0 oy
363 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
B12 26 agustos ta baktırdım düşüktü ilaç kullandım 120 lerden 500 lere çıkmıştı 1 ay olmadı daha 2 gün önce tahlil yaptırdım yine düşmüş. İmom da kullanıyorum ayrıca ve ona ek apikobal adında 1 kutu b12 içtim. Yine 120 lerde 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tatlim demkki igneye gecmen lazim aynisini yasiyorum cunku 60 kadar dusmus hemen enjeksiyonla tedaviye basladik
tarafından
İğne için fazla doz gerek yok dedi aile hekimi apikobal diye hap verdi. 1 ay geçmedi ayni yerine döndü. Pazartesine gideyim bakayım ne verecek.
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var ki yok denecek kadar azmış 3 kutu iğne yazdılar 1 kutusu bitti et ye bol bol doktorum öyle dedi malesef ben et yemiyorum sanırım onun için bu kadar düşük 
(845 puan) tarafından
Bende öyleyim elim ayağım hep uyuşuk hep bi uyku hali mahvediyo insanı bide bende demir le kanda çok düşük cıktı onlarida kullanıyorum iş yapmaya halim yok resmen
(845 puan) tarafından
Bana doktorum kırmızı et tüket dedi ben et yemiyorum onun için haftada 3 kez balık tüket dedi
tarafından
Ya şu yazdıklarınızı bi de eşim okusa :)) evde iş yapmıyorum diye kızıyor. Yaw yapamıyorum diyorum ama anlamıyor.
tarafından
Okut bence sonucta bilimsel bisey sinirler arasi iletimde enerji elde etme gorevi b12 de unutkanlik da dahil cok ciddi etkileri var :):):): hemin ederim ignemi yaptieince dunyanin renkleri bile gelio
(112 puan) tarafından
Bas dönmeniz oluyir mu
0 oy
tarafından
Benimde yok denecek seviyedeydi iğne başladı doktorum bu kadar dusukae iğne niye önermedi ki?
tarafından
120 lerde alt sınır dedi yüksek doz gelirmiş iğne o yüzden hap verdi. Tamam yükseldi ama orada durmuyor 1 ay olmadan eski değerine indi
tarafından
İğne vuruncam kadar düşük değil ama yükselip kalmıyor iniyor tekrar bidaha git bakalım bende baktirmadim ama iğne tedavisi deyim suan
tarafından
Pazartesi gideyim bi
0 oy
tarafından
İlaçlar hiç fayda etmez şuan tam zamani beyaz laha turşusu al ye canım bak nasıl fırlıyor
tarafından
Lahana da tsh a iyi değil yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal
0 oy
(274 puan) tarafından

Bende sınırın altindayim ama tdv icin emzirme dönemi bitmesi gerekiyor dedi dr fakat ben artik dayanamiyorum agrilardan uyuyamiyorum neyapcam bilmiyom ilac fayda etmedi oyle kaldim :angel:

tarafından
Geçmiş olsun ağrım yok ama oturup kalıyorum çoğu zaman. Her üründe besin degeri düşmüş valla ne yersek yiyelim olmuyor. Illaki takviye almak gerek
(274 puan) tarafından
Ben herseyi yiyemiyorum cogu sey yasak zaten butun degerlerim sınırın altinda en son hastanelik olcam sagol canim sanada gecmis olsun ihmal etme B12  düsüklügü cok onemli bir durum
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Dünyanın yüzde 85 inde b12 vitamin eksikliği vardır cnm gebeyken sürekli iğne vurulurdum
tarafından
Valla iğne yiyecek halde kalmadı ama olsun gidecem bakalım doktor ne verecek delik değişik oldum bu ara. Birde hErgün ka sulandırıcı iğne de yapıyorum. Neyse ne verirse katlanacak artık.
(112 puan) tarafından
Kulak çınlaması bas dönmesi denge kaybı unutkanlık başladı bende d3 3 ay önce iğne yaptırdım 4 tane tekrar düşmüş olabilir mi iğneye ragmen

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,117 göst.
12 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Huzurum.. (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...