0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Burda görüyorum kaynanam bebegime bı çorap bile almadı vs şikayetlerini. Ya kaynana ya anne ya baba hep birinden birseyler bekleniyor ben hiç beklmedim hiç de yapılmadı :D 

Acaba ben mi garibim küçükken babama yük olmama gayesindeydim unide hiç harçlık almadım hep sağdan soldan burs buldum acaba yokluktan mi bu davranış üstüme oturdu yanlış mı yapiyorum

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
En iyisini yapiyosun bosver 
-Reklam-
0 oy
(2,226 puan) tarafından
doğru olan  bu 

kimse bir şey yapmak zorunda değil yok kaynanam bunu almadı şunu almadı . Ama kaynanama temizlik yapmak zorunda mıyım derler 

kimse zorunda değil bunlar içten gelir 
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Bende kimseden bişey istemiyorum ama eşim ailesinden istiyor gıcık oluyorum lafını ediyor kaynanam dediğin gibi bende tek başıma okudum mücadele etmeyi öğrendim ama eşim öyle değil
(5,364 puan) tarafından
Gerçekten aile ilişkisi değişik benim annem öyle dese hayatta bida bişey istemem ki annem benden bişey esirgemez
tarafından
Sana laf gelmiyorsa boşver bu saatten sonra değişmez eşin. Bende kendi annemden dahi bişey istemem olursa yerim olmazsa yemem yani
(5,364 puan) tarafından
Vala Bi çöplerini bile istemiyorum sonra lafını ediyorlar sanki ben istiyorum da bana bişey alalım mı deselerde ben istemiyorum evde var diyorum
tarafından
Sende ben istemedim oğlumuza deyin lafınizi de
(5,364 puan) tarafından
Onu şaka yollu yapıyor bişey desem ben abartmış oluyorum o yuzden bana sorarlarsa alın demem biliyorlar huyumu
0 oy
(808 puan) tarafından
En iyisi yaparlarsa bide mahcup oluyorum eşim de yapmak zorundalar diyo bende hep kendi başımın çaresine baktığım için sanirim
tarafından
Bizimki de ailesine yapmak zorunda olduğunu söylüyor. Sizinkiler daha iyi bence.
(808 puan) tarafından
Kız yok 1verip 10aliyolar bebeğime 100tl verdi ablası  misliyle çıkardı kızına telefon aldırdı oğluna tablet kendine üst bas
tarafından
Oha diyorum
(808 puan) tarafından
Haram olsun benim ve çocuğumun hakki
0 oy
(1,437 puan) tarafından
En iyisi bu zaten canım sonra en ufak bişey de insanın yüzüne vuruluyor sana şunu yaptım bunu aldım falan az olsun benim olsun kimsede söz sahibi olmasın 
0 oy
tarafından
Hayır cnm doğru olan bu çocuk bizim çocuğumuz kimseye dogurmuyoruz ayrıca dünyaya onlar gelmek istemedi biz getiriyoruz bunun içinde kimseden bişey beklememiz sacma
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim ama kıymet bilinmiyor. Biri için ne kadar fedakarlık yapilirsa o kadar kıymetli oluyor o yüzden hicbisey yapilmayinca da ollmuyor. Bir çorap almakla kimse fakir olmaz ama bu düşünmektir , elimden bu geldi deyip değer verdiğini göstermektir. Yoksa bende ev alsın,araba alsın , altın salkım alsın diyenleri anlamıyorum. Ama bana zaten yapılmadı torununa biraz olsun  ozensin elinden geldiğince ufakta olsa bişey alsın isterim . Çocukta der ha babannem dedem bebi seviyor diye. Yoksa lafa gelince herkes herkesi seviyor.
0 oy
(244 puan) tarafından
Normalde usul budur oğlunun, kızının bebeği oluyor ve tabikide bi yardımda bulunacaksın bu bişey beklemek değil ama hoş karşılanacak bir durumda değil ne de olsa onlarında kanından, canından torunları yanı .
0 oy
tarafından
Bende kimseden birşey bekliyorum kimsede benden bir şey beklemesin bence maddi den çok manevi olarak destek olmaları daha iyi
0 oy
tarafından
Doğru olan bu zaten ha gönlünden geçer yapar torununa ama beklemek saçma bence 
0 oy
tarafından
Ben de kimseden birsey beklemem sadece kocamdan beklerim:)))
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Aynı ben de senin gibym

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 216 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
0 oy
13 cevap 376 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (165 puan) tarafından soruldu