0 oy
1,182 göst.
Aile kategorisinde (849 puan) tarafından
Kızlar oğlum 4.5 aylik aşırı ağlak bir çocuk Rabbim canına zeval vermesin tırnağına taş değmesin ama akillansin artık sabah uyandigiyla gece yatana kadar hep ağlar pozisyon da kucaga alışkın bir süre sonra kucakta da sıkılıyor saçlarımı bile baglayamiyorum kollarımın ağrısından sallanmaya alışık sürekli besik sallamaktan kollarım da can kalmadı gündüz uykusu en fazla 10 dk sallarsan uzun uyuyor ama hicmi yemek yapmıcam ev temizlemicem inanın çoğu zaman yemeği eşim işten gelince yapabiliyorum geceleri 1 saate bir uyanıyor tekrar dalına kadar salla babam salla inanın aşırı bunaldım emzirmesem soluğu direk psikiyatride alacağım kendime yetemiyorum psikolojikmen oğluma yetemiyorum resmen evim içler acısı o halini gördükçe daha beterim ağlamaktan helak oluyorum ne zaman düzelir sizce özellikle tecrübeli anneler ne olur birşey deyin :/

21 Cevaplar

0 oy
(318 puan) tarafından
Emzik ver karşısına da ben bir elma kurduyum şarkısını aç benimki de ayyynı anlattığın tek çözümüm bu
(849 puan) tarafından
Çok sikilgan canım benim sipam 5 dk sonra sıkılıp ağlamaya basliyor :))
(318 puan) tarafından
Benimki de öyle hicbir sarkıyı 2.defa dinlemez. Bence bir dene. Çare arıyorsun nasılsa değil mi. O olmaz bu olmaz diyerek susturamazsın Ki. Denemekten zarar gelmez 2 dakikalık şarkı :)
(849 puan) tarafından
Deneyeyim hemen :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde 3mhnads (1,954 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 308 göst.
0 oy
22 cevap 1,486 göst.
3 Eylül 2019 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu