0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
Sorum başlıkta anneler 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac aylik?.....
(909 puan) tarafından
20 aylık gün aldı canım
tarafından
Benim oglum 6 aylikken gecirdi covid. Zaten bi ilaci yok bebekler icin. Atesi takip ettik. Ates artar oksuruk solunum guclugu baslarsa getir demisti doktor cok sukur olmadi.
Bagisikligini guclendiren seyler yap ver. Kemik suyuna corba, meyve. Bi de bol sivi ver. Ates yukseldi mi ates dusurucu. Baska da cok yapacak birsey yok. Allah sifa versin bir an once insallah
(909 puan) tarafından
Amin canım inşallah iştahsızlık başladı doktor 3 gün içinde ilaç verip te ateş düşmez ise getirin dedi. Tek korkum ciğer inmesin öyle olursa evladım kurtulamaz çünkü anne karnında pulmoner sektetrasyon tanısı koyuldu. Doktor dikkat edin dedi. Allahım evladımı bana bağışlasın tüm annelerin bu arada
tarafından
Ah canim yaaa extra dikkat edin kotuyu dusunme cocuklar cok gucluler cok direncliler. 1 tas corba icse az bisi agzina tiksan yeter ona..ates kritik evet birkac gun takip gerek Allah korktugunuzu yasatmasin sifasini versin insallaj
(909 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Allah evladı ile sınamasın kimseyi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(909 puan) tarafından
Amin inşallah sağol canım
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Semptomları ne
(909 puan) tarafından
Yüksek ateş iştahsızlık burun akıntısı öksürük hapşırma boğaz ağrısı
(8,343 puan) tarafından
Hepsı için geçmiş olsun yavruya dogal recete istiyosan alerjık bır cocuk degılse bogazı ıcın karadut pekmezı zencefıllı bal oksuruk ıcın sarımsaklı yağ ayak altına surulecek ayrıca gogsune karabiber ve balı karıstırıp sürebilirsin.Corek otu yagı ıle eklemlerını ovabılırsın burnunu 3 kere mutlaka aspıre et temızle.oksuruk ıcın ayrıca prospan sanırım ondan alıp kullanabılırsın dedıklerım gecırmezse bırde d vıtamını kullanın mutlaka welcare ocean gibi markalardan yemek ıstemezse zorlamayın onun dısında sıvı besleyın susuz kalmasın cok gecmıs olsun
(909 puan) tarafından
Çok sağol canım prospan kullandım biliyorum ama doktor bize sonuç çıkana kadar sadece ateş için calpol verin dedi. Şimdi az önce sonuç çıktı. Bakalım ne diyecekler sağlık sorunlarımız olduğu için bide kalp deliği henüz kapanmadı. Anlıyacağın bir çok hastalık var bizde
(8,343 puan) tarafından
Cok cok gecmıs olsun ya Yavrulara şifa versin rabbim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Oglum 9.5 aylıktı pozitifti 1 gece ateslendi 38 39 larda dönüşümlü agri kesici ates düşürücü verdim o kadar bizde pozitiftik özellikle bisey yapmadik
(909 puan) tarafından
Semptomlar önce bi gerzek görümcem var ondan başladı ailecek corona olduk. Kendimi geçtim evladım canı yanıyor
(7,654 puan) tarafından
Bizimde esimden geçti bize iki doz sinovac asiliydim o aşısızdi
Allah evlatlarimizla imtihan etmesin canım dr bize bebeklerde pek etki olmuyor dedi hatta sordum havale olur mu olmaz dedi
(909 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah dua ederken bizede yer ver kimin duası kabul olur bilinmez.
(7,654 puan) tarafından
Kalbini ferah tut canim bizim 30 aralıkta bitti karantinamiz
(909 puan) tarafından
Sağol canım sizede geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Peki hangi şikayet ile doktora götürdün de pozitif çıktı söyler misin bizde bilelim. Ve oğluna bağışıklığı güçlendiren şeyler ver tavuk balık bol bol meyve ve mevsimi olan sebzeler. Örneğin brokoli karnabahar havuç turp vs
(909 puan) tarafından
Canım oğlumda ilk durgunluk ve halsizlik ile başladı. Öğlen uykusuna yaptırırken baktım inliyor Bi dokundum ateş yükselmiş baktım 38.buçuk.ateş düşürücü verdim. Onun dışında iştahsızlık yorgunluk öksürük burun akıntısı hapşırma. Ve yüksek ateş. Şuan iştah hiç yok
tarafından
Hımm anladım. Geçmiş olsun tekrardan
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Çocuğum yok daha doğmadı ama bildiklerim beslenme açısından bol sebzeli bol sarımsak soğanlı çorbalar kemik sular kella paça çorbası gibi yumurta süt bal Taze sıkılmış meyve suları c vitaminli canım inşallah hemencik atlatır
(909 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsin bebeğin inşallah canım. Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 82 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
0 oy
18 cevap 223 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy