0 oy
986 göst.
Diğer kategorisinde (1,349 puan) tarafından
Kizlar ben evde normal pijama eşofman giyerim ama eşim sanırım böyle giyinmemi istemiyor bana bu ne işte hastane pijaması gibi diyor ve ya güzel şeyler giysene ne bunlar diyor bu iki üç defa oldu siz evde ne giyorsunuz Allah aşkına yani normal pijama giyiyorum kimisi çiçekli kimsii çizgili ama hepsi de uzun kollu ve bol. Ben dar giyemiyorum tayt falan sıkıyor beni rahat edemiyorum. Yazin askılı pijamalarim elbiselerim var onları giyiyorum ama kışın ne giyecem üşürüm yani. Bende ona sen evde robdöşambr giy ondan sonra benim kıyafetine laf et dedim ama kafama da takılmadı değil. 

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alt üst pijama giyinirim evim sonuc olarak nasıl rahatsam öyleyim:)) ya bu eşler herşeye karışır oldu beee:) sanki biz onlara şunu giyme bunu giy diyoruz:) takma salla
(1,349 puan) tarafından
Seni kalben artiliyorum :D
tarafından
Teşekkür ederim bebeğim :) evde dolaşırken değil ne zaman yatağa girerim o zaman karışmaya hakkı var :) salsınlar bizi bir ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla dizleri çıkmış çiçekli böcekli pijamalar Polar donlar bana da çok itici geliyor hiç sevmem ben tesetturluyum evin içinde genelde tayt üzerine salaş tunik giyerim çokta paspal dolanmayi sevmem
(1,349 puan) tarafından
Benimde giyim tarzını değiştirmem gerekiyor ben paspalim açıkçası çocukluktan gelen birşey ama bu.
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Ben tayt gyerim uzerine tisört kendimi daha iyi hssedyrum
0 oy
(606 puan) tarafından

Eşofman.. Tayt. Pijama. Bunları giyerim. Evde rahat giyinmeyenide ne bilim:D

0 oy
tarafından
Bir benim kocam mı hiç karışmaz yaa her türlüye okey kıllı bile olsam sjdjsj
(1,349 puan) tarafından
:D bende kılı hiç sevmem bak bı ona dikkat ederim
(754 puan) tarafından
Hahahahah benim esimde killarima giyimimi ve sacaklanmis saclarima karismaz :D
0 oy
(3,799 puan) tarafından
Benim eşimde evde başınida ört başörtü daha güzelsin diyo aman oda pek istemiyo ama onu kafaya takamam bütün gün ewdeyiZ
(1,349 puan) tarafından
Ay evde de başörtüsü örtülür mu canım saçların hava alması lazım
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kız bende aynı 2.gebeliğim zor gecince farkında olmadan kendimi salmışım aynı söylenmeye başladı o gelecegine yakın üstümü güzelce değiştirip hafif ruj rimel sürme çekiyorum napayım istiyor adam. Zaten yemek çay şu bu derken en fazla 3 saat öyle duruyorum sonra pijamaları çekiyorum :)) sende öyle yap bari
0 oy
tarafından
Tayt giy dicem ama sevmiyormussun. Hani kadife gibi parlak pijama eşofman takımları varya bordo ya da lacivert ondan al o güzel olur
(1,349 puan) tarafından
Hem sıcak tutar onlar iyi olur
tarafından
Evt güzel görünüyor onlar kalın değil öyle ince yeri
0 oy
(567 puan) tarafından

Ay evde pijama giyen de ne biliyim kendine kadınım demesin :D ben her zaman abiye giyerim olmadı saten gecelik oda olmadı jartiyer saçlarımda hep yapılıdır ee makyajımda hep olur ama bunlara dikkat edelim :D kız desene evde ne giyicem diye tövbeee bu adamlar da ne yapacağını şaşırdı valla bende bildiğin pijama giyiyorum yani 

(1,349 puan) tarafından
Başta ciddisin sandım Allah Allaahh diyodum sonra anladım :D kız dışardan görüyorlar millet bu soğukta göbeği kıçı açık geziyor evdekide öyle olsun istiyor ama ben üşürüm,:D
(567 puan) tarafından
Gene senin kocan söylüyor benim kaynana gidip gelip niye sürekli evde pijama ile geziyorsun deyip duruyor evde ne giyeceğim Allah aşkına ,:-D:-D:-D
(1,349 puan) tarafından
Kiiiizzz benim komşum bile dedi bana sabah caliyom kapını pijamayla akşam caliyom pijamayla aciyon kapıyı diyor. Sanane yaaa :D
(567 puan) tarafından
Bu insanlar evde gerçekten ne giyiyo çok merak ettim :-D:-D ay valla ayıp olmasa dışarıda pijamayla çıkarım ki kışın markete falan çıkarken pijamayla gidiyorum valla :-D ay akşama kadar ev işi yemek çocuk üst baş mı kalır napıcam başka yaniiii
0 oy
(5,190 puan) tarafından

Seni çok iyi anlıyorum bende aşırı rahatıma düşkünüm bol giyerim yani bol giymeyi seven.bir insan için tayt nasıl bir eziyettir bilirim :D

(1,349 puan) tarafından
Çok sevindim o zaman tayt giy sende demedigin için :D
(5,190 puan) tarafından
Ayy yok bende bazen özenip giyiyorum yok bacin bizlik değil:D
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Vala bende öyle giyinirim pijama vs . Esin demek ole görmek istemio canım taytlar var aslında likrali rahat onlardan alabilirsin 
0 oy
(754 puan) tarafından
Bazen esofman bazen pijama falan yani kot pantolin yads boydan elbise giyip totomu dondutacak halim yok esimde sikayet etmez hatta degisik.giysem.bu.ne git pijamani.giy der :D
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Moduma göre giyiniyor um cnm:))Esin diyorsa giyin bence farklı şeyler demek öyle istiyor değişiklik iyidir
0 oy
(1,667 puan) tarafından
canim internette cok göruyorum o kadar şık esofman takimlari varkionunla normal bi gunde disarida yürüyüs icin bile giyinebilir  onlardan tercih edebilirsin pijama falan da giyme ben bile görsem bayardi beni herhalde 
0 oy
tarafından
Vallah bacı , don, pijama , eşofman ne varsa giyiyorum, çocuktan kendime bakacak zaman yok .
0 oy
tarafından
Valla kış soğuk dinlemem full askılı şort yada tayt askili yada mini eĺbiselerim var hep oyle gezerim evde.  Kazak giyinemem zaten kalın şeylerde giyemem daralti gelir bana. Eşin oyle istiyorsa giyin canim ev sicakligi nasil 
0 oy
(3,241 puan) tarafından
Tayt giyiroum canım eşortman falan evde 
0 oy
tarafından

Askili elbise giyerim yada siyah parlak tayt ustune askili badi giyerim  maksam yaparim hafif parfüm  sikarim krem surerim harika kokarim esimde bayilir hep oyizden cilve yapar yanasmaya çalışır :D

0 oy
tarafından
O zaman o da smokin  giysin. Göz zevklerinden konu açılmışken.

İlgili sorular

+1 oy
52 cevap 1,563 göst.
2 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 301 göst.
29 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevecen anne (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 398 göst.
14 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,299 soru

11,882,746 cevap

36,003 kullanıcı

...