0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından
20 aylık bebeğim bu zaman kadar hiç izlemedim ama büyüdükçe baş çıkamıyorum siz izletiyor musunuz normal zamanda değil sadece  yemek yerken? 

22 Cevaplar

+1 oy
(1,845 puan) tarafından
18 aylık sayılı çizgi film izlemiştir . Kontrollü olarak nadir izletirim . Ama yemek yerken ayrıca izletmiyorum . Bence doğru değil ne yediğini bilsin , alışmasın diye düşünüyorum . 
-Reklam-
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Hayır 27 aylık hiç pyle bişey yapmadım kesin kuralimm değildi ama şükür öyle birşeye gerek kalmadı sofraya aç oturturum bı de onunla kendim yerim ben sofradan kalkmam o bitirene kadar öyle aman aman yemezz ama tabağını bitirir üç öğün düzenlidir. Benimki erkek çok kuduruyor o yüzden de acikiyor olabilir
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Çizgi film olmadan asla yemiyo mecburen yedirken açıyorum
(578 puan) tarafından
Kaç aylık
(9,005 puan) tarafından
20 aylık
tarafından
Valla benim kizda öyle 16 aylik başka türlü yemiyo mecbur kalıyorum
0 oy
(546 puan) tarafından
Izliyor evet yerkende izliyor yemezkende 16 aylk 
0 oy
tarafından
Arada yani sürekli degil önüne koyuyorum yemeği kahvaltı zor yapıyor onuda beraber evcilik oynuyoruz öyle yiyor 
0 oy
(4,275 puan) tarafından
Arada eğer yemezseler açıyorum mecbur yoksa aç kalırlar 
0 oy
tarafından
Benimki çizgi film değil de çocuk şarkıları izliyo mecbur izletiyorum yemezsen kapatırım diye tehdit ediyorum:(
0 oy
tarafından
Valla ben ogluma cizgi film aciyom arada izliyo ama sarki aciyom sonra yemek veriyorum 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
çizgi film izlerken bile yemiyor ki bir ara hayvanları açardım çok seviyordu öyle biraz yerdi şimdi doğru düzgün bakmaz yemezde
0 oy
tarafından
11 aylık yemediği zamanlarda çizgi film açiyorm iyi bişey değil ama sırf yesin diye artık napim
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Evet açıyorum kısa süreli bitince geri kapatıyorum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Normal zamanda izliyor arada yemek yerkende şarkı dinliyor ve oyuncak oynuyor önünde 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Arada izletiyorum yalan yok
0 oy
(547 puan) tarafından
Kızım 29 aylık,bugüne kadar 1 ya da 2 kez sadece birşeyler izleyip yemek yedirmişimdir. 
0 oy
tarafından
Kendisi istiyor zaten aç aç diyor bende açıyorum mecbur
0 oy
(791 puan) tarafından
Ah bnde dyrn keşke izlese kızım 4 yaşında izlemez TLF versemde bı 20 dk izler atar oraya oğlum 10 aylık TV ye bakmaz ama isterdm birazcık ta olsa en azından dururlar eltimin oğluda kızida bütün gün TLF ellerinde asla bırakmazlar lavobaya bile TLF götürürler eltime dyrn biraz Uzak tut çok aşırı düşkün boswer diyo
(18 puan) tarafından
Ne kadar güzel istememeleri. Anaokulu öğretmeniyim. Çocuklarda otizmi tetiklyen en buyuk şey küçük yaşta ekrana maruz kalmak. Bırakın izlemesinler. Hele yemek yerken en büyük hata. Çocuk dalıyor bı aleme ağzına ne girmiş çıkmış dünyadan haberi yok. Okula başladıkları zaman boş boş bakıyorlar yemek saati etrafa. Lütfen özellikle yemek yerken TV telefon izlettirmeyin çocuklara. Bende anneyim 3.5 yaşınd kizim var. Yemek yerken elinde telefin varsa direk bırakır. Yemek de izlenmez diye bu şekilde alistirdim. Ağlasa da vermiyorum. Başka türlü yemiyor demeyin. Açlıktan öleni görmedim henüz
 İlla ki yiyecekler acıkınca. Karınları doyacak belki ama farkında olmadan en büyük hasarı veriyorsunuz
0 oy
(2,692 puan) tarafından
İzletmiyorum. Doğru bulmuyorum. Konuşarak oyunlar kurarak vs yediriyorum. Yemezse de zorlamam. 
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Yemek yerken hıc izleetmezdim ama sebze yemeği yemesi icn mecbur izletiyorum ve yemiş oluyor 
0 oy
tarafından
Gece yatırmadan corba ısırırım mutlaka . O ara izlemiyorum bazen yada eline oyalanacak degisik bisey veriyorum masanın üstüne oturtuyorum degisik geliyo orda oturmak . Onların hatırına yiyor 18 aylik
0 oy
(250 puan) tarafından
20 aylik sofrayı hazirlayinva telefonu getiriyo tel sart deil tv dende olsa yerken izlemek istiyo mecbur veriyorum ama tani ben alıştırdım rahat oluyi die yoksa ne bilecek telden çizgi film:o

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 279 göst.
0 oy
26 cevap 511 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 481 göst.
8 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazar (2,047 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...