0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,122 puan) tarafından
Kızlar 24 haftalik hamileym 2.ci gebeliğim ilk doğumum norml oldu Allah izin verirse bi sorun çıkmazsa inşllah buda norml olack . Rüyamda normal doğum yapyordum ayakta hmde agrım sızım yoktu ama doktor bna ikin diyodu ikiniyordum neyse bi gozlermi açtımki uykuda gerçekten ikiniyordum kendimi zorluyordum.  O kdr tuhaf oldumki ilk gebelikte aklma hiç gtrmyodm tecrubesizlk bide smdi başıma ne geleceğini bildiğim için kafama takyorm doğumu. 

4 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Daha yaklaşık 10 hafta rüyanda doğurursun:D 

Bilinçaltı
(1,122 puan) tarafından
Ay sorma çok garipti yaaa tek isteğim sağ şalim doğmak:)
-Reklam-
0 oy
(2,481 puan) tarafından
Sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanır rüyada doğum yapmak inşallah bütün sıkıntın derdin biter gider :) 
(1,122 puan) tarafından
Aminn inşallah cnm inşallah rabbim kimin sıkıntısı derdi varsa alsın götürsün inşallah:)
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Bende hep rüyalarımda ağrısız sancısız doğum yapıyordum: )
(1,122 puan) tarafından
Yaaa ne guzel vlla cnm bunda bnde gördüm ya ilkinde sezeryan norml karişik görüyordum en son norml doğum yaptm şükür dogumumda zor degldi inşallah buda ağrısız kesisiz doğum olur çok istyorm
(7,728 puan) tarafından
Inşallah canım ıkinci doğum daha kolaydı benim
(1,122 puan) tarafından
Yaa ne güzel inşallah benmde öyle olur ya :( korkyorm inanki genede
(7,728 puan) tarafından
Insan korkuyor 3 doğum yaptım hep çok korkuyordum
(1,122 puan) tarafından
Demi insan korkyo vllahi hayrlisi ne diyelm rabbim herkese kolay doğumlar nasıp etsin inşllah
0 oy
(120 puan) tarafından
Canm bende 23 haftalk hamileydim ruyamda kanamam oldugunu ve bir adam bebegimi eline alms bu senin bebegin dedi bende dedim ki yok o benim bebegim degil bebegim halen karnmda bebegim erkek dedim affersin vajinamda bòcek gibi birsey geldi ruyada ama  arada 1 hafta gecti 24 haftalk ken kaybettim gercekten de erken dogum oldu
(120 puan) tarafından
hocaya sordm dedi senin bebegini senden alan bazi varliklar var dedi 24 haftalik bebegimden ònce de 19 haftalk bebegimi de kaybettm
(1,122 puan) tarafından
Yaaa öylemi çok sasrdm cnm ya inşllah bidaha kaybetmezsn bebeklerini ya.
(120 puan) tarafından
insallah canm hamile kalamiyrm bu sefer ya sıkntlar ard arda geliyo
(1,122 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamnda kucağını doldursun inşllah cnm bnm Allah büyüktür olur inşllah cnm
(120 puan) tarafından
insallah en bùyuk hayalim anne olmak dua edin bana insallah adet olmam 5 gùnm kaldi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,713 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
19 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.