0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne yaparsam yapayım boğazıma hakim olamıyorum kilo veremiyorum ya

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

bnden gelsin:D
tarafından
Nowzaradan vurdu gol oldu :D
-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından

Bende neden almıyorum yaaaa:)

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Dur kızma küsme ama biraz acı konuşayım, demek ki vermek istemiyorsun canım. Arkadaşım da 100 kilo civarı kilo vermek istiyor yemiyorum bile diyor hatta beni inandırmak için yanımda bişey de yemiyor. Ama kendini nasıl kandırıyor bilmiyorum. Çünkü çöpleri aynı yere koyuyoruz ve görmüş oluyorum,  dışarıdan gelen abur cuburun haddi hesabı yok. Gelsin Burger King gitsin pizza kolalar. Onlar olmasa makarna yapıp yiyor. Doğum yapalı 2 yıl oldu kadının biri sen hala doğurmadin mi dedi çok üzüldük. O boğaz tutulacak başka yolu yok. 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Malesef bende öyleyim biliyormusun hamileyken bana diyorlardı sen bukadar kilo aldın veremezsin 72 yle hamile kaldım  89 la doğuma girdim doğum yaptığımdan belli ekmeği baya kıstım sadece kahvaltıda 2 tane tam buğday ekmeği yiyorum şimdi de aralıklı orucu basladim 2 haftadır filan hamile kaldığım kiloya düştüm bile 5 ay oldu doğum yapalı 71.98 kiloyum ve hala devam edicem ınşaallah niyetim 60 
(2,052 puan) tarafından
Ve sende istersen başarırsın ilk önce kafada bitirmek lazım eğer birseyi canın çekerse sadece nefsini koreltmek için ucundan biraz ye dikkat et ve kaç kilosunki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 140 göst.
0 oy
12 cevap 291 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...