0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (2,364 puan) tarafından
Kizlar iki kızım var biri 16 aylık çalışan biriyim çok zorlanıyorum isim vardiyalı gece nobetinde sabah kadar ağlamış sesi kısılmış tamam hastalıktan diyorum dışı çıktı diyorum yok yine aynı bugün sabah a kadar endi çok yorucu gece memeden nasl keseblrn annemler tanamen kes diyorda ben sadece gece emzirmek istemiyorum ne ypmam lazn 

8 Cevaplar

+1 oy
(462 puan) tarafından
Doğduğundan  eminmisin ek gıda yiyormu  yeterince
(2,364 puan) tarafından
Çok yemiyor mesela bugün akşam yemeği yemedi beni uyutmucak bliyorm ek gıdayı az az alıyor soyle bişey de var ek gıda bikere çok vermstim onda da uyanmisti ama 1kez
(462 puan) tarafından
Canım açlıktan uyaniyo olabilr  biberonla beslesen
(2,364 puan) tarafından
Cnm yemiyor biberini asla kabul etmiyor yatmadan muhallebi versem dedm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Demekki çok özlüyor
(2,364 puan) tarafından
Oyleee :( 8 saat çalışıyorum ama blmyrm bu zor ayrilacak gibi memeden
0 oy
(12,976 puan) tarafından
Ya tam kes ya hiç kesme 
(2,364 puan) tarafından
Tam kesilir mi daha kucuk
0 oy
(942 puan) tarafından
Biraz sabırlı olman lazım birden kesmemen lazım. Kesmek için gece emmesini bir kere kalkiyor ikinci kalktığında su ver. Tekrar kalktığında birdaha su ver ama bu süreçte çok sabırlı olman lazım. Birden bırakamaz. Alışana kadar su ver. Arada emzir. Ben öyle yaptım. Zaten gece emmesi nasıl kesilir de yaz youtube dan çıkıyor bir kadın anlatıyordu su verdim falan diye ben de öyle yaptım. Gece emmesi tamamen kestik 1 ay olacak neredeyse. Uyuyor ama ağrısı oldumu çok kalkıyor
(942 puan) tarafından
Ben doymuyor mu acaba dedim gece uyumadan önce çorba iciridm muhallebi yedirdim neler neler yaptım. Yine aynı saatinde kalkıyordu. Artık aliskanlik olmuştu. Ne yapsam fayda etmiyodu. Sonra artık böyle denedim işte su verdim
0 oy
(64 puan) tarafından
Benim oğlumda 16 aylık aynı anlattigin gibi eskisinden dahada bağımlı oldu gece yarım saatte bı uyaniyo bide öyle bı ağlayarak uyaniyoki sürekli artık yatıp kalkmaktan boynum tutuluyor en son dayanamadım kesiyim gece dedim tamamen değilde saat belirledim 12 ve sabah 5 gibi emziriyodum tam alıştı derken hastalandı yemek fln yemedi bende dayanamadım istedikçe verdim tekrar düzen bozuldu yani tamamen bıraktırmayinca olmuyo iki yaşa kadar ya dişi cikiyo memeye baglaniyo ya hasta oluyo memeye baglaniyo ya tamamen keseceksin alışacak yada sadece gece kesilmiyo geç kaldık yani gece beslenmesini kesmeye 
0 oy
(79 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım canım kızım 15 aylık yapışık geziyoruz Allah yardımcın olsun ben çalışmıyorum bu kadar yoruluyorum bende kesmeyi düşündüm vicdan yaptım şimdi bende gece kesmeye ugrascam
(2,364 puan) tarafından
Gece için yatmadan rezeneli muhallebiler var ya ondan yapmayı düşünüyorum bide kalkarsa su eşlerimiz gece kalksa onlar su verip ystirsa daha kolay olur belki sndi bende meme olduğunu bliyor asla bsey jabul etmiyor
(79 puan) tarafından
Canım bende aç duruyor ondan mı diye çorba icirdim yatırdım yok yani annem babam vardı bizde onlar varken gece kesiyim dedim annem rahatsız zaten dizlerinden öyle  gezdiremezde  gündüz oynatirken uyurum biraz gece bakarım diyordum babam kızım ağlayınca dayanamadı bı dünya laf saydı nasıl dayanıyorsin yazık değil mi çocuğa diye bende bıraktım artık onlar gidince tekrar deniycem eşim çok yoğun çalışıyor canım asker o yüzden ona da diyemem bı şekilde halledicem artık olursa
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Gece maması mi versem napsam yatmadan muhallebi gibi ypsam
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Kizlar yardm ltfen

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 241 göst.