0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kızım 29 aylık memeye çok düşkündü 5 gün oldu kestim gün içersinde ilk günden beri hiç istemedi ama gündüz uyumasını bıraktı resmen gece 12 gibi uyuyor ve uyurken hircinlasiyor ne pış pış ne sallama ne de biberon kabul etmedi ağlıyor saçlarımı yoluyor kulağımı çekiyor yanına uzanıyorum bir kaldırıyor zorla bir yatırıyor :) ya bu durum ne zamana kadar böyle devam eder sizce

2 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun bacım sabır sabır sabır. Unutma cennet annelerin ayaklarınin altında. Boşuna anne olmadık 
(442 puan) tarafından
Vallahi öyle canım sabır etmeye çalışıyorm çok şükür bugünlerde geçer
-Reklam-
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Sanki postu ben acmışım1 saat oluyo uyuyalı düşman olduk sanki beni görmek bile istemiyo bensizde uyumuyo gece meme emme saatinde kalkıyo oturuyo uyumuyo geri ilk dogduklarında emsin diye ugraş sonra bıraksın diye sürekli acıktım diyo ama hic bişey yemiyor 30 aylıgız bizde umarım cabuk atlatırız canım
(442 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşıyoruz demek ki canım benim kız uyanmiyor çok şükur artık önceden sürekli emmek için kalkardı uyuturken çok zorlanıyorum bende ins çabucak atlatırız..
(1,034 puan) tarafından
6 gün oldu bizim daha zorlaştı sanki dudagı felan yara oldu kuzumun meme istemiyo ama üzülüyo belli uykuya dalamıyo bana emzik al baba diyo şaşırdı Biberonda almıyo elinde suluk3 suluk su iciyo akşama kadar inşallah canım
(442 puan) tarafından
Aynı zamanda başlamışz canım bizimde 5 gün oluyor oyy kıyamam zor geliyor onlarada bırakmak bana yapacak birşey yok keşke biberon alsalar benimkide akmıyor hicbirseyde yaptırmıyor sallama faaln yani emzik alamayacaksınız demi birde onu bıraktırma ya çalışmak zor olur
(1,034 puan) tarafından
Yok kız alırmıyız koca kız okula gidene kadarda emzik emer kesin yaz günü olsaydı keşke diyorum parka felan götürürdük çocuklarda sıkılıyor evde bence bu yüzden zor oldu bide gögsüm agrıdı yeni yeni geciyo
(442 puan) tarafından
Aynen ya yaz gunu olsa parkta unuturlar iyi olurdu gündüz uyuyor mu peki bir de uyuturken nasıl uyutuyorsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.