Bende genelde o kelimeyi kullanırım ama yazmak istemedim :-)
tarafından
:D sjsjsj
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de öyle valla sanki sürekli kötüye gidiyoruz paranın değeri yok derken iyice dibe vurduk
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Amin canım amin benim ev kendimin o halde dusunmekten kendimi alamıyorum Allah kirada olanlarin yar ve yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla markete gidyrx doğru düzgün birşey alamiyrz herşey okadar pahalı ki ya oylr acil olanlar dışında alamiyrz valla banafa sknti dert olmus
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Artık düşünmeyen kaldı mı sabahtan akşama kadar ne yapacaz ne edecez nasıl geçim olacak Allah yardımcımız olsun
0 oy
(868 puan) tarafından
A haberi açın ülke harika mükemmel 
(51 puan) tarafından
Avrupaaa bizii kıskanıyooooo  sdjsjjdjsjdjs
0 oy
(51 puan) tarafından
Kızlar siyasi konuşmayı sevmem ama zamanında Berat albayrak 2 konuşma yaptı 1. Si dolar 10 tl nin üstüne mi çıktı snaki ne bu ekonomi telaşı dedi 2.. Si dolar 10 15 arası olursa türkiyenin ekonomi çöker dedi ikiside oldu dolar 11 tl asgari üçrete artış geliyor ama inanın %200 zam gelecek herşeye
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Haber izlemiyorum insan gerçekten geriliyor çok nadir acarım onda da 2 3 gün söylerim söyle olmuş böyle olmuş diye hiç izlemeyim daha iyi 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardım etsin
tarafından
Amin inşallah :/
0 oy
(55 puan) tarafından
Al benden de o kadar nereye gidiyoruz daha neler olcak bakalım

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 707 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu