0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından

Kızlar ben çok yemek seçerim iyi değil biliyorum mesela koyun eti, tarhana, bezelye hatta çeşme suyu içemem koku geliyo diye ama her gittiğim yerde hazır su olmuyo çocuklarıma verirken kendimi kötü hissediyorum yemek olarak zararli degil aksine faydası olan yemekler  ama onları verirken de kötü oluyorum benim gibi olan var mı kizlar bu düşüncemi nasıl değiştirebilirim..<3

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yemeyebilirim ama çocuklarıma faydalı olan herşeyi yediririm su konusuna gelince suluklarına doldur yanında bulunsun 
(660 puan) tarafından
Aynen  cnm haklısın valla
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Ben hayatta yemek seçmem herseyi yerim sakatat et balık sebze meyve kurubaklagil o yüzden oğlumada yediriyprum sevmeseydim gene yedirirdim sonuçta her birinin ayrı ayrı vitamini var belki oğlum benden daha çok sevecek isticek diye yediririm gel gelelimki çeşme suyu bende içmiyorum içemiyorum bekarken normal damacana alırdı babam evlenince hemen aritici taktirdim evime 
(660 puan) tarafından
Cnm aslında bende yediriyorum oğluma pek yedirmedim ama şimdi kızıma verirken bana kötü gelen bisey verince kendimi kötü hissediyorum tek sıkıntım o su olarakta hazır aliyoduk şimdi arıtma taktik çok sukur
0 oy
(795 puan) tarafından
benim sevemedigim sebzeleri yine de yapiyorum kizima ben gibi yemek secmesin cok zor ama bizim kiz secmeye coktan basladi bile mesela karnıbahar sevmem ama kizima corbasini yaparim bir yere gittigimde de mutlaka su aliyorum yanima genelde sulugundan iciyor cesme suyunu bende icemem kokuyor evet 
(660 puan) tarafından
Evet cnm biraz çocuklarla alakalı bazen biz versekte onlar yemiyo
0 oy
tarafından
Sen yemezsen yeme ama çocuğuna yedir canım benim eşim asla balık yemez hatta kokusundan nefret eder almazdı eskiden konuştum şimdi yemez ama balık alır çocuklar için 
(660 puan) tarafından
Ayy bende balık yemezdim ama çocuklar için alıyorum valla maşallah güzel de yiyolar

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 630 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Sinem48300 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 367 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde Balpetek_56 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 392 göst.