0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
????????????

5 Cevaplar

0 oy
(27,296 puan) tarafından

Ne münasebet be senin bebegini onlar büyütmesi saçmalık..

Ne çocuğunu ver büyütsünler nede alttan al.

Valla herkese ederi kadar deger gösterirsen yerlerini bilirler.

tarafından
Kendi devamlı kur-an okuyor bizi yetersiz görüyor giya biz Allah sevgisini sevemicez çocuğa
(27,296 puan) tarafından
Kimseyi ilgilendirmez senin çocuğunu nasil buyutecegin
tarafından
Diyor biraz büyüsün yatılı kur-an kursuna göndercem ya benim çocuğum o ben ayrı kalmak istemiyorum sen sus onu ben eğiticem diyor
(27,296 puan) tarafından
Ay valla sacmaliyor ..
tarafından
Ah bir anlasa
-Reklam-
0 oy
(605 puan) tarafından
Peki iyi değiller mi sonuçta dayın yenqenmiş yabancı değiller geçinemiyor musunuz beraber onlar ne kadar büyütebilir yine emin ol senin qözetimin altında olur bebek be bu bir taraftan da iyi birşey destekcin olarak qörebilirsin yani senin bir işin olduğunda en azından onlar var yanında iyi yönünden bak bence birazda dayınmış sonuçta nr kadar kötü olabilirlerki
tarafından
Ya ben eşimle çocuğumla evimde yaşamak istiyorum evlendim evleneli tepemizdeler şimdi kalkıp eve de gitsek peşimize gelecekler of ya
(605 puan) tarafından
Sende haklısın ama ne diyim :)
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşıyoruz canım 
tarafından
Çocuğum terliyor üzerini çıkarıyorum bir laf diyorlar üzerini açıyorum bir laf diyorlar haraket etmeye çekinir oldum akıl verip duruyorlar ben annesiyim ama istediğim gibi hareket edemiyorum
(1,489 puan) tarafından
Aynı durumdayız canım anlıyorum
0 oy
(20 puan) tarafından
Aynı benüm kayna bizde bir oturuyorduk dün evi tuttuk temizlemeye göndermiyor karı
tarafından
Şimdi dayım yanıma geldi oğlum işini beğenmiş mi diye soruyor evet dedim o işe gitsin olmadı gider sizde de yaşarız ama uygunu burda kalmak diyor yav evime gitsem yime peşimizden gelecekler
(15 puan) tarafından
o niye nasil dinliyorsunuz ya boyle insanlari
(20 puan) tarafından
Madem oğullarının peşini bırakmayacaklar niye evlenirler ki..
Kocama dedim bugün işten gelince markete gidelim temizlik malzemelerini alalım yarın temizlemeye başlarız dedim tamam dedi
tarafından
Benimkide şükür benden yana ama bir türlü bırakmıyorlar bıktırıyorlar mecbur kalıyoruz dediklerini yapmaya ama daha yapmam eşime de dedim şimdi.de giderseniz bizde geliriz diyor istemiyorum ya
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sen kabul etme canim belli eşin senn tarafinda aule dedigin anne baba cocuktur bukadar eger cocugunu onalr büyütürse sen asla anne olamayacaksin bunuda sakin unutma bak kalabalik ailelere cocugun annesi asla anne gibi degil ebde is guc yemek yapan kadin gibi okadar 
tarafından
Aynen öyle hani sorsalar neyse kendi kendilerine karar veriyorlar ve ben defalarca dedim ben bir yaşamak istemiyorum diye resmen çocuğuma bakabileceğime inanmıyorlar
(1,113 puan) tarafından
Aman canim sakim kabul edeyim dedim asla kurtulamazsin bir kere ayni eve girdin mi bak burda okuyoruz hep mutsuz huzursuz insanlar hayatlarinin icine ediyor kaynanalar kayınpederler gerekirse alinsinlar küssünler

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 380 göst.
0 oy
25 cevap 2,651 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 421 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nigar Xelilova (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 743 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mrve52 (25 puan) tarafından soruldu