0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Kızlar işe başlıyorum yarın tantunicide çay servisi tantuni kesme bulaşık falan yikiycam. Yemek ordan. Bekarken çalıştım. Evliyken nasıl olcak bakalım. Bide bebek düşünüyoruz. Ya hamile kalırsam zararı olur mu ki. İlki düşük olduğu için hamile oldugumda çalışmam heralde bilmiyorum. 1 yıldan sonra işe basliycqm tuhaf hissediyorum. Günlük 80'e sigortasız pazar günü tatil salı günü bizim burda pazar kuruluyo alışveriş için 1 saat izin evime yakın. Yapabilir miyim ki ya. Evde bide 2si yavru 1i hamile 5 kedim bı papağanım var evi ne halde bulcam kim bilir? Hem evin işi hem çalışmak zor mu

7 Cevaplar

+1 oy
(1,691 puan) tarafından
maasi asiri az keske asgeri ucret veren bi yere girseydin
(1,464 puan) tarafından
İlçede oturuyorum burda imkan yok imkan olsa bile evli istemiyorlar çocuk olur eşi izin vermez gelmez etmez diye
(2,014 puan) tarafından
Bende katılıyorum, bütün gün ayakta ordan oraya koşcaksın emeğinin karşılığı çok az canım allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Bacım derdin ne de o kadar kedi besliyorsun ☺️☺️☺️

Şimdiden kolay gelsin
(1,464 puan) tarafından
:D ay sorma ya ben varken koşcaz oyniycaz diye evi altıni üstüne getiriyorlar ben yokken kim bilir napcaklar evi yerinde bulursam şükür etcem :D
0 oy
(4,234 puan) tarafından
Kolay degil ama calismak guzel bisey :) kendi gelirin olur is ortamin arkadaslarin olur, bi de hayat daha duzenli oluyo
0 oy
tarafından
Kız o kadar kediyi napcan yazık onlar napcak sensiz kreşe ver bari :) 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sigortalı bulmak zormu cnm
(1,464 puan) tarafından
İlçede oturuyorum burda imkan yok imkan olsa bile evli istemiyorlar çocuk olur eşi izin vermez gelmez etmez diye
(6,859 puan) tarafından
Hayırlısı Cnm inşallah evine yakındır yol vermezsn de iyi olur
0 oy
tarafından
Canim 80 TL çok az ..sigorta yapmiuor ise sigorta parasını dana ödemeli.  Evet çokbir para değil akmasına damlar ama emeğini de çöpe atma derim. 

Birde sigortan olsun ki hamile kalırsan ve 32 haftaya kadar çalışma sürede olursa doğum sonrası doğum.parasida alirsin 10 bin aşağı değil.yabi suan doğum paralari
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sigortasızsa daha çok versinler yav. Hayvanlsr evin içine eder piskolojileride bozulur napcan karda kışta o işi sevmedim otur evinde yaaa :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
8 cevap 276 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 504 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 308 göst.

380,110 soru