0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (1,076 puan) tarafından
Özel okulda calısiyor kendisi yapı geregi de isinin fazlasını yapan biri okuldan eve geliyor tekrar ozel ders isleri veya okula hazirlık isleri sürekli mesgul ben dersem cocukları avmye anca götürür yani tamam beni dusunmüyor da bir insan cocuklarını da mı düsünmez cocuklarini gezdirmekten anladıgı annesigil kac kez konustum tartıstm kavga da ettim yok yine aynı devam benim kimsem yok gorustugum gittigim vs  çocuklarla evde olmak farkli seyler yapamamak gezememek beni cok yıpratıyor sanki esir hayatı gibi ya  calisma hayatına atılmka istedim ama cocuklar oldu büyüteyim derken cok yoruldum ve yıprandm ne yapacgm benim gibi olan var mı arkadslar gercekten ona bagimli olmaktan sıkıldm 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eve iş getirmesi için elektrik direkleri söküp eve girdirmesi gerekiyor onu da yapamaz:D maalesef benim eşim de çok gezmeyi sever ben de bu huyundan şikayetçiyim

(1,076 puan) tarafından
Tam tersi bi durummus bu da benim durumdan iyidir ama sizinle geziyorsa daha ne olsun
tarafından
Arkadaş ortamı yok zaten canım bizimle geziyor zaten ama bazen çok abartıyor işten gelip başlıyor hadi kalk gidelim gidelim e yorgunsun da otur evinde ben sevmiyorum fazla gezmeyi
tarafından
Benmkininde eve iş getirmesi için arabaları eve sokması lazm sokamıcağı için sorun yok esroş :)
tarafından
Şanslıyız o zaman gözdem ❤️
(13,202 puan) tarafından
Kız Esra benim üzgün yüzümü güldürdün Allah seni de güldürsün ❤️
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kendin niye dışarı çıkıp gezmiyorsun da eşini bekliyorsun benim kocamda iş iş iş para benim hesapta birikir istediğim yere keyfim nereye isterse giderim 
(1,076 puan) tarafından
Kış zamanı arabayla gidilebilecek yerlere onu bekliyrm mecbur ehliyetm yok iki cocuk var
0 oy
tarafından
Ehliyet al arabayı kullanmayi öğren sonra kim takar Yalova kaymakamını Fink Fink gez dolaş çocuklar ile 
(1,076 puan) tarafından
Bende öyle dusünyrm sonra kim ne yaprsa yapsn o zamana kadar kafayı yemezsem tabi
0 oy
tarafından
Benim eşim de çok iskolik ben sorun yapmıyorum onu beklemiyorum bir yerlere gitmek için ben alıp çocuklarımı geziyorum ben onsuz da gezebeldigimi bildiği için bize daha çok zaman ayırıyor onu beklersem ohoooo ayda yılda bir dışarı çıkarız 
0 oy
(589 puan) tarafından
Yıllarca özel okulda çalışmış biri olarak söylüyorum çok zor bütün gün okulda hem idare hem veliler arasında kalıyorsunuz sonra eve gelince de iş bitmiyor ertesi gün hazırlıklar sunumlar evrak işleri devamlı çünkü her ayrıntıyı rapor etmeniz gerekli veliler zaten durmaz gece 11 12de  ararlar yani elinizin işi kolay değil bence siz kendiniz gezin çocuklarınızı alıp çıkın. Benim eşimde tam bir iş kolik gecelere kadar çalışır ben hep çocuğumla ya da arkadaşlarımla çıkarım gezerim kafama göre ilk başlarda çok üzülüyordum şimdi hiç takmıyorum böyle de çok mutluyum sıfır beklenti,:)
(1,076 puan) tarafından
Canm bende o isin icindeydim biliyrm anliyrm ama hafta sonlari var mesela onu da dolduruyor yani kendisiyle alakali bir sorun bende arkadas ortamim yok dedim ya yalnizm araba icin ehliyetm yok hani rahatca gezeyim bir de iki cocuk ins bende o günleri gorurum
(589 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz insanın biraz içinden gelecek kimi sevmiyor işte hep çalışmak istiyor. İnşallah her şey gönlünüzce olsun...
0 oy
tarafından
Eve iş getiremez çünkü makinayı kucaklayamaz 
0 oy
(373 puan) tarafından
Benim eşim öyle ama kimseyi beklemiyorum arabaya atlayıp geziyorum valla erkek Fatma derler hatta her işimi kendim hallediyorum:))
(1,076 puan) tarafından
Ne guzel darisı basima hata ettim ben zamninda ehliyetimi almadgm icin
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Galiba bu konudan bi tek ben muzdarip değilim yalnız olmadığıma çok sevindim:((
(1,076 puan) tarafından
E napacgz biz böyle ya :(
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Benim eşimde iş kolik babalık izninde bile ya iş yerine gitti yada evden bilgisayarla yönetti 
0 oy
(601 puan) tarafından
Ben ben benim eşimde öğretmen valla yüzü nu zor görüyor um 
0 oy
(427 puan) tarafından
Yanliz degilmisim demek ki benim herifte ayni byle hic wosyal hayati yok full isle mesgul olur bığtim yani bığtımmm :/
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Aha aynı  ben .. benim eşim esnaf mağazamız var işi eve getirir artık ainirlendigimi farkedince bu elbiseler nasıl isteyelim mu mağazaya  ;)
0 oy
tarafından

Benimki öyle şuan arkamda elinde telefon ameliyat videoları izliyor kendisi baytar :D doyamadı işe 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde dnysl (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir5 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zeynepmutlu (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 344 göst.