+1 oy
731 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
O kadar doluyum ki kalbim sıkışıyor kalp krizi geçireceğim nerdeyse . Kızlar önceki postumu bilen bilir eşim bankacı bir kıza özel durumlar paylaşıyor vatsaptan diye bugün sabah da en güzel resimlerinden birini koymuş altına da açık açık " benim durumum herkese kapalı bir sana açık " yazmış . Kadından mesaj bekliyo nedenini çözemedim. Bugün olmasa yarın yazar kadına dayanamayıp . Anneme anlattım çocuk var boşanma diyip duruyo öyle zoruma gitti ki tansiyon nabız fırladı kendime gelemedim 1 saat . Ne demek boşanma ya ne demek anasından ayrı eziyet gördüm oğlundan ayrı nasıl geri döneyim kaynana evine . Korkma başına kalmam giderim dedim çıktım odadan kaynanam akşama kadar küfürler hakaretler ediyo oğlu da şimdi aldatıyor oh ne güzel dünya ama ben boşanmıyım öyle mi 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Whatsap durumu sadece bir kişiye özel mi yapmış? Yani bunu sen gördün mü ? 

Eğer öyleyse yazıklar olsun vallahi ne dicegimi bilemedim.
(8 puan) tarafından
Evet sadece o kadına açık yapmış
tarafından
Kredi vs demişsin. Acaba bankacı kız ilgilendi diye kocan saçma sapan triplere girip umutlanmasin ?
(8 puan) tarafından
Kredi almaya degilki babasının 2 binlik kredi kartını kullaniyo ödeyemedi borcu onun için konuşmuştu kadın her müşterinin numarasını niye kayıt ediyor ki . Kadına yavşıyo da işte mesaj atmasını bekliyor kendi yazmiyo niyeyse
(2,803 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm nedense bankacılar biraz fazla ilgili oluyor müşterilere eşi başka yöne cekmiş olabilir cunku bayan mesaj falan atmamis  adama kendi kendine gelin güvey oluyor esi
(8 puan) tarafından
Aynen öyle kendisi bilir valla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Annenin akli yerindemi ne sacma bi durum bu yaninda olmasi gerekirken bide o kayanan kufur edecek annen durak pes 
(8 puan) tarafından
Yerinde değil bence başka anne olsa dünyayı yakardı benim onlardan neler çektiğimi anlatmakla bitmez
+1 oy
(174 puan) tarafından
Adamdaki sayqisizliga rahatligak esine karsi. Seni uzenleri ckar hayatnda. Hayatini curutme onlarla zaten 1kere yasiyoruz bu hayati. Icine edecekleri kadar etmisler. S... Et gitsin. Arsiz
(8 puan) tarafından
Öyle yapacağım
+1 oy
(2,211 puan) tarafından
Açık açık kadının birşeyini yakalarsan yani yazışmalarını falan hangi bankaysa kadını şikayet et, her müşterisinin numarasını kayıt edip konuşuyormuymuş maşallah ne güzel iş 
(8 puan) tarafından
Öyle yapacağım zaten beklemedeyim
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Hepsinin ağzına bı güzel sicarim sonra da çeker giderim kadın sığınmaya bu ne yaa hem aldatacak hem küfür yicem oldu başka 
(8 puan) tarafından
Ah ah riskli gebelik geçiriyorum yoksa ben neler ederim de şimdilik susuyorum doğumdan sonra inşallah
(1,770 puan) tarafından
Kıyamam ya ezdirme kendini kimseye
0 oy
(983 puan) tarafından
Valize eşyalarını doldur defolsun gitsin evden bir gidecek varsa o da kendisi madem öyle niye senle evlendi hadi onu da geçtim niye çocuk yaptı gözü dışarıdaysa dışarıya sende gönder bir gidecek varsa o da kendisi hamile halinle sen nereye gidiceksin akıl var mantık nizam var. 
(8 puan) tarafından
Evimmi var benim kaynana ile beraber oturuyoruz yoksa onu kovardım tabiki ama ev onların ben geldim annemlere
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Karın hamile Allah'ın dan bulsun yaaa 
(8 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Kadın bankacimi?? 

Kadın numarasını al ara eşimle sohbetiniz nedir ki de durunlara sana özel?? 

Eşine de güzel say söv aklını başına alsın. 

Karısı hamile kendini ne b... saniyo da bu havalara girmiş 

Yapıştır lafı acima
(8 puan) tarafından
Suanlık beklemedeyim kadın mesaj atarsa veya eşim mesaj atarda kadın karşılik verirse o zaman ortaya çıkacağım eşimin vatsabı bende aktif eşim salağı bilmiyo bunu
(1,786 puan) tarafından
Nasıl aktif yapıyorsun canım
0 oy
(7,818 puan) tarafından
Senin kocan seytanmis bacım valla ne deyim bankacı kiza da yurumezsin ya kadında da suç var ne diye kaydeder ki rehbere.
tarafından
Silmesi lazımdı karıda da var kasarrlik takip et eşinj her ayrıntıyı ss al karıya özel durum yapmasını bile durum ayarlarından ss al
(8 puan) tarafından
Alıyorum zaten hala üst üste durumlar atığı sadece karıya özel . Ama hala ne o ne de bizimki mesaj atmiyo çekindikleri noktayı çözemedim kokusu çıkar ortaya ama
(7,818 puan) tarafından
Eşine slemedin mi faha ?
(8 puan) tarafından
Niye söylüyüm üste çıkar bir mesaj vs yakalamaya çalışıyorum
(7,818 puan) tarafından
İyi sabrediyosun valla
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O kadar onur kırıcı bir davranışki bu canım Allah sana çıkış yolları göstersin en çok böyle postlar üzülüyorum burnunun direği sızladı imkanım olsada seni yanıma getirsem kuzum
(8 puan) tarafından
Teşekkür ederim iyi niyetiniz için
(14,428 puan) tarafından
Güçlü dur canım vallahi çok üzüldüm kocan biliyomu senin gördüğünü
(8 puan) tarafından
Hayır haberi yok
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla canm bosansan eşek gibi nafakani bebeğin parasinj vercek 1+1 ev tut katlanma bile annende anne olsa keşke ne demek boşanma yaa
(8 puan) tarafından
Annemlede kalmıcam zaten doğumdan sonra ne annemler ne o pislik yerimi bile bilmicek
(3,419 puan) tarafından
Canm o zman evladini alırlar sakın öle bişey yapma çocuk babadan saklanmamali boşanma davası aç mahkeme babaya belirli gün verir görmesi için o günlerde görmek için gelirse göster gelmezse kendi bilir şimdi yeni yasaya göre hangi taraf olursa olsun evladını diğer kişiden saklarsa o taraf dava açarak evladı alıyor (ama sen yeni doğum yapmış Olcan bebeği almazlar die düşünüyorum ama sen yinede tedbirli davran avukata Danış canm sonra zararlı çıkma
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Benim eşimde arabaya sigorta yaptıracakti neyse biri yardımcı olmuş numarası kayıtlıydi kadinin. Kadin da kaydetmiş ama arada sigorta için mesaj atıyordu seninde öyle olmasın ama eşin yol arıyor . 

Kac haftalik gebesin
(8 puan) tarafından
Ona özel resimler durumlar paylaşması benden uzaklaşması normal mi boşanacağım dedim keşke öyle bir iyilik yapsan dedi
(4,911 puan) tarafından
Kocan mi dedi yüzsüz pislik donuna kadar al surundur sen onu şeref yoksunu
0 oy
(264 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ya annen de bir kadın sana destek olmak için neyi bekliyor boşa ama aldattığını da ispatla kuzum elinde delil olsun donuna kadar al bu şerefsizden
0 oy
(118,994 puan) tarafından
yaa bu erkeklerde ne doyumsuz suc kocanda 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Delilleri topla resimleri çek güvendiğin birine gönder saklasın sendede dursun .Annen öyle dedi diye annenle küsme. ******** adam senin değerini bilememiş artık senin onunla işin olmasın parası pulu neyi varsa al çık ama annene git başka yere gitme fikri yanlış hamilesin ana evidir yine en güvenli yerdir annenin varlığı yeter. İlk çocuğunmu canım.
(8 puan) tarafından
Hamilelik sonuna kadar annemlerde kalacağım ondan sonra gideceğim
(1,786 puan) tarafından
Kızım nereye gdeceksin el kadar bebeyle kim bakacak . Naptın şimdi çıktınmı o psliklerin evinden biliyolarmı olanları
(8 puan) tarafından
Annemler dediğim yer öz ailem değil heralde doğumdan sonra da öz annemin yanına başka şehire gideceğim kimsenin bakmasına mi ihtiyacım var iznim bitince işime bakarım çalışırım
(1,786 puan) tarafından
Kendi ailene yakın olacaksan bebeğe bakıcaklarsa tabiki çalış canım güçlü bir kızsın belli sen
(8 puan) tarafından
Tabiki aileme emanet edeceğim bebeğimi teşekkürler
0 oy
tarafından
Bu olayı biliyorum canım eşine aşıri sinirlendim wp webden kendi teline bağla eşinin telini (böyle şeyleri anlamiyorsa öyle yap yoksa bı şeyler sezdigini çakar) sonra yazışma olursa ss al kızı bankaya şikayet et herifine çekişmeli boşanma davası aç donuna kadar al. Bütün delilleri topla ama soğukkanlı olmaya çalış.
(8 puan) tarafından
Vatsabı bende aktif zaten ordan gördüm ben annemlerdeyim o köyde ***** haberim yok sanıyor
0 oy
(17,577 puan) tarafından
Ayy öyle arsız bi kadına bende denk geldim bugün şikayet etsene kadını ben edecem
(8 puan) tarafından
Herhangi bir mesaj vs olmadı olmasını bekliyorum
(17,577 puan) tarafından
Bendede olmadı baktı süzdü bunu başhekime bildirecem
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Hersey tam da canım sormadın mi neden bir tek ona açık durumun diye vercegi cevabı merak ediyorum bu kadar adlîk olmaz ya bu erkekler ne bekliyorlar karın hamile senin çocuğunu taşıyor sen başka. Kadına gönderme yapıyorsun boşuna doğumu bekleme ya bu halde daha.ne kadar bekliceksin ben hergün onun suratını görmek istemem nasıl dayanıyorsun :(( kiyamam
(8 puan) tarafından
Onla beraber değilim ki annemlerde kaliyorum kendisinin vatsabı bende aktif halde kendisi bilmiyo ben burdan görüyorum
0 oy
(616 puan) tarafından
Ben olsam o kocayı boğarım 
(8 puan) tarafından
Canı cehenneme pisligin

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 531 göst.
0 oy
7 cevap 229 göst.
0 oy
18 cevap 417 göst.