0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 6 aylık diyebilirim artık 177 günlük öksürüğü var uyanıkken bişey yok uyudu mu başlıyor çocuğum uyuyamıyor hele ki geceleri içim eridi artık ya balgam var sanki boğazında temizliyorum o an rahat 10 dk sonra yine aynı öksürürken de emziği çıkıyo ağzından başlıyor ağlamaya uyanıyor sonra da uyuyamıyor bi daha zeytinyağı ve sarımsakla yapılan bişey varmış ayaklarına sürülürmüş yapan var mı nasıl oluyo bebeğim küçük mü yapmam için 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Odanın nemi yüksek olabilir mi boğazı burnu kuruyordur belki.  peteğe ıslak havlu koyabilirsin.
(147 puan) tarafından
Peteğenıslak havlu koyma daha çok nem yapar dediler bana yaa
-Reklam-
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Doktora gittiniz mi
(147 puan) tarafından
Pazartesi gitcez devam ederse doktorumuz yokmuş pazartesi gel dedi videosunu falan attım rahat ol dedi
(15,168 puan) tarafından
O öyle dediyse yapacak bişey yok. Bı havluyu utuleyip göğsüne koyun. Sıcak tutar. Sarımsaklı zeytinyağlı karışımı yaotim ben. Direkt işe yaramadı. Ama birkaç gün sonra geçti öksürük.
0 oy
(482 puan) tarafından
Gece ne olursa olsun gece ışığı dışında lambayı yakmayın. Gürültü ses yapmayın. Rahat uyku uyumasını istiyorsanız konforu sağlamak zorundasın canjm .Ben öksürüğü olunca bu kürü yapıyorum. İnan çok faydasını da gördüm. Ates dusurmede bile etkili. Hasta olup antibiyotik içerken bile öksürük olursa sur. Ben gece yatmadan önce bir dis sarımsağı eziyorum içine az biraz göz kararı z.yagi koyup karıştiriyorum.  Bebeğim uyumadan önce ayaklarının altin  sürüp çorap giydiriyorum. Bu şekilde sabaha kadar yatar. Sabah çorabı değiştirp temiz çorap giydiriyorum.  Bebeklerimiz üstü açık yatıyor üşütmesi cok normal oluyor bu yüzden gece muhakkak uyku tulumu giydir bu sana ozellikle tavsiyemdir ,
(147 puan) tarafından
Uyku tulumu çoktan alcam da eşimin keyfi gelirse inşallah hani zaman oldu hala alcam yani kendisi mışıl mışıl uyuduğu için haberi yok hiç bişeyden kafayı yemek üzereyim artık stresten yorgunluktan ne halim kaldı ne sütüm kaldı yaa
(482 puan) tarafından
Asagi yukarı 80 100 arasi  ben öyle cok kalin da almadım canım  1.5 trog ebebekten almıştım. İçinede pijama takımı giydiriyorum sıcacık yatıyor. Bence esine saha fazla baskı yap. Hasta olunca daha kotu ya .bak öksürüyor :( Allah vicdan versin esine ne deyim. Stres yapma sütü inan çok etkiliyor. Ben de stres yüzünden sadece 12 ay emzirebildildim  sonra sütüm azaldı bebegim emmedi.
0 oy
tarafından
Malesef bende bı çözüm bulamadım en son doktora gittim klamer diye antibiyotik yazdı o iyi geldi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 193 göst.
0 oy
2 cevap 148 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
0 oy
1 cevap 84 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap