0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (547 puan) tarafından
Kızım 2 buçuk yaşında halen geceleri 2-3 kere uyanıyor,bazen hemen uykuya dalıyor,bazen de biraz zaman alıyor,bazen de korkuyorum diyip illaki bizimle uyumak istiyor :) sizin bebekler ne durumda? Kaç yaşındayken geceleri kesintisiz uyumaya başlarlar? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım iki yaşında hiç uyanmaz 
tarafından
Masallah de len
tarafından
Hahah masallah ama.bebeklikten gelme hiç doğdu doğalı böyle emzirirken bile uyanmazdi oğlumda aynı şekilde bir emmek için sesler çıkarır ama ağlamaz :)
(547 puan) tarafından
İyi seninki doğdugu günden böyle demek ki :)
(2,165 puan) tarafından
Benm bebe de 4 buçuk aylık henüz geceleri acıkınca uyanıyor yani 2,3 defa ,  emzirdikten sonra gazını alıp Bırakıyorum yerine gözler kapalı uyuyor hemencik :)) maşalah diyek bari :)
(547 puan) tarafından
Maaşallah canım. benim kızım 1 yaşına kadar falan hiç uyanmazdi,çok nadir, ilk aylarda daha çok ben uyandiririm 2 saatte bir emsin altını alayım diye. Sonra biraz büyüdü gene iyidi uykusu. Son zamanlarda işte ne olduysa bazen kalkmaz, bazen 2-3 kere kalkar,bazen gelip bizimle uyumak ister falan.
-Reklam-
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Yarın iki yaşında olacak keyfine göre vala istedimi sabha kadar uyuyo bazen uyumuyo
(547 puan) tarafından
Ya kafaya göre takılıyorlar :) benimki de bazen hiç uyanmaz,bazen 2-3 kez kalkar değişik vallahi.. hayırlısı bakalım
(7,249 puan) tarafından
Ben çözdüm benimkini vala gündüzleri öğlen uykusundan sonra yorulmasa gece uyumuyo bende yoruyorum dışarıya çıkartıyorum ev işlerinde yarım etiriyorum
(547 puan) tarafından
Valla canım benimkide çok cok hareketli dışarıya cikmazsak bile evde sürekli oynar zıplar bana yardım eder falan. Bazen uykum var diyor çok güzel uyuyor,bazen de hiç uykusu gelmiyor zor uykuya dalıyor.
(7,249 puan) tarafından
Çocuk cnm ben bazen onu izlerken yoruluyorum onun nasıl yorulmadigna şaşırıyor um valahi
(547 puan) tarafından
Ya vallahi billahi, enerjileri bitmiyor maaşallah :)
0 oy
tarafından

9.5 aylık bebeğe bende bunu soruyorum :D

(547 puan) tarafından
:)) seninki daha küçükmüş emiyordur kalkması beklenir tabi biraz daha
0 oy
(119,070 puan) tarafından
23 aylik hic uyanmaz ☺
(547 puan) tarafından
Maaşlallah inşallah da böyle devam eder canım :)
(547 puan) tarafından
Benimkide p aylarda hiç uyanmazdi nerdeyse,az büyüdü değişti huyu :) bazen uyanıyor bazen uyanmiyor kafaya göre
0 oy
(479 puan) tarafından
Benimki 2,5 yaşında yanımda yatıyor asla ayrı yatmak istemiypr yanımda yatarsq kesintisiz sabah 10 kadar uyuyor
(547 puan) tarafından
Benimki de öyle yanımda uyudu mu hiç sorun değil ama kendi yataginda bazen hiç uyanmaz bazen 2-3 kere kalkar :)
0 oy
tarafından
21 aylik emmeyi kestim ona rağmen 4 5 kere kalkiyo
(547 puan) tarafından
Doğrudur canım benim ya. Allah yardımcımız olsun :)
0 oy
tarafından

1 yaşında geceleri sürekli ağlıyo :(

(547 puan) tarafından
İnşallah geçer canim
0 oy
(3,031 puan) tarafından
1 yaşında çoğu zaman uyanmaz canım. Bir kaç aydır bu şekilde. Uyansa bile kucağıma alır uyuturum. Birazda gündüz uyuduğu uyku ile alakalı oluyor. Uyku düzeni bozulduğu zamanlarda daha çok uyanıyor. Emiyorsa o yüzden uyanıyor olabilir. Oğlum mama ile besleniyor. Acıkana kadar uyur. Diş dönemleri hariç. O zaman huysuz ve çok uyanan bir bebek oluyor. 
(547 puan) tarafından
Yok emmeyi bırakalı oldu canım. Son birkaç aydır hiç uyanmazdi nerdeyse,bu aralar gene dediğim gibi 2-3 kere uyanıyor,bazen uyanmiyor. Hayırlısı bakalım')
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kızım 6 yaşında 3 yaşında tamamen bıraktı 

Oğlum 2 yaşında bir kez kalkiyo sadece oda 10 gündür böle düzene girdik şükür 
(547 puan) tarafından
Maaşallah canimm  inşallah benim kızımda 3 yaşına kadar güzelce hiç kalkmadan uyumaya başlar :).
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Askom bnmkide 2.5 yaşında gece 2 kere kalkıyor onceden cok iyi uyurdu uyanınca sallanmak istiyor oyle
(547 puan) tarafından
Benimkide son aylarda falan iyidi çok nadir uyandırdı,bu aralar dediğim gibi bazen kalkmiyor bazen 2-3 kere kalkıyor. Bazen de illa ki yanımızda uyumak istiyor :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
0 oy
18 cevap 183 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Syma (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 299 göst.

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...