0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Kızlar hastaneden geliyordum dün bitane adam yanımda otryor telefonla konuşuyor annesiyle yeni bebeği olmuş daha eşini hastaneden eve bırakmış bebek emmiyormuş eşi mama almasını istemiş tamam mama çok pahalı evet ama emmese napcaksn kadının sütü yoksa napabilir ozmnana kadar açmı kalsın bebek şey diyor şimdi gider bitane küçük alırım bidaha da mama filan almam vallah diyor dünden beri birsürü param gitti diyor yaparken düşünseydin ozamn bende işte sizin giblere Rabbim bebek veriyor şükredin biraz dedim bebeğiniz sağlıklı olsun yeterki dedim eşini rezil etti otobüsün içinde eşinden bahsederek nasıl acıdım o bebeğe özellikle maddi durumu da gayet yerindeymiş herşeyi söylüyor mama almak zoruna gidiyor bebeğe harcadığı para zoruna gidiyor

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Seyine sahip çıkıp yapmasaydı o zaman dengesiz 
(570 puan) tarafından
Aynen ya çok sinir oldum insanın bebeğine harcadığı para nasıl gözüne gelir ki
-Reklam-
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Ayy bu nasıl zihniyet ilerde döver de bu çocuğu yük olatak görüyor resmen pislik adam
(570 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Yuh yani ne yesin bebek sarılık mi olsun ne Man kafa insanlar varya bazen hayret ediyorum
(570 puan) tarafından
Aynen ya çok üzüldüm bebeğe ve o kadına
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Çok üzülüyorum böyle konuşanlara bide annesine böyle konuşup annesini de gaza getiren oluo.  Yazık o kadına lohusa daha ne diyim bunlar yüzünden var olan 2 damla sütte gidiyor yanlarında kalmasın ne diyim .  Iyi lâf etmişsin sende 
(570 puan) tarafından
Suratıma bakıyor bide durmuş aynen katılıyorum sana
0 oy
tarafından
Pislik herif. Çocuğun yiyeceği mamanın hesabını mi yapıyor hemde durumu varken yazıklar olsun ya. Bizde yesin diye gözünün içine bakıyoruz .
(570 puan) tarafından
Aynen öyle yeminle ya
0 oy
(416 puan) tarafından
Aynı Benim eşim gibi 1 tane evladım var ne alırsa masraf diyip durdu bı bez alıyor söylenip duruyor bu çocuk beni masrafa soktu diyor
(570 puan) tarafından
Şiddet varmı halen sevmeye gelincede sevmesin sen tek başına mı yaptın o çocuğu
(416 puan) tarafından
Bebeğim 5 aylık ona göre ağlamasın aynı 20 yaşındaki insan gibi davransın istiyor
(416 puan) tarafından
Arada bir şiddet uyguluyor  geçen gün işe geç kalıcan dedim die dövdü burnumdan kan geldi

Ben yaşadığım sürece çocuğumu ondan uzak tutucam öyle bir babası yok
(570 puan) tarafından
Katlanmaya devam edecekmisin bu adama yapabileceğim bişey varsa özelden yaz nolur benimde 5 aylık bebeğim var çok üzüldüm durumuna
(416 puan) tarafından
Düşüncen için çok teşekkür ederim eğer bişi olursa özelden yazarım sana

Katlanmak istemiyorum ama düşünüyorum nereye giderim nerde yaşarım ailem yardım etmiyor o kadar çaresiz kaldım ki ne yapacağımi bilmiyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Maddi durumu iyi oldugunu nasıl anladın 
(570 puan) tarafından
Dedim ya kzum dikkatli okumadn galiba telefonda konuşuyordu
(25,224 puan) tarafından
Tamam da varlıklarından mı bahsetti telefonda onu merak ettim
(570 puan) tarafından
Evet cnm işinden bahsediyor işyeri var galiba benim kızdığım şey çocuğuna harcadığı paranın gözüne gelmesi dünden beri birsürü param gitti usandım diyor
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Yapmasını biliyorsa bakmasını da bilecek dengesiz misal sigara içiyorsa o zıkkımı içmeyecek o parayla bebeğine mama bez alacak ne yapsın bebek aç mı kalsın kendisi bir gün Yemek yemesin bakalm dayanablyor mu bir daha da almam ne demek yaa pislik es....k gibi alacak 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 345 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,234 göst.
17 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 126 göst.